Skandaloze! Nëna xhiron vogëlushin duke thënë “Kallashi ka të pasme të mëdha”Donjeta Kosumi njihet më së miri për vallëzimit atraktive dhe të veçanta.

“Kallashi” veçohet edhe për të pasmet bombastike që posedon dhe pa problem i ekspozon për fansat në rrjetet sociale të ndryshme.

Por, së fundi po qarkullon një video skandaloze në rrjetet sociale, ku një vogëlush tregon se çfarë ‘arsenali’ posedon valltarja kosovare, ndërsa nëna krenare i bën një video-xhirim këtij momenti, transmeton Telegrafi.

“Kallashi e dridh të pasmen. Kallashi ka të pasme të mëdha”, dëgjohet duke thënë vogëlushi në një video të publikuar nga Donjeta në Instagram.

Edhe më skandaloze janë komentet e ndjekësve të Kallashit, të cilët e përkrahnin këtë veprim të vogëlushit. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BDgN8TmRU06/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here