altuna-sejdiu-0060-xfactorKëngëtarja Tuna, e cila cilësohet si një vajzë mjaft e talentuar në fushen e muzikës, është po ashtu një përsonalitet që mban vemëndjen e fansave dhe mediave në fokus, me skandale dhe batuta të njëpasnjëshme.

Viti 2012 me siguri që do të mbahet mend për videon e saj provokative “I asaj” por edhe rrjeti i saj social që është shndërruar në një kënd i të papriturave dhe postimëve bizare dhe jo të balancuara mirë për mentalitetin sot, por që megjithatë shpesh shihen si mjaft interesante dhe argëtuese.

Tuna, si gjyqtare në “X Factor”, nuk e ka lëshuar mundësinë, për të krijuar paksa turbullira edhe në këtë show shumë të popullarizuar, qoftë me (zh)veshje seksi, qoftë me batuta të natyrës seksuale:

“Falimnderit gjithë miqëve që mua po më shkruajnë në këto momente në telefon, sepse e kam me vetë ketu në karrige dhe po komplementojnë për të gjithë konkurrentet sonte. Mundësisht, mos e bëni këtë tani sepse e kam vënë telefonin në vibrim dhe në vënd shumë të papërshtatshem (qesh)… falemnderit shumë!”, ka qënë batuta e mbrëmjes nga mentorja Altuna gjatë përformances së Egzonës në “X Factor”.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here