Aktorja Jennifer Aniston i ka dhënë fund historisë së saj 2-vjeçare me Justin Theroux. Lajmi është bërë i ditur nga revista ‘Star’, e cila shkruan se Jennifer është ndarë nga Justin sepse ai ende nuk i ka propozuar për martesë.

Aktorja ishte e bindur se Justin do i propozonte gjatë një udhëtimi që çifti bëri në Europë, ku vizituan Parisin, Romën dhe Kaprin, por kjo gjë nuk ndodhi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here