“S’jena mo” kalon shifrën e 30 milionë klikimeveBashkëpunimi i vitit të kaluar mes reperëve të labelit “Baba Stars”, Majk dhe Ghetto Geasy, nuk është duke iu ndarë sukseseve.

“S’jena Mo” tani ka arritur në shifrën e 30 milionë klikimeve në kanalin zyrtar në YouTube.

Kënga është publikuar vitin e kaluar më 13 gusht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here