adelina tahiriKëngëtarja shkupjane Adelina Tahiri, përmes rrjetit social Twitter, rreth mesditës të së hënës ka paralajmëruar të gjithë fansat e saj për këngën më të re e cila është lansuar. Ajo në faqen e saj ka shkruar “Sonte klipi më i ri dhe kënga. 100 për qind hit…S’je i pari’.

Adelina tashmë këngën e ka cilësuar si hit absolut. Kjo gjë tani mbetet të shihet edhe nga klikimet dhe komentet e atyre që kanë fjalën e fundit në sukseset e estradës sonë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here