XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thashethe.me/bleona-qereti-tani-zyrtarisht-aktore/20%Monthly2012-11-30 14:45
https://thashethe.me/berisha-rita-ora-me-hoqi-lodhjen-do-kerceja-ne-shesh-por-ra-shi/20%Monthly2012-11-30 14:40
https://thashethe.me/princi-leka-dhe-pasioni-per-sfilatat-e-modes/20%Monthly2012-11-30 02:12
https://thashethe.me/genta-e-bb5-puna-ime-e-re-ne-radio-dhe-me-liamin/20%Monthly2012-11-30 02:11
https://thashethe.me/rita-ora-performance-mahnitese-ne-sheshin-nene-tereza/20%Monthly2012-11-29 15:22
https://thashethe.me/drenica-nderon-leonora-jakupin-me-mirenjohje/20%Monthly2012-11-29 15:20
https://thashethe.me/fustane-seksi-per-evenimente-te-vecanta/20%Monthly2012-11-28 14:46
https://thashethe.me/pamja-e-trupit-tuaj-pjesa-me-e-veshtire-per-ti-menaxhuar/20%Monthly2012-11-28 14:37
https://thashethe.me/nora-tradicionale/20%Monthly2012-11-28 10:56
https://thashethe.me/inva-mula-merr-urdhrin-nderi-i-kombit/20%Monthly2012-11-28 10:55
https://thashethe.me/java-e-modes-ne-new-york-gersheti-kurriz-peshku-dominon-ne-te-gjitha-koleksionet/20%Monthly2012-11-27 17:37
https://thashethe.me/koleksioni-i-makeupit-mac-office-hours/20%Monthly2012-11-27 15:28
https://thashethe.me/franceska-e-bb5-kuqezi-dhe-me-puro/20%Monthly2012-11-27 10:49
https://thashethe.me/koncertet-e-pavaresise-kengetaret-qe-do-te-ndezin-tiranen/20%Monthly2012-11-27 10:47
https://thashethe.me/koleksioni-i-manikyrave-me-shkelqim-vjeshtedimer-2012/20%Monthly2012-11-26 20:13
https://thashethe.me/si-te-bejme-make-up-kur-shkojme-ne-universitet/20%Monthly2012-11-26 20:13
https://thashethe.me/jozefina-topalli-1-grua-100-vite-shtet/20%Monthly2012-11-26 12:34
https://thashethe.me/inva-mula-surprizon-me-linjat-pas-lindjes-se-vajzes/20%Monthly2012-11-26 12:31
https://thashethe.me/gwyneth-paltrow-te-festoja-40-vjetorin-ishte-me-emocionuese-se-sa-e-mendoja/20%Monthly2012-11-25 15:28
https://thashethe.me/modelet-e-flokeve-te-vipa-ve-ne-american-music-awards/20%Monthly2012-11-25 15:26
https://thashethe.me/vesa-luma-zhduk-nje-tufe-me-kile/20%Monthly2012-11-25 14:20
https://thashethe.me/linda-halimi-ngre-temperaturat-ne-kete-fillim-dimri/20%Monthly2012-11-25 14:19
https://thashethe.me/noizy-xhiron-klipin-e-kenges-festive/20%Monthly2012-11-24 18:18
https://thashethe.me/kur-emrin-ta-vene-eli-fara/20%Monthly2012-11-24 18:17
https://thashethe.me/luana-vjollca-nuk-jam-e-verbuar-nga-dashuria/20%Monthly2012-11-23 13:32
https://thashethe.me/rezarta-shkurta-puthet-nga-producenti-i-kenges/20%Monthly2012-11-23 13:28
https://thashethe.me/miriam-cani-e-lire-per-te-dashuruar/20%Monthly2012-11-23 17:50
https://thashethe.me/rita-ora-kendon-falas-ne-shesh-per-100-vjetorin/20%Monthly2012-11-23 13:25
https://thashethe.me/genta-ismajli-nuk-i-harron-akrobacionet-ne-skene/20%Monthly2012-11-23 13:23
https://thashethe.me/vedat-ademi-pritja-e-nje-trashegimtari-me-ka-bere-te-fluturoj/20%Monthly2012-11-22 18:45
https://thashethe.me/nje-kryeveper-per-100-vjetor/20%Monthly2012-11-22 18:42
https://thashethe.me/koleksioni-club-monaco-dhjetor-2012/20%Monthly2012-11-22 15:53
https://thashethe.me/mihrie-braha-mbush-25-vjec/20%Monthly2012-11-22 12:31
https://thashethe.me/duffy-lyhet-kuqezi-per-100-vjetor/20%Monthly2012-11-22 12:29
https://thashethe.me/gwyneth-paltrow-fytyra-me-e-re-e-max-factor/20%Monthly2012-11-21 17:41
https://thashethe.me/misse-beqiri-shtatzene-portieri-i-mancester-baba-per-here-te-pare/20%Monthly2012-11-20 19:56
https://thashethe.me/pas-ekstravagances-rita-ora-shfaqet-e-veshur-deri-ne-fyt/20%Monthly2012-11-20 19:53
https://thashethe.me/andos-sinani-ne-dashuri-nuk-lendoj-aq-sa-mund-te-mendohet/20%Monthly2012-11-20 14:13
https://thashethe.me/dren-abazi-ende-besoj-ne-dashurine-pa-ndonje-interes-te-madh/20%Monthly2012-11-20 14:10
https://thashethe.me/kleoniki-delijorgji-une-miss-i-qe-do-te-mbetem-ne-histori/20%Monthly2012-11-19 17:56
https://thashethe.me/ermal-mamaqi-po-perpiqem-ta-bind-sali-berishen-nepermjet-batutave/20%Monthly2012-11-19 17:54
https://thashethe.me/ermal-merdani-del-me-te-dashuren-e-re-ne-publik-nje-bionde-qe-i-ngjan-franceskes/20%Monthly2012-11-19 17:32
https://thashethe.me/deshton-dueti-me-vedat-ademin-argjentina-nuk-paguan-parate/20%Monthly2012-11-19 17:30
https://thashethe.me/leonora-foto-vetes/20%Monthly2012-11-18 21:46
https://thashethe.me/rita-ora-infekton-kunaten-kim-me-te-kuqe/20%Monthly2012-11-18 21:01
https://thashethe.me/leonora-jakupi-ne-duet-me-sinan-vllasaliun/20%Monthly2012-11-18 20:50
https://thashethe.me/blero-nis-punen-si-regjisor-me-kopjime/20%Monthly2012-11-17 20:28
https://thashethe.me/modelja-edita-abazi-pikturon-trupin-nudo/20%Monthly2012-11-17 20:19
https://thashethe.me/mimoza-shkodra-gati-per-festat-e-fund-vitit/20%Monthly2012-11-17 09:53
https://thashethe.me/elvana-gjata-kjo-sheherezade-e-bukur-shqiptare/20%Monthly2012-11-17 09:52
https://thashethe.me/pak-relaks-per-albanen/20%Monthly2012-11-17 09:51
https://thashethe.me/armina-mevlani-6000-euro-per-tu-veshur-me-valentino/20%Monthly2012-11-17 09:49
https://thashethe.me/niko-pepaj-do-interpretoj-ne-serialin-bunheads-te-abc-family/20%Monthly2012-11-16 14:22
https://thashethe.me/anxhela-puth-nju-jorkun/20%Monthly2012-11-16 10:23
https://thashethe.me/shkendije-mujaj-vajza-qe-lexon-kuranin/20%Monthly2012-11-15 18:38
https://thashethe.me/koleksioni-makeup-it-mac/20%Monthly2012-11-15 19:00
https://thashethe.me/festa-e-shqiptareve-rita-ora-me-28-nentor-ne-tirane/20%Monthly2012-11-15 12:58
https://thashethe.me/ritakimi-i-sabriut-dhe-ledines/20%Monthly2012-11-15 12:47
https://thashethe.me/leonora-jakupi-irritohet-nga-facebook-u/20%Monthly2012-11-14 17:00
https://thashethe.me/tuna-i-ha-meshkujt/20%Monthly2012-11-14 16:58
https://thashethe.me/ertemiona-mejdani-e-perzgjedhura-e-bozos-per-ne-kine/20%Monthly2012-11-14 16:46
https://thashethe.me/anjeza-shahini-fanse-e-cmendur-e-obames/20%Monthly2012-11-14 16:56
https://thashethe.me/amarda-toska-ne-prezantim-ne-vitin-2013-angazhimet-e-reja/20%Monthly2012-11-14 16:43
https://thashethe.me/flori-mumajesi-sjell-mtv-albania/20%Monthly2012-11-14 12:23
https://thashethe.me/miriam-cani-pozon-per-fadil-berishen/20%Monthly2012-11-14 12:17
https://thashethe.me/kleoniki-delijorgji-mbreteresha-e-bukurise-se-miss-globe-2012%e2%80%b3/20%Monthly2012-11-13 16:30
https://thashethe.me/ardit-gjebrea-ju-rrefej-pengjet-e-jetes-sime/20%Monthly2012-11-13 11:53
https://thashethe.me/genta-me-e-bujshmja-dafina-me-e-imta/20%Monthly2012-11-12 20:10
https://thashethe.me/mtv-ema-rita-ora-nuk-fiton-por-pushton-skenen/20%Monthly2012-11-12 19:42
https://thashethe.me/ersela-kurti-edhe-balerine-edhe-miss/20%Monthly2012-11-12 19:39
https://thashethe.me/almeda-abazi-kapet-mat-me-futbollistin-milioner-turk/20%Monthly2012-11-12 10:15
https://thashethe.me/rita-ora-merr-mesim-kritikohet-nga-nena-e-saj/20%Monthly2012-11-12 10:07
https://thashethe.me/aurela-hoxha-pa-te-mbathura/20%Monthly2012-11-12 10:04
https://thashethe.me/genta-ismajli-me-veshje-transparente-2/20%Monthly2012-11-11 21:07
https://thashethe.me/agnesa-vuthaj-kur-nuk-kam-te-dashur-jam-me-e-suksesshme/20%Monthly2012-11-11 21:00
https://thashethe.me/fadil-berisha-zhvesh-edhe-dafinen/20%Monthly2012-11-09 18:40
https://thashethe.me/kenga-magjike-2012%e2%80%b3-surprizat-qe-solli-nata-e-pare/20%Monthly2012-11-09 15:44
https://thashethe.me/vesa-e-dashuruar-pas-zerit-te-aurela-gaces/20%Monthly2012-11-09 14:22
https://thashethe.me/edhe-soni-ben-vete-make-up/20%Monthly2012-11-09 10:13
https://thashethe.me/e-bukur-nga-dora-e-adelines/20%Monthly2012-11-08 18:43
https://thashethe.me/genta-ismajli-me-veshje-transparente/20%Monthly2012-11-08 18:41
https://thashethe.me/kenga-magjike-alban-skenderaj-favorit-per-kupen-adrian-gaxha-triumfon-ne-internet/20%Monthly2012-11-08 11:57
https://thashethe.me/kenga-magjike-2012%e2%80%b3-emrat-e-gjysemfinalisteve/20%Monthly2012-11-07 20:32
https://thashethe.me/ledina-mami-seksi-tek-miss-universi-shqiptar/20%Monthly2012-11-07 20:13
https://thashethe.me/dafina-kengen-nuk-e-le-por-dua-dhe-kinemane-si-eliza-dushku/20%Monthly2012-11-07 20:07
https://thashethe.me/robbie-williams-ka-shijuar-heroinen/20%Monthly2012-11-07 14:51
https://thashethe.me/unaza-e-kardashian-mos-eshte-nje-unaze-fejese/20%Monthly2012-11-07 14:49
https://thashethe.me/miranda-kerr-femra-me-seksi-ne-bote/20%Monthly2012-11-07 14:47
https://thashethe.me/hygerta-sako-pse-jam-terhequr-nga-jeta-publike-2/20%Monthly2012-11-06 15:37
https://thashethe.me/vesa-luma-do-konkuroj-ne-festivalin-e-kenges-ne-rtvsh/20%Monthly2012-11-06 20:47
https://thashethe.me/greta-koci-pasionin-per-politiken-sdua-ta-ndaj-me-enin/20%Monthly2012-11-06 20:45
https://thashethe.me/rita-ora-imazhi-i-nje-firme-kepucesh-italiane/20%Monthly2012-11-06 20:48
https://thashethe.me/stresi-rrezikon-7-vjet-burg/20%Monthly2012-11-06 15:32
https://thashethe.me/taylor-swift-nuk-mund-te-kete-nje-lidhje-normale/20%Monthly2012-11-06 15:26
https://thashethe.me/blerim-destani-e-verteta-e-flirtit-me-angela-martinin/20%Monthly2012-11-05 22:59
https://thashethe.me/valton-krasniqi-romanca-ime-e-dashurise-me-afronen/20%Monthly2012-11-05 21:59
https://thashethe.me/james-buckley-dhe-clair-meek-martohen/20%Monthly2012-11-05 15:40
https://thashethe.me/clara-paget-ne-revisten-tatler-dhjetor-2012/20%Monthly2012-11-05 15:39
https://thashethe.me/kengen-e-ka-pasion/20%Monthly2012-11-05 12:29
https://thashethe.me/elvana-gjata-per-disa-fansa-eshte-afer-dhe-larg/20%Monthly2012-11-04 22:00
https://thashethe.me/adriani-xhiron-videon-e-kenges-ngjyra-e-kuqe/20%Monthly2012-11-04 21:59
https://thashethe.me/bleona-vazhdon-turneun-me-gipsy-king-ne-paris/20%Monthly2012-11-04 21:53
https://thashethe.me/deborah-lippman-prezanton-christmas-in-the-city/20%Monthly2012-11-04 17:33
https://thashethe.me/hillary-scott-ne-cma/20%Monthly2012-11-04 17:30
https://thashethe.me/jennifer-nettles-tregon-barkun-ne-cma-awards/20%Monthly2012-11-04 17:27
https://thashethe.me/festivali-i-rtsh-se-ja-26-kenget-ne-gare/20%Monthly2012-11-03 16:05
https://thashethe.me/flirti-i-stines-me-vajzen-e-panjohur/20%Monthly2012-11-03 16:04
https://thashethe.me/tre-fituesit-e-miss-dhe-mister-albania-2012%e2%80%b3/20%Monthly2012-11-03 16:06
https://thashethe.me/adele-edhe-une-jam-nje-bond-girl/20%Monthly2012-11-03 12:38
https://thashethe.me/justin-bieber-ben-tatuazhin-e-8-te/20%Monthly2012-11-03 12:33
https://thashethe.me/lucy-hale-mirepret-serish-kandidatet-e-cmimeve/20%Monthly2012-11-03 12:31
https://thashethe.me/argjentina-ramosaj-halloween-i-e-tjeterson/20%Monthly2012-11-02 16:50
https://thashethe.me/flori-mumajesi-e-gjen-veten-ne-filxhan/20%Monthly2012-11-02 16:48
https://thashethe.me/seal-akuzon-heidi-klum-qe-e-ka-tradhetuar-me-truprojen-e-saj/20%Monthly2012-11-02 16:32
https://thashethe.me/franceskes-se-bb-i-vjedhin-shtepine-strehohet-ne-hotel/20%Monthly2012-11-02 14:33
https://thashethe.me/abani-dhe-miriami/20%Monthly2012-11-02 14:26
https://thashethe.me/brad-pitt-dhuron-nje-cek-prej-100-000-per-fushaten-e-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2012-11-01 17:48
https://thashethe.me/robert-pattinson-rikthehet-me-stewart/20%Monthly2012-11-01 17:46
https://thashethe.me/tom-cruise-do-te-kaloje-diten-e-krishtlindjeve-me-vajzen-e-tij/20%Monthly2012-11-01 13:36
https://thashethe.me/per-ke-ka-mall-argjentina-ramosaj/20%Monthly2012-11-01 13:31