XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thashethe.me/driloni-adelina-kerkojne-suksesin-te-kenga-magjike/20%Monthly2012-09-30 17:29
https://thashethe.me/blerim-destani-dhe-dafina-zeqiri-takim-ne-new-york/20%Monthly2012-09-30 09:00
https://thashethe.me/carmen-electra-ne-krah-te-shoumenit-britanik/20%Monthly2012-09-30 08:58
https://thashethe.me/john-frikesohet-nga-lartesia-shet-apartamentin/20%Monthly2012-09-30 08:56
https://thashethe.me/miriam-cani-babai-ma-solli-ne-jete-albanin/20%Monthly2012-09-30 08:48
https://thashethe.me/tash-rikthehet-dafina/20%Monthly2012-09-30 08:41
https://thashethe.me/jehona-sopi-sjell-kengen-dhe-klipin-e-ri/20%Monthly2012-09-30 08:39
https://thashethe.me/deshiron-nje-lindje-natyrale/20%Monthly2012-09-30 08:33
https://thashethe.me/ana-romantike-e-bleones/20%Monthly2012-09-30 08:20
https://thashethe.me/christina-kthehet-me-e-nxehte-se-kurre-me-pare/20%Monthly2012-09-30 08:05
https://thashethe.me/fejohen-big-basta-dhe-vesa-luma/20%Monthly2012-09-30 08:25
https://thashethe.me/bashke-me-femijet-ne-lojera/20%Monthly2012-09-30 08:09
https://thashethe.me/claydee-lupa-jam-shqiptar/20%Monthly2012-09-30 08:07
https://thashethe.me/bashkepunim-i-ri-me-vip-boteror-per-vidane-zenelin/20%Monthly2012-09-29 13:11
https://thashethe.me/tmerrohet-prej-filmave-horror-por-jo-edhe-te-luaje-ne-ta/20%Monthly2012-09-29 12:59
https://thashethe.me/scherzinger-mohon-ta-kete-puthur-chris-brown/20%Monthly2012-09-29 12:55
https://thashethe.me/cruz-e-mrekullueshme-me-fustan-vjeshte/20%Monthly2012-09-29 12:45
https://thashethe.me/aferdita-dreshaj-ju-rrefej-jeten-seksuale-me-shpatin/20%Monthly2012-09-29 13:08
https://thashethe.me/leonardo-di-caprio-puthes-i-perkryer/20%Monthly2012-09-29 12:52
https://thashethe.me/electra-di-te-terheqe-vemendjen/20%Monthly2012-09-29 12:41
https://thashethe.me/anxhela-martini-supermodelja-seksi-vjen-ne-tirane-2/20%Monthly2012-09-29 13:04
https://thashethe.me/revista-daneze-publikon-fotot-intime-te-kate/20%Monthly2012-09-29 12:31
https://thashethe.me/akuza-per-spears-droge-ne-vendin-ku-luanin-femijet/20%Monthly2012-09-29 12:38
https://thashethe.me/garret-hedlund-shume-e-lehte-te-beje-seks-me-kristen-stewart/20%Monthly2012-09-29 06:58
https://thashethe.me/lehte-per-jessicen/20%Monthly2012-09-29 12:26
https://thashethe.me/johnny-depp-tani-eshte-nje-indian-ne-lone-ranger/20%Monthly2012-09-29 07:08
https://thashethe.me/minaj-i-dhuron-veture-70-000-dollareshe-lil-wayne/20%Monthly2012-09-29 12:21
https://thashethe.me/rita-teper-e-lodhur-por-nuk-kursen-buzeqeshjen/20%Monthly2012-09-29 06:49
https://thashethe.me/kim-hekurose-rrobat-e-kanye-west/20%Monthly2012-09-29 12:24
https://thashethe.me/pas-abortit-genta-e-bb5-mendon-seriozisht-m/20%Monthly2012-09-29 13:06
https://thashethe.me/arta-dobroshi-me-rolin-e-moldavianes-thyej-paragjykimet/20%Monthly2012-09-29 07:00
https://thashethe.me/michelle-obama-kur-ishte-19-vjec/20%Monthly2012-09-29 06:46
https://thashethe.me/eliza-dushku-prezanton-dokumentarin-ne-tirana-art-days/20%Monthly2012-09-29 06:45
https://thashethe.me/krenar-ahmetaj-di-gjithe-gjuhet-e-botes-te-femrave-jo/20%Monthly2012-09-29 06:43
https://thashethe.me/vali-corleone-absolut-i-pa-permbajtshem/20%Monthly2012-09-29 06:29
https://thashethe.me/fotot-topless-mbreteria-nuk-merr-masa-ndaj-the-sun/20%Monthly2012-09-29 06:26
https://thashethe.me/e-bukur-dhe-seksi-kjo-eshte-xheneta/20%Monthly2012-09-29 06:24
https://thashethe.me/djali-i-beckham-tifoz-i-arsenait/20%Monthly2012-09-29 06:22
https://thashethe.me/cilat-jane-kengetaret-e-milionave-vajzat-qe-ia-dolen-mbane/20%Monthly2012-09-29 06:17
https://thashethe.me/perry-femra-e-vitit-e-billboard/20%Monthly2012-09-29 06:19
https://thashethe.me/wilde-zhvishet-e-shkemben-puthje-lesbike/20%Monthly2012-09-29 06:18
https://thashethe.me/rita-ora-cmendet-kur-kupton-se-fansi-beri-tatu-emrin-e-saj/20%Monthly2012-09-29 06:16
https://thashethe.me/demi-moore-interesohet-vetem-per-trupin/20%Monthly2012-09-29 06:13
https://thashethe.me/shakira-shtatzene-ne-darke-me-te-dashurin-pique/20%Monthly2012-09-29 06:11
https://thashethe.me/blero-grricet-me-mc-kreshen/20%Monthly2012-09-29 06:10
https://thashethe.me/djali-i-rooneyt-i-dhene-pas-librave/20%Monthly2012-09-29 06:15
https://thashethe.me/molle-sherri-malli-i-rovenes/20%Monthly2012-09-29 06:02
https://thashethe.me/mirjam-cani-jeta-ime-ne-360-grade/20%Monthly2012-09-29 06:00
https://thashethe.me/stilistja-nga-kosova-sulmon-arjan-canin/20%Monthly2012-09-29 05:57
https://thashethe.me/joni-peci-moda-ka-kaluar-ne-komoditetin-e-individit/20%Monthly2012-09-29 05:56
https://thashethe.me/enis-presheva-largohet-nga-muzika/20%Monthly2012-09-28 19:01
https://thashethe.me/duel-i-forte-ndermjet-stines-dhe-zajmines/20%Monthly2012-09-28 16:21
https://thashethe.me/me-pizhama-ne-klub-nate/20%Monthly2012-09-28 16:18
https://thashethe.me/martesa-e-janet-jackson-20-milione-dollare/20%Monthly2012-09-28 16:09
https://thashethe.me/tuna-infekton-sonin/20%Monthly2012-09-28 16:20
https://thashethe.me/reese-witherspoon-behet-nene-serish/20%Monthly2012-09-28 13:08
https://thashethe.me/keha-ka-bere-seks-me-fantazme/20%Monthly2012-09-28 16:10
https://thashethe.me/brown-rihanna-a-po-shkelqej-mjaft/20%Monthly2012-09-28 16:11
https://thashethe.me/tendencat-vjeshte-dimer-2012-2013/20%Monthly2012-09-28 07:54
https://thashethe.me/liza-ne-boten-e-lindsay-lohan/20%Monthly2012-09-28 12:54
https://thashethe.me/coco-austin-me-sipermarrje-te-re/20%Monthly2012-09-28 08:00
https://thashethe.me/balotelli-do-kthehem-me-rafaella-fico/20%Monthly2012-09-28 07:49
https://thashethe.me/tuna-mendon-per-paparacet/20%Monthly2012-09-28 12:49
https://thashethe.me/gaga-vazhdon-ta-reklamoj-prapanicen/20%Monthly2012-09-28 07:59
https://thashethe.me/rinis-portokallia/20%Monthly2012-09-28 07:47
https://thashethe.me/te-brendshmet-e-cruz-nuk-ishin-ne-skenar/20%Monthly2012-09-28 12:59
https://thashethe.me/vetvritet-ish-i-dashuri-i-katy-perry-t/20%Monthly2012-09-28 07:56
https://thashethe.me/sirene-fashion-apo-rastesor-look-u-i-monica-bellucci/20%Monthly2012-09-28 07:45
https://thashethe.me/sozia-e-lady-gaga-eshte-ruse/20%Monthly2012-09-28 07:39
https://thashethe.me/nuk-eshte-adoleshente-ka-te-dashur/20%Monthly2012-09-28 07:34
https://thashethe.me/pamela-nuk-e-mban-fjalen/20%Monthly2012-09-28 07:33
https://thashethe.me/studentet-do-te-donin-te-ndajne-dhomen-me-princin-harry/20%Monthly2012-09-28 07:31
https://thashethe.me/rosie-huntington-whiteley-e-adhuron-gisele-bundchen/20%Monthly2012-09-28 07:30
https://thashethe.me/holmes-gjuan-ish-te-dashurin/20%Monthly2012-09-28 07:27
https://thashethe.me/nicolas-cage-me-veshtiresi-e-fut-doren-ne-xhep/20%Monthly2012-09-28 07:26
https://thashethe.me/mariah-carey-duet-me-r-kelly/20%Monthly2012-09-28 07:24
https://thashethe.me/arnold-schwarzenegger-i-falenderohem-bodybuildingut/20%Monthly2012-09-28 07:22
https://thashethe.me/shefqet-hoxha-sheki-pesedhjete-vjet-me-kitare-ne-dore/20%Monthly2012-09-28 07:21
https://thashethe.me/stuhia-rita-ora/20%Monthly2012-09-28 07:18
https://thashethe.me/nicki-minaj-si-kim-kardashian/20%Monthly2012-09-28 07:11
https://thashethe.me/ronaldo-dhe-irina-bejne-qejf/20%Monthly2012-09-28 07:05
https://thashethe.me/aferdita-dreshaj-ne-prapaskene/20%Monthly2012-09-28 07:09
https://thashethe.me/adele-edhe-me-e-rend/20%Monthly2012-09-28 07:03
https://thashethe.me/kepuce-800-dollare-per-vajzen-e-beyonce/20%Monthly2012-09-28 07:41
https://thashethe.me/polici-i-portokallise-me-risi/20%Monthly2012-09-27 17:54
https://thashethe.me/nuk-i-intereson-per-muzike-komerciale/20%Monthly2012-09-27 17:52
https://thashethe.me/kim-femijet-e-mi-do-te-jene-si-kafeja-me-qumesht/20%Monthly2012-09-27 17:49
https://thashethe.me/lil-wayne-me-i-mire-se-elvis-prisley/20%Monthly2012-09-27 17:32
https://thashethe.me/de-niro-do-te-vizitoje-shqiperine/20%Monthly2012-09-27 17:46
https://thashethe.me/ka-vdekur-bashkeshortja-6-vjecare-e-justin-bieber/20%Monthly2012-09-27 13:22
https://thashethe.me/simone-i-dws-mirenjohes/20%Monthly2012-09-27 13:21
https://thashethe.me/agnesa-vuthaj-natyrale/20%Monthly2012-09-27 13:19
https://thashethe.me/rihanna-veshet-holl/20%Monthly2012-09-27 13:18
https://thashethe.me/ndarja-me-rozana-radin-flet-mc-kresha/20%Monthly2012-09-27 13:14
https://thashethe.me/super-ylli-performon-ne-x-factor-australia/20%Monthly2012-09-27 13:16
https://thashethe.me/linjat-e-mrekullueshme-te-nje-41-vjecareje/20%Monthly2012-09-27 07:09
https://thashethe.me/eli-fara-serish-20-vjece/20%Monthly2012-09-27 13:11
https://thashethe.me/gaga-jam-krenare-me-veten/20%Monthly2012-09-27 07:06
https://thashethe.me/milla-jovovich-e-bukur-edhe-pa-tualet/20%Monthly2012-09-27 07:08
https://thashethe.me/heidi-klum-prezantuese-e-mtv-ema-2012/20%Monthly2012-09-27 07:02
https://thashethe.me/spielberg-kerkon-hathaway-per-filmin-e-ri/20%Monthly2012-09-27 06:59
https://thashethe.me/tom-asgje-ska-lidhje-me-fene-time/20%Monthly2012-09-27 06:52
https://thashethe.me/brown-flirton-me-nicole-scherzinger/20%Monthly2012-09-27 06:46
https://thashethe.me/nora-istrefi-rikthen-femijerine/20%Monthly2012-09-27 06:43
https://thashethe.me/genta-ismaili-pushon-ne-amerike/20%Monthly2012-09-27 06:39
https://thashethe.me/marina-behet-njesh-me-natyren/20%Monthly2012-09-27 06:37
https://thashethe.me/anjeza-branka-ia-kam-dhuruar-tim-biri-gjithe-kohen/20%Monthly2012-09-27 06:36
https://thashethe.me/enkelejda-arifi-alushi-cameria-nje-lule-brenda-zemres-time/20%Monthly2012-09-27 06:33
https://thashethe.me/fjolla-morina-me-e-nxehte-se-kim/20%Monthly2012-09-27 06:34
https://thashethe.me/nicole-scherzinger-per-45-minuta-fitoi-nje-milion-dollare/20%Monthly2012-09-26 19:25
https://thashethe.me/gafa-nderkombetare-e-kate-vesh-fustanin-e-gabuar/20%Monthly2012-09-26 19:34
https://thashethe.me/aksidentohet-vajza-e-whitney-houston/20%Monthly2012-09-26 19:15
https://thashethe.me/me-ditelindje-te-njejte-douglas-dhe-zeta-jones/20%Monthly2012-09-26 19:22
https://thashethe.me/p-diddy-ne-romance-me-kengetaren-cassie/20%Monthly2012-09-26 19:18
https://thashethe.me/nderroi-jete-legjendari-andy-williams/20%Monthly2012-09-26 19:14
https://thashethe.me/gafa-e-madones-per-obamen-eshte-nje-mysliman-i-zi/20%Monthly2012-09-26 11:57
https://thashethe.me/lady-gaga-11-vite-duke-luftuar-me-semundje/20%Monthly2012-09-26 11:47
https://thashethe.me/aktori-shqiptar-ne-film-me-colin-farell/20%Monthly2012-09-26 11:49
https://thashethe.me/ish-bashkeshorti-une-e-futa-amy-winehousen-ne-droge/20%Monthly2012-09-26 08:53
https://thashethe.me/pattinson-eshte-i-ndjeshem-shkaku-i-vajzave/20%Monthly2012-09-26 08:51
https://thashethe.me/ndahen-cmimet-emmy-triumfon-homeland-dhe-modern-family/20%Monthly2012-09-26 08:49
https://thashethe.me/katie-holmes-ka-fytyre-qe-vlen-3-milion-dollare/20%Monthly2012-09-26 08:48
https://thashethe.me/thonjet-e-kelly-osbourne-kushtojne-250-000-dollare/20%Monthly2012-09-26 08:29
https://thashethe.me/obama-ka-sens-per-humor/20%Monthly2012-09-26 08:27
https://thashethe.me/greqia-shperblen-filmin-maya/20%Monthly2012-09-26 08:19
https://thashethe.me/beyonce-serish-shtatzene/20%Monthly2012-09-26 08:39
https://thashethe.me/rona-performon-ne-nju-jork/20%Monthly2012-09-26 08:17
https://thashethe.me/qetesori-nuk-duhet-ngaterruar-me-vip/20%Monthly2012-09-26 08:16
https://thashethe.me/djemte-nuk-me-hidhnin-syte/20%Monthly2012-09-26 11:52
https://thashethe.me/shqiperia-perzgjedh-filmin-pharmakon-per-oscar/20%Monthly2012-09-26 11:40
https://thashethe.me/femra-me-e-suksesshme-e-vitit-eshte-katy-perry/20%Monthly2012-09-26 08:12
https://thashethe.me/mposhtet-rita/20%Monthly2012-09-26 08:09
https://thashethe.me/tregon-se-ende-eshte-seks-ikone/20%Monthly2012-09-26 08:07
https://thashethe.me/e-ka-humbur-kontrollin-ndaj-trupit/20%Monthly2012-09-26 08:04
https://thashethe.me/soni-dhe-pushimet-mbaruan/20%Monthly2012-09-26 07:54
https://thashethe.me/nuk-i-jep-pese-pare-per-papen/20%Monthly2012-09-26 08:02
https://thashethe.me/tuna-ne-lidhje-dashurie-me-cozman/20%Monthly2012-09-26 09:00
https://thashethe.me/noga-noizy-dhe-grupi-i-tij-otr-me-kane-marre-peng-dhe-kercenuar/20%Monthly2012-09-26 08:57
https://thashethe.me/mos-u-zhvishni-per-te-arritur-sukses/20%Monthly2012-09-26 07:51
https://thashethe.me/kresha-une-dhe-lyrical-speca-djegese/20%Monthly2012-09-26 07:50
https://thashethe.me/macoku-me-cizme-hap-festivalin-e-teatrove-te-kukullave/20%Monthly2012-09-26 08:55
https://thashethe.me/rihanna-sapo-publikoi-kengen-e-re/20%Monthly2012-09-26 19:16
https://thashethe.me/eva-longoria-jo-vetem-nje-bukuroshe-e-fjetur-por-edhe-seksi/20%Monthly2012-09-25 07:57
https://thashethe.me/arbri-i-bb1-fama-iken-shume-shpejt/20%Monthly2012-09-25 07:54
https://thashethe.me/cooper-rikthehet-me-zoe-saldana/20%Monthly2012-09-25 07:55
https://thashethe.me/bleona-qereti-zjarr-ne-zemer-te-shqiperise/20%Monthly2012-09-25 07:53
https://thashethe.me/sharon-stone-hospitalizohet-ne-itali/20%Monthly2012-09-25 07:59
https://thashethe.me/bashkohen-ne-amerike/20%Monthly2012-09-25 07:51
https://thashethe.me/cdo-i-pesti-britanik-e-ka-pare-kate-middletonin-te-zhveshur/20%Monthly2012-09-25 08:00
https://thashethe.me/pamela-anderson-me-foto-provokative-ne-twitter/20%Monthly2012-09-25 07:49
https://thashethe.me/erleta-kastro-me-la-me-nje-mesazh/20%Monthly2012-09-25 07:48
https://thashethe.me/si-wiz-si-lindsay/20%Monthly2012-09-25 07:47
https://thashethe.me/jemi-cift-perfekt/20%Monthly2012-09-25 07:46
https://thashethe.me/angelina-jolie-transplant-melcie/20%Monthly2012-09-25 07:42
https://thashethe.me/vip-at-shqiptar-qe-urrehen-me-njeri-tjetrin/20%Monthly2012-09-25 07:28
https://thashethe.me/ledi-vokshi-mes-femrave-te-showbiz-it-ka-shume-xhelozi/20%Monthly2012-09-25 07:25
https://thashethe.me/rovena-merr-20-mije-euro-per-16-milione-klikime/20%Monthly2012-09-25 07:23
https://thashethe.me/eliza-ne-boten-e-saj/20%Monthly2012-09-25 07:15
https://thashethe.me/rita-merr-propozim-nga-nje-djale-nga-korca/20%Monthly2012-09-25 07:16
https://thashethe.me/nada-zhiti-shqiptarja-qe-cmend-italianet/20%Monthly2012-09-25 07:10
https://thashethe.me/leonora-prezanton-vellane-e-saj/20%Monthly2012-09-25 07:12
https://thashethe.me/tuna-e-prek-me-dore-fansi-e-kap-prej-kembesh/20%Monthly2012-09-25 07:06
https://thashethe.me/rovena-me-video-erotike/20%Monthly2012-09-24 09:01
https://thashethe.me/kastro-zizo-me-ka-vjedhur-dy-kenge/20%Monthly2012-09-24 09:00
https://thashethe.me/pushimin-e-drekes-ne-shkolle-e-kaloja-me-adele/20%Monthly2012-09-24 08:57
https://thashethe.me/lori-hoxha-ne-nje-avion-me-berishen/20%Monthly2012-09-24 08:52
https://thashethe.me/anxhela-dhe-aferdita-se-bashku-dhe-te-zhveshura/20%Monthly2012-09-24 08:55
https://thashethe.me/ermali-replikon-me-francesken-nuk-arrita-ta-doja-per-fajin-e-saj/20%Monthly2012-09-24 08:51
https://thashethe.me/blerim-destani-shet-mend-me-iphone-5/20%Monthly2012-09-24 08:49
https://thashethe.me/franceska-ngushellohet-ne-krahet-e-adrian-gaxhes/20%Monthly2012-09-24 08:47
https://thashethe.me/cimi-dhe-alma-te-bb4-behen-prinder-te-nje-vajze/20%Monthly2012-09-24 08:44
https://thashethe.me/adelina-tahiri-mamaja-nuk-me-le-te-ze-te-dashur/20%Monthly2012-09-24 17:20
https://thashethe.me/elvana-vajza-e-vogel-e-mamit/20%Monthly2012-09-24 08:35
https://thashethe.me/angelina-apo-christina/20%Monthly2012-09-24 10:18
https://thashethe.me/nora-istrefi-zbulon-pasionin-per-tenisin/20%Monthly2012-09-24 08:23
https://thashethe.me/flori-mumajesi-sulm-julit-dhe-gentit-ju-dhj-humorin-qe-beni/20%Monthly2012-09-24 17:22
https://thashethe.me/nik-xhelilaj-u-shfaq-ne-premieren-e-telenoveles-turke-qyteti-i-humbur/20%Monthly2012-09-24 08:19
https://thashethe.me/x-factor-albania-2%e2%80%b3-soni-malaj-zevendeson-juliana-pashen/20%Monthly2012-09-24 08:16
https://thashethe.me/te-zgjohesh-me-boranen/20%Monthly2012-09-24 08:11
https://thashethe.me/my-life-e-alida-dukes-ne-diskot-dhe-radiot-evropiane/20%Monthly2012-09-24 08:03
https://thashethe.me/eli-fara-per-here-te-pare-ne-kenga-magjike/20%Monthly2012-09-24 08:08
https://thashethe.me/flet-mikesha-e-mc-kreshes-arijeta-oruci-pse-u-nda-me-rozana-radin/20%Monthly2012-09-24 07:48
https://thashethe.me/jonida-maliqi-rikthehet-me-nje-kenge-klabesh/20%Monthly2012-09-24 07:39
https://thashethe.me/zajmina-vasjari-jo-dueteve-te-reja-me-pelqen-te-kendoj-vetem/20%Monthly2012-09-24 07:43
https://thashethe.me/stine-e-kalova-fazen-e-te-pasurit-nje-idhull/20%Monthly2012-09-24 07:42
https://thashethe.me/albin-gashi-i-dashuri-i-radhes-i-dafina-zeqirit-2/20%Monthly2012-09-24 08:00
https://thashethe.me/orinda-huta-seksi-si-kate-moss/20%Monthly2012-09-24 07:16
https://thashethe.me/agnesa-vuthaj-dikur-miss-tani-producente/20%Monthly2012-09-24 07:15
https://thashethe.me/yllka-gashi-deshiron-nje-karriere-ne-amerike/20%Monthly2012-09-24 08:05
https://thashethe.me/kim-kardashian-nje-dekolte-provokuese/20%Monthly2012-09-22 10:00
https://thashethe.me/katy-perry-ia-jep-mayerit-celesin-e-folese-se-dashurise/20%Monthly2012-09-22 09:57
https://thashethe.me/kanye-west-ndan-nje-milion-per-datelindjen-e-kardashianit/20%Monthly2012-09-22 09:55
https://thashethe.me/rita-ora-me-usherin-ne-gjermani/20%Monthly2012-09-22 09:24
https://thashethe.me/doctor-house-bojkoton-premieren-e-filmit-te-tij/20%Monthly2012-09-22 09:23
https://thashethe.me/1-milion-dollare-per-45-minuta/20%Monthly2012-09-22 09:16
https://thashethe.me/annie-lennox-martohet-serish/20%Monthly2012-09-22 09:01
https://thashethe.me/adele-nuk-do-te-kendoje-kenge-melankolike/20%Monthly2012-09-21 14:37
https://thashethe.me/zeri-i-amy-winehouseit-ishte-i-rreme/20%Monthly2012-09-21 14:36
https://thashethe.me/adelina-emini-i-kthehet-kenges-magjike/20%Monthly2012-09-21 14:31
https://thashethe.me/monika-stafa-i-ze-vendin-alban-dudushit-tek-e-diell/20%Monthly2012-09-21 14:28
https://thashethe.me/genta-me-torosin-ne-venecia/20%Monthly2012-09-21 14:25
https://thashethe.me/andos-nuk-i-vleresoj-kengetaret-e-tjere-nga-fama/20%Monthly2012-09-21 14:23
https://thashethe.me/dafina-zeqiri-fryn-buzet/20%Monthly2012-09-21 14:21
https://thashethe.me/leksione-pa-para-per-voziteset-e-tmerrshme/20%Monthly2012-09-21 14:16
https://thashethe.me/shqiptarja-e-telenovelave-turke/20%Monthly2012-09-21 14:19
https://thashethe.me/vip-shpija-2012/20%Monthly2012-09-21 12:30
https://thashethe.me/me-pelqen-te-bej-muzike-edhe-pa-evanescence/20%Monthly2012-09-21 12:29
https://thashethe.me/dasem-perrallash-martohet-vajza-e-sulltanit-te-brunei/20%Monthly2012-09-21 14:50
https://thashethe.me/albumi-me-hitet-e-destinys-child-ne-tetor/20%Monthly2012-09-21 12:27
https://thashethe.me/me-tatuazhe-me-afer-zotit/20%Monthly2012-09-21 08:17
https://thashethe.me/agon-ne-festivalin-e-filmit-ne-cikago/20%Monthly2012-09-21 08:16
https://thashethe.me/rezarta-shkurta-rrit-fluturat/20%Monthly2012-09-21 08:15
https://thashethe.me/heidi-klum-mund-ti-padise-mediat-qe-publikuan-fotot-nudo/20%Monthly2012-09-21 08:04
https://thashethe.me/nelly-furtado-nuk-mund-te-ndahem-nga-bashkeshorti/20%Monthly2012-09-21 08:02
https://thashethe.me/paris-homoseksualet-jane-te-tmerrshem/20%Monthly2012-09-21 07:59
https://thashethe.me/zamira-kita-humori-qe-kemi-bere-dikur-ka-qene-i-bukur-sot-duhet-te-ruhet-nga-vulgariteti-dhe-banaliteti/20%Monthly2012-09-21 07:57
https://thashethe.me/blero-se-shpejti-me-linje-te-modes/20%Monthly2012-09-21 07:56
https://thashethe.me/motrat-istrefi-ende-ne-plazh/20%Monthly2012-09-21 07:55
https://thashethe.me/elia-zaharia-pse-jo-ne-nj%d1%91-rol-me-vellain-dhe-nenen-time/20%Monthly2012-09-21 07:53
https://thashethe.me/eliza-sjell-premieren-e-dokumentarit-me-5-tetor-ne-tirane/20%Monthly2012-09-21 06:51
https://thashethe.me/dhurata-e-emines-per-ditelindje-bentley-haterrrzzzz/20%Monthly2012-09-21 06:37
https://thashethe.me/stine-ne-kenga-magjike-me-nje-engjell-qe-e-mbron/20%Monthly2012-09-21 06:35
https://thashethe.me/genc-tukici-ne-nentor-ne-tirane-me-inva-mulen-per-100-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2012-09-21 06:31
https://thashethe.me/ja-subjekti-dhe-aktoret-e-filmit-eagle/20%Monthly2012-09-21 06:33
https://thashethe.me/te-pastrehut-ia-dha-fanellen-dhe-e-ftoi-ne-shtepi/20%Monthly2012-09-20 08:14
https://thashethe.me/era-ve-ne-veshtiresi-dukeshen/20%Monthly2012-09-20 08:18
https://thashethe.me/gaga-tymos-marihuane-ne-skene/20%Monthly2012-09-20 08:13
https://thashethe.me/lohan-perplas-kalimtarin-dhe-ik/20%Monthly2012-09-20 08:12
https://thashethe.me/penelope-cruz-siria-duhet-te-jete-lajmi-kryesor-jo-zgjedhjet/20%Monthly2012-09-20 08:08
https://thashethe.me/selena-gomez-e-vesh-bieberin/20%Monthly2012-09-20 08:05
https://thashethe.me/robbie-williams-behet-baba/20%Monthly2012-09-22 09:18
https://thashethe.me/brendet-boterore-edhe-ne-prishtine/20%Monthly2012-09-22 09:18
https://thashethe.me/kerkohet-e-bukura-e-kosoves/20%Monthly2012-09-20 07:44
https://thashethe.me/shakira-jam-shtatzene-me-pique/20%Monthly2012-09-20 07:43
https://thashethe.me/bashkohen-argjentina-dafina-e-gjira/20%Monthly2012-09-20 07:39
https://thashethe.me/keshilla-nga-madonna-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2012-09-20 07:37
https://thashethe.me/vesa-luma-turne-ne-evrope/20%Monthly2012-09-20 07:34
https://thashethe.me/cheryl-cole-insiston-ta-njoftoj-te-dashurin-me-ish-bashkeshortin/20%Monthly2012-09-20 07:29
https://thashethe.me/donald-trump-kate-e-zhveshura-budallaqe/20%Monthly2012-09-20 07:32
https://thashethe.me/gjyste-vulaj-ndan-emocionet-e-shtatzenise-me-fansat-e-saj/20%Monthly2012-09-20 07:22
https://thashethe.me/franceska-jace-burrin-do-e-marr-kosovar/20%Monthly2012-09-20 07:20
https://thashethe.me/liami-i-bb5-me-miss-dusseldorf-in/20%Monthly2012-09-19 08:51
https://thashethe.me/laura-pausini-eshte-shtatzene/20%Monthly2012-09-19 08:54
https://thashethe.me/zoe-saldana-nuk-eshte-mjaft-e-zeze-per-te-luajtur-rolin-e-nina-simone/20%Monthly2012-09-19 08:43
https://thashethe.me/john-lennon-ylli-me-i-madh-i-rokut/20%Monthly2012-09-19 08:19
https://thashethe.me/pam-hogg-provokon-me-modele-te-zhveshura-ne-pasarele/20%Monthly2012-09-19 09:50
https://thashethe.me/usher-dhe-shakira-i-bashkohen-panelit/20%Monthly2012-09-19 08:11
https://thashethe.me/silver-linings-playbook-triumfon-ne-festivalin-e-torontos/20%Monthly2012-09-19 08:38
https://thashethe.me/rita-nominohet-per-mobo-awards/20%Monthly2012-09-19 08:09
https://thashethe.me/aguilera-mundohet-te-fshehe-kilogramet-e-tepert/20%Monthly2012-09-19 08:42
https://thashethe.me/ja-si-konsumojne-duhanin-snoop-dhe-i-biri/20%Monthly2012-09-19 08:08
https://thashethe.me/ledio-mehmeti-zhveshet-per-versace/20%Monthly2012-09-19 08:06
https://thashethe.me/eastwood-demokratet-mendojne-se-jam-plakur/20%Monthly2012-09-19 07:37
https://thashethe.me/amber-rose-gjysem-e-zhveshur/20%Monthly2012-09-19 07:35
https://thashethe.me/le-pa-fryme-me-trupin-kaq-seksi/20%Monthly2012-09-19 07:33
https://thashethe.me/fermeri-fali-rihanna-n-qe-u-zhvesh-para-syve-te-tij/20%Monthly2012-09-19 07:31
https://thashethe.me/fame-reality/20%Monthly2012-09-19 07:15
https://thashethe.me/maya-alickaj-me-kengen-popullore-ne-nje-rrugetim-te-bukur-artistik/20%Monthly2012-09-19 07:13
https://thashethe.me/bleona-videoja-nudo-si-te-me-filmonin-ne-dush-mund-te-behesha-e-famshme-edhe-me-filma-lakuriq/20%Monthly2012-09-19 07:09
https://thashethe.me/genti-ismajli-ja-cfare-solli-sezoni-veror/20%Monthly2012-09-19 07:14
https://thashethe.me/kush-eshte-patrick-nuo-nje-star-nga-kufiri-shqiptar/20%Monthly2012-09-18 15:48
https://thashethe.me/kutcher-dhe-kunis-me-ne-fund-puthen-e-perqafohen-ne-publik/20%Monthly2012-09-18 15:43
https://thashethe.me/ledina-celo-deshiron-nje-vajze/20%Monthly2012-09-18 15:39
https://thashethe.me/eli-fara-dieta-ime-dy-litra-uje-ne-mengjes/20%Monthly2012-09-18 08:18
https://thashethe.me/shota-baraliu-vajza-rebele-e-skenes/20%Monthly2012-09-18 08:20
https://thashethe.me/endri-i-vellezerve-korcare-ja-vajza-qe-dua/20%Monthly2012-09-18 15:30
https://thashethe.me/kthehet-soni-malaj/20%Monthly2012-09-18 08:06
https://thashethe.me/imazhet-gjysme-nudo-te-kate-gjobitet-revista-franceze/20%Monthly2012-09-18 15:19
https://thashethe.me/gwyneth-paltrow-nuk-eshte-kunder-operacioneve-plastike/20%Monthly2012-09-18 08:16
https://thashethe.me/dafina-ne-shba/20%Monthly2012-09-18 08:00
https://thashethe.me/godfather-filmi-me-i-mire-i-te-gjitha-koherave/20%Monthly2012-09-18 08:14
https://thashethe.me/eneda-tarifa-dhe-perndjekja-e-saj-ne-rrjetin-social/20%Monthly2012-09-18 08:11
https://thashethe.me/anxhela-martini-ne-esquire-mexico/20%Monthly2012-09-18 07:57
https://thashethe.me/fergie-pergatitet-per-albumin-e-dyte-solo/20%Monthly2012-09-18 08:12
https://thashethe.me/lady-gaga-me-mbulese/20%Monthly2012-09-18 08:02
https://thashethe.me/genta-ismajli-e-ka-menduar-largimin-nga-muzika/20%Monthly2012-09-18 07:51
https://thashethe.me/shfaq-ne-televizion-lindjen-e-femijes/20%Monthly2012-09-18 07:43
https://thashethe.me/ups-ja-ku-eshte-gjoksi-i-kate-moss/20%Monthly2012-09-18 07:40
https://thashethe.me/hally-berry-eshte-ende-ne-forme/20%Monthly2012-09-18 07:38
https://thashethe.me/rita-nominohet-per-mtv-ema/20%Monthly2012-09-18 07:35
https://thashethe.me/linda-halimi-tjeter-videoklip/20%Monthly2012-09-18 07:31
https://thashethe.me/rrit-temperaturat-ne-miami/20%Monthly2012-09-18 07:29
https://thashethe.me/dafina-zeqiri-harron-ledrin/20%Monthly2012-09-18 07:23
https://thashethe.me/tuna-legalizoni-homoseksualet/20%Monthly2012-09-18 07:06
https://thashethe.me/10-kengetaret-me-seksi-ne-shqipe-sipas-albaniac-2012/20%Monthly2012-09-18 07:10
https://thashethe.me/redon-makashi-komercializmi-muzikor-na-ka-mbytur-publiku-ka-nisur-te-zgjedhe/20%Monthly2012-09-18 07:02
https://thashethe.me/luana-vjollca-shkon-ne-shkolle-naten/20%Monthly2012-09-18 07:00
https://thashethe.me/sinani-e-seldi-te-lumtur-si-dikur-gati-per-kengen-e-re/20%Monthly2012-09-18 06:54
https://thashethe.me/inisi-rrefehet-bashke-me-coco-antonelen-per-klanin-e-te-panjohurve/20%Monthly2012-09-18 06:57
https://thashethe.me/fustanet-shumengjyreshe-zbukurojne-pasarelen-e-modes/20%Monthly2012-09-17 06:38
https://thashethe.me/shakira-shtatzene-ben-shoping-ne-milano/20%Monthly2012-09-17 06:35
https://thashethe.me/william-e-kate-vizite-ne-ishujt-solomon/20%Monthly2012-09-17 06:32
https://thashethe.me/rita-ora-nuk-mund-te-me-prishni-me-rihanna-n/20%Monthly2012-09-17 06:27
https://thashethe.me/cmendet-rozana-pozon-ne-mes-te-rruges/20%Monthly2012-09-17 10:00
https://thashethe.me/emeli-sande-martohet-ne-mal-te-zi/20%Monthly2012-09-17 06:25
https://thashethe.me/publikohet-reklama-e-lana-del-rey/20%Monthly2012-09-17 06:23
https://thashethe.me/genta-ismajli-pa-te-dashur/20%Monthly2012-09-17 06:22
https://thashethe.me/imazhet-seksi-te-kryeprokurores-ina-rama-ne-plazh/20%Monthly2012-09-17 06:18
https://thashethe.me/adela-bashkejetesa-ime-e-gjate-me-gazetaret/20%Monthly2012-09-17 06:16
https://thashethe.me/adelina-bleona-soni-dafina-dhe-genta-kandidate-ne-jurine-e-x-factor-albania-2/20%Monthly2012-09-17 06:12
https://thashethe.me/miremengjes-nga-krevati-i-rezarta-shkurtes/20%Monthly2012-09-17 06:10
https://thashethe.me/alban-dudushi-show-me-te-pasionuarit-e-lojerave-te-fatit/20%Monthly2012-09-17 06:09
https://thashethe.me/argjentina-ramosaj-jam-seksi-dhe-e-di/20%Monthly2012-09-17 06:07
https://thashethe.me/genta-bb5-pranon-abortin-dhe-dashurohet-me-nje-djale-qe-jeton-jashte/20%Monthly2012-09-17 06:05
https://thashethe.me/ardit-gjebrea-merr-dalina-buzin-tek-e-diela-shqiptare/20%Monthly2012-09-17 06:03
https://thashethe.me/devis-xherahu-zbulon-intimitetin-me-ertemionen/20%Monthly2012-09-17 06:02
https://thashethe.me/jonida-pjese-e-jurise-se-x-factor/20%Monthly2012-09-17 06:00
https://thashethe.me/erla-dhe-keltisi-fotoja-e-pare-e-ciftit-te-selise-blu-2/20%Monthly2012-09-17 05:38
https://thashethe.me/gaga-fiton-1-miliarde-dollare-nga-parfumi/20%Monthly2012-09-17 06:21
https://thashethe.me/franceska-e-bb-ju-rrefej-ndarjen-me-ermalin-ja-si-me-tradhtonte/20%Monthly2012-09-17 05:36
https://thashethe.me/reis-cico-drejtimi-i-champion-klan-risia-e-sezonit-tim/20%Monthly2012-09-17 05:34
https://thashethe.me/agnesa-vuthaj-relacioni-me-i-mire-eshte-single/20%Monthly2012-09-17 05:30
https://thashethe.me/perseri-bashke-robert-pattinson-fal-tradhtine-e-kristen-stewart/20%Monthly2012-09-16 14:07
https://thashethe.me/lana-del-rey-ne-moshen-14-vjecare-kam-konsumuar-alkool/20%Monthly2012-09-16 14:06
https://thashethe.me/fotot-gjysmelakuriq-te-dukeshes-edhe-ne-revisten-italiane/20%Monthly2012-09-16 13:25
https://thashethe.me/irina-shayk-kjo-femer-nuk-neglizhohet/20%Monthly2012-09-16 13:24
https://thashethe.me/edhe-pse-sjane-bashke-i-bleu-shtepi-ne-vlere-prej-4-4-milione-dollaresh/20%Monthly2012-09-16 13:19
https://thashethe.me/james-bondi-kishte-ngrene-dajak-prej-bashkeshorteve/20%Monthly2012-09-16 13:17
https://thashethe.me/rita-shkon-ne-australine-e-larget/20%Monthly2012-09-16 13:14
https://thashethe.me/bieber-nuk-deshiron-te-jete-me-idhull-i-tinejxhereve/20%Monthly2012-09-16 13:12
https://thashethe.me/j-lo-askush-nuk-do-qe-te-shkaterroje-familjen/20%Monthly2012-09-16 13:10
https://thashethe.me/beckham-mashkulli-me-i-pashem-me-kostum/20%Monthly2012-09-16 13:08
https://thashethe.me/vendimi-i-gjykates-hygerta-sako-tashme-e-divorcuar/20%Monthly2012-09-16 13:05
https://thashethe.me/pasuria-e-paul-mecartney-800-milione-dollare/20%Monthly2012-09-16 13:01
https://thashethe.me/fotot-toples-te-kate-midlleton-cifti-mbreteror-i-trishtuar/20%Monthly2012-09-16 12:55
https://thashethe.me/erla-dhe-keltisi-fotoja-e-pare-e-ciftit-te-selise-blu/20%Monthly2012-09-16 12:52
https://thashethe.me/miqesia-qe-ngjalle-nostalgji/20%Monthly2012-09-14 10:16
https://thashethe.me/pink-dhe-eminem-sjellin-kenge-se-bashku/20%Monthly2012-09-14 10:14
https://thashethe.me/modelet-shqiptare-ne-sfilaten-e-sherri-hill/20%Monthly2012-09-14 10:07
https://thashethe.me/ambasadore-nderi-e-kosoves/20%Monthly2012-09-14 10:15
https://thashethe.me/marsela-bujaj-e-bukura-e-maleve/20%Monthly2012-09-14 10:05
https://thashethe.me/hoxha-e-cana-per-gjakoven/20%Monthly2012-09-14 10:12
https://thashethe.me/heshtja-eshte-flori/20%Monthly2012-09-14 10:04
https://thashethe.me/mike-tyson-dua-te-vallezoj-te-behem-djale-i-mire/20%Monthly2012-09-14 10:11
https://thashethe.me/swift-beri-nje-nene-te-qaj/20%Monthly2012-09-14 10:09
https://thashethe.me/aurela-kerkon-doodle-nga-google/20%Monthly2012-09-14 10:08
https://thashethe.me/baba-stars-me-dy-menaxhere-te-rinje/20%Monthly2012-09-14 10:02
https://thashethe.me/gerta-heta-rikthehet-si-moderatore-e-nje-programi-muzikor-te-vecante/20%Monthly2012-09-14 08:13
https://thashethe.me/ciljeta-shtatzene-shfaqja-e-pare-publike/20%Monthly2012-09-14 07:58
https://thashethe.me/bleona-qereti-realizon-foto-nudo-ne-prishtine/20%Monthly2012-09-14 07:54
https://thashethe.me/dafina-zeqiri-jave-e-re-look-i-ri/20%Monthly2012-09-14 07:45
https://thashethe.me/andi-bushatidhe-bodinaku-shfaqen-zyrtarisht-si-cift/20%Monthly2012-09-14 07:44
https://thashethe.me/rita-ora-kerkon-te-dashur/20%Monthly2012-09-14 06:42
https://thashethe.me/beyonce-dhe-jay-z-ndihmojne-fushaten-e-obamas/20%Monthly2012-09-14 06:38
https://thashethe.me/evi-mes-muzikes-dhe-gazetarise/20%Monthly2012-09-13 09:44
https://thashethe.me/vildane-zeneli-nudo-thyen-cdo-tabu/20%Monthly2012-09-13 09:36
https://thashethe.me/era-rusi-nuk-kam-gabuar-kurre-ne-karriere/20%Monthly2012-09-13 09:35
https://thashethe.me/shkendije-mujaj-une-nuk-kam-konkurrence/20%Monthly2012-09-13 09:34
https://thashethe.me/elvana-gjata-shperblehet-ne-balkanika-music-awards/20%Monthly2012-09-13 09:38
https://thashethe.me/kujt-kerkon-tia-fale-buzet-tuna/20%Monthly2012-09-13 09:31
https://thashethe.me/kaltrina-selimi-dua-te-kem-binjake-por-dritoni-do-me-shume-femije/20%Monthly2012-09-13 09:30
https://thashethe.me/arif-ziberi-i-elita-5-fama-me-ka-prishur-pune-me-gruan/20%Monthly2012-09-13 09:28
https://thashethe.me/eshte-koha-per-stil-te-ri-te-flokeve/20%Monthly2012-09-13 10:04
https://thashethe.me/malli-i-rovenes-videoja-me-e-klikuar-shqiptare-ne-youtube-mbi-163-milion-shikime/20%Monthly2012-09-13 09:24
https://thashethe.me/seldi-qalliu-nuk-kam-armiq-rreth-meje/20%Monthly2012-09-13 09:19
https://thashethe.me/xhemi-rikthehet-me-show-humori-si-moderatore-e-nje-gare-mes-vip-ash/20%Monthly2012-09-13 09:15
https://thashethe.me/alba-hamiti-imazh-i-revistave-prestigjioze-te-modes/20%Monthly2012-09-13 09:13
https://thashethe.me/silva-e-dua-aq-shume-kengen-sa-smendoj-per-asgje-tjeter/20%Monthly2012-09-13 09:10
https://thashethe.me/borana-kalemi-miss-i-i-hiteve/20%Monthly2012-09-13 09:08
https://thashethe.me/valon-behrami-ofendon-tifozat-kuqe-zi/20%Monthly2012-09-13 09:06
https://thashethe.me/altin-basha-portokalli-vjen-me-aktore-dhe-karaktere-te-reja/20%Monthly2012-09-13 09:16
https://thashethe.me/rita-ora-lart-mbi-newborn/20%Monthly2012-09-13 09:04
https://thashethe.me/daniel-craig-edhe-dy-filma-te-tjere-si-007/20%Monthly2012-09-09 15:16
https://thashethe.me/sarah-jessica-parker-super-mama/20%Monthly2012-09-09 15:15
https://thashethe.me/sharon-stone-shkelqen-ne-l-a/20%Monthly2012-09-09 15:11
https://thashethe.me/stewart-une-dhe-robert-ne-rregull-me-njeri-tjetrin/20%Monthly2012-09-09 15:10
https://thashethe.me/pitt-do-te-martohemi-nje-dite/20%Monthly2012-09-09 14:34
https://thashethe.me/scientologet-nuk-ia-kane-zgjedhur-nusen-cruiset/20%Monthly2012-09-09 14:32
https://thashethe.me/pattinson-braktis-hollywoodin-shkaku-i-stewart/20%Monthly2012-09-09 14:25
https://thashethe.me/stine-kthehet-me-ronela-hajatin/20%Monthly2012-09-09 13:48
https://thashethe.me/beyonce-dhe-rita-ora-behen-motra/20%Monthly2012-09-09 13:46
https://thashethe.me/konfirmohet-lidhja-e-cheryl-cole-me-balerinin-e-saj/20%Monthly2012-09-09 13:26
https://thashethe.me/eddie-murphy-perseri-polic-i-beverly-hillsit/20%Monthly2012-09-09 13:24
https://thashethe.me/rihanna-francezet-jane-te-cmendur/20%Monthly2012-09-09 13:22
https://thashethe.me/a-ka-ndryshuar-me-te-vertete-kim-kardashian/20%Monthly2012-09-09 13:20
https://thashethe.me/puthja-e-fundit-fotografi-ne-kerkim-te-bonnie-dhe-clyde/20%Monthly2012-09-09 13:19
https://thashethe.me/jim-carrey-me-rol-ne-filmin-kick-ass-2-balls-to-the-wall/20%Monthly2012-09-09 13:16
https://thashethe.me/lady-gaga-ka-nderprere-alkoolin-dhe-eshte-e-lumtur/20%Monthly2012-09-09 07:41
https://thashethe.me/rita-ora-rikthehet-si-yll-ne-kosove/20%Monthly2012-09-09 07:38
https://thashethe.me/nrg-band-me-version-anglisht/20%Monthly2012-09-08 11:11
https://thashethe.me/i-pasjellshem-me-rihanen/20%Monthly2012-09-08 11:03
https://thashethe.me/te-gjitha-po-i-bej-per-shqiptaret/20%Monthly2012-09-08 11:00
https://thashethe.me/valbona-coba-shtatzene-ne-muajin-e-katert-pret-nje-djale/20%Monthly2012-09-08 10:53
https://thashethe.me/flet-ciljeta-jam-4-muajshe-shtatzene-ju-rrefej-si-e-njoha-babain-e-femijes-tim/20%Monthly2012-09-08 10:51
https://thashethe.me/rudina-magjistari-dhe-bleona-qereti-debat-te-ashper-ne-sheraton-per-nje-interviste/20%Monthly2012-09-08 10:48
https://thashethe.me/krasta-eshte-krasta-pertej-fizionomise-televizive-te-nje-gazetari/20%Monthly2012-09-08 10:46
https://thashethe.me/banoret-e-big-brother-ku-jane-sot-107-konkurrentet/20%Monthly2012-09-08 10:44
https://thashethe.me/ku-eshte-genta-ismajli/20%Monthly2012-09-08 10:31
https://thashethe.me/franceska-pranon-ndarjen-nga-ermali/20%Monthly2012-09-08 10:27
https://thashethe.me/nora-istrefi-anulon-dasmen/20%Monthly2012-09-08 10:21
https://thashethe.me/stine-kthehet-me-ronelen/20%Monthly2012-09-08 10:13
https://thashethe.me/alban-skenderaj-kenaqesi-qe-kendova-ne-skenen-e-emrave-boterore/20%Monthly2012-09-08 10:08
https://thashethe.me/kreshnik-spahiu-behet-intelektual-ve-syze/20%Monthly2012-09-08 10:34
https://thashethe.me/katy-perry-jam-e-jotja-zoteri-horan/20%Monthly2012-09-07 11:30
https://thashethe.me/rita-ora-me-veshjen-me-te-keqe/20%Monthly2012-09-07 11:28
https://thashethe.me/enrique-iglesias-ne-american-idol/20%Monthly2012-09-07 11:27
https://thashethe.me/nje-biggi-bardot-qe-eshte-si-marilyn-monroe/20%Monthly2012-09-07 08:54
https://thashethe.me/victoria-beckham-kjo-zonje-e-vertete/20%Monthly2012-09-07 11:32
https://thashethe.me/puthen-rihanna-dhe-chris-brown/20%Monthly2012-09-07 11:26
https://thashethe.me/perfaqesuesja-e-shqiperise-kina-e-bleu-titullin-e-miss-world/20%Monthly2012-09-07 08:50
https://thashethe.me/elda-shabani-lodhjen-nuk-e-njoh-pasi-puna-me-mban-gjalle/20%Monthly2012-09-07 11:25
https://thashethe.me/fustani-i-zonjes-se-pare-te-shba-se-cmend-amerikanet/20%Monthly2012-09-07 08:48
https://thashethe.me/jozefina-topalli-se-shpejti-me-nje-klip-bombastik/20%Monthly2012-09-07 11:23
https://thashethe.me/canalis-seks-vetem-me-regjisorin/20%Monthly2012-09-07 08:44
https://thashethe.me/peta-rihanna-dhe-lady-gaga-jane-krijesa-jonormale/20%Monthly2012-09-07 08:40
https://thashethe.me/heidi-klum-me-truproje-te-re/20%Monthly2012-09-07 08:38
https://thashethe.me/ajo-e-aragona-band/20%Monthly2012-09-07 08:18
https://thashethe.me/mc-kresha-publikoi-cok-guzel/20%Monthly2012-09-07 08:16
https://thashethe.me/dafina-super-dj/20%Monthly2012-09-07 08:12
https://thashethe.me/vjehrra-uron-beyoncen/20%Monthly2012-09-07 08:08
https://thashethe.me/kerkon-nga-shakira-250mln-demshperblim/20%Monthly2012-09-07 08:03
https://thashethe.me/angela-martini-publikon-foto-nudo/20%Monthly2012-09-07 07:54
https://thashethe.me/shkelqeu-rita-ora/20%Monthly2012-09-07 07:53
https://thashethe.me/bleona-qereti-nudo/20%Monthly2012-09-07 08:00
https://thashethe.me/odeta-nishani-ju-rrefej-jeten-e-familjes-presidenciale/20%Monthly2012-09-06 13:08
https://thashethe.me/taylor-swift-kryeson-nominimet-ne-cma/20%Monthly2012-09-06 12:59
https://thashethe.me/arber-arapi-dhe-marsida-saraci-prinder-per-here-te-pare/20%Monthly2012-09-06 13:05
https://thashethe.me/elsa-lila-i-ofron-kitaren-evita-zgjedh-aparatin-fotografik/20%Monthly2012-09-06 09:33
https://thashethe.me/keaton-jam-frikesuar-nga-de-niro/20%Monthly2012-09-06 12:09
https://thashethe.me/liam-gallagher-dua-te-argetohem-me-harryn/20%Monthly2012-09-06 12:05
https://thashethe.me/alida-duka-serish-me-vellane-stine-me-ti-je/20%Monthly2012-09-06 09:32
https://thashethe.me/me-pelqen-te-jem-vajza-me-gjoksin-e-madhe/20%Monthly2012-09-06 09:36
https://thashethe.me/gosling-ne-filmin-fifty-shades/20%Monthly2012-09-06 12:03
https://thashethe.me/diana-miss-univers-kosova-ne-pishine/20%Monthly2012-09-06 09:31
https://thashethe.me/taken-2-tropojanet-serish-ne-rolin-negativ/20%Monthly2012-09-06 09:29
https://thashethe.me/dr-dre-hip-hop-artisti-me-i-pasur-ne-bote/20%Monthly2012-09-06 08:11
https://thashethe.me/cruise-mohon-audicionet-per-grua/20%Monthly2012-09-06 09:28
https://thashethe.me/kate-middleton-ka-buzeqeshjen-me-te-bukur-ne-britani/20%Monthly2012-09-06 08:09
https://thashethe.me/turneu-shqiptar-i-bleones/20%Monthly2012-09-06 08:04
https://thashethe.me/babastars-edhe-nje-anetar-me-pak/20%Monthly2012-09-06 09:35
https://thashethe.me/jessie-j-ne-shtator-publikon-librin-autobiografike/20%Monthly2012-09-06 07:46
https://thashethe.me/adele-me-barkun-e-madhe-ne-londer/20%Monthly2012-09-06 07:44
https://thashethe.me/dafina-ka-vetem-dashuri/20%Monthly2012-09-06 07:41
https://thashethe.me/altuna-sejdiu-le-mbrapa-adelinen-genten-dhe-dafinen/20%Monthly2012-09-06 07:38
https://thashethe.me/aventurat-e-cmendura-te-enit/20%Monthly2012-09-06 07:34
https://thashethe.me/besimtare-si-almeda-abazi/20%Monthly2012-09-06 07:30
https://thashethe.me/shkendija-ndizet-serish-kete-here-duke-u-lare-ne-vaske/20%Monthly2012-09-06 07:32
https://thashethe.me/bleona-qereti-ai-qe-e-hodhi-videon-eshte-psikopat-nuk-di-asnje-fjale-serbisht/20%Monthly2012-09-06 07:29
https://thashethe.me/alfoxe-kenge-te-re-me-fortesa-hotin/20%Monthly2012-09-06 12:24
https://thashethe.me/kim-deshiron-martese-dhe-femije-me-kanye-west/20%Monthly2012-09-05 08:49
https://thashethe.me/eva-longoria-ne-nje-romance-te-re/20%Monthly2012-09-05 08:44
https://thashethe.me/kristen-stewart-nuk-di-te-sillet-ne-publik/20%Monthly2012-09-05 08:41
https://thashethe.me/cooper-dhe-saldana-serish-bashke/20%Monthly2012-09-05 08:52
https://thashethe.me/hank-williams-jr-obama-mysliman-qe-i-do-homoseksualet/20%Monthly2012-09-05 08:39
https://thashethe.me/cilat-jane-femrat-me-seksi-sipas-hugh-hefnerit/20%Monthly2012-09-05 08:34
https://thashethe.me/spears-humb-kilogramet-por-fiton/20%Monthly2012-09-05 08:32
https://thashethe.me/vanessa-me-te-dashur-te-ri/20%Monthly2012-09-05 08:20
https://thashethe.me/emma-wats-e-pranoj-trupi-im-nuk-eshte-perfekt/20%Monthly2012-09-05 08:18
https://thashethe.me/bruce-willis-kunder-apple/20%Monthly2012-09-05 08:16
https://thashethe.me/besiana-mehmeti-se-shpejti-me-kenge-per-flamurin/20%Monthly2012-09-05 08:12
https://thashethe.me/mc-kresha-per-ditelindje-publikon-air-force-1/20%Monthly2012-09-06 07:33
https://thashethe.me/buzekuqi-i-bleones/20%Monthly2012-09-05 07:59
https://thashethe.me/the-rolling-stones-publikon-dy-kenge-te-reja/20%Monthly2012-09-05 07:55
https://thashethe.me/i-bashkon-prishtina/20%Monthly2012-09-05 07:48
https://thashethe.me/nuk-ka-para-per-tia-blere-unazen-e-fejeses/20%Monthly2012-09-05 07:50
https://thashethe.me/bleona-me-8-shtator-koncert-ne-sheshin-e-prishtines/20%Monthly2012-09-05 07:45
https://thashethe.me/kledi-kadiu-ne-premieren-e-la-dolce-nave/20%Monthly2012-09-05 07:53
https://thashethe.me/rovena-stefa-dhe-sala-jashari-promovojne-duetin-amaneti/20%Monthly2012-09-04 13:18
https://thashethe.me/miriam-cani-braktis-shtetesine-shqiptare/20%Monthly2012-09-04 13:12
https://thashethe.me/naimi-dhe-mihria-serish-nikoqire-ne-zhurma-show-2012/20%Monthly2012-09-04 13:16
https://thashethe.me/arta-bajrami-jeta-mes-kosoves-dhe-gjermanise/20%Monthly2012-09-04 13:01
https://thashethe.me/farrell-pelqen-femrat/20%Monthly2012-09-04 12:59
https://thashethe.me/enkel-demi-braktis-televizionin-klan/20%Monthly2012-09-04 13:03
https://thashethe.me/roberts-gjithmone-mban-ere-te-mire/20%Monthly2012-09-04 12:58
https://thashethe.me/vesa-dhe-big-basta-ne-itali/20%Monthly2012-09-04 12:55
https://thashethe.me/kush-eshte-sulltanesha-hyrrem/20%Monthly2012-09-04 12:53
https://thashethe.me/njerezit-e-prishtines-sipas-kastros/20%Monthly2012-09-04 12:42
https://thashethe.me/bleona-duke-kenduar-serbisht/20%Monthly2012-09-04 12:28
https://thashethe.me/filmi-per-shqiperine-ne-bienalen-e-venecias/20%Monthly2012-09-04 12:33
https://thashethe.me/termi-bitch-a-eshte-i-pranueshem-per-ju/20%Monthly2012-09-04 12:38
https://thashethe.me/arian-cani-me-emision-te-ri/20%Monthly2012-09-04 12:31
https://thashethe.me/tom-crus-gjeti-shpejt-zevendesim-per-katie-holms/20%Monthly2012-09-04 12:25
https://thashethe.me/beyonce-shoqeruesja-e-rites/20%Monthly2012-09-04 09:08
https://thashethe.me/edhe-vellai-i-katy-perry-t-behet-kengetar/20%Monthly2012-09-04 09:06
https://thashethe.me/dafina-ne-koncert-humanitar/20%Monthly2012-09-04 09:04
https://thashethe.me/martohet-nocja/20%Monthly2012-09-04 07:40
https://thashethe.me/marjana-kondi-nuk-kam-qene-kurre-skllave-e-fames/20%Monthly2012-09-04 07:38
https://thashethe.me/ledi-vokshi-nuk-dua-te-dukem-si-vajze-e-keqe-kam-lindur-e-tille/20%Monthly2012-09-04 07:34
https://thashethe.me/getoari-te-fejuares-ta-ha-gojen/20%Monthly2012-09-04 07:28
https://thashethe.me/franceska-e-bb5-topless/20%Monthly2012-09-04 07:21
https://thashethe.me/elvis-pupa-gati-per-nje-tjeter-legjende/20%Monthly2012-09-04 07:30
https://thashethe.me/eltoni-pas-ndarjes-kthehet-ne-tirane-dhe-hap-klub-nate-me-vajza/20%Monthly2012-09-04 07:20
https://thashethe.me/nderron-jete-michael-clarke-duncan/20%Monthly2012-09-04 07:43
https://thashethe.me/sharapova-serish-single/20%Monthly2012-09-03 17:42
https://thashethe.me/mike-dhe-rivale-2/20%Monthly2012-09-03 10:38
https://thashethe.me/kastro-bashkepunim-me-genen/20%Monthly2012-09-03 10:36
https://thashethe.me/nicole-scherzinger-shikon-aksidentin-e-hamilton/20%Monthly2012-09-03 10:33
https://thashethe.me/jehona-sopi-behet-nene/20%Monthly2012-09-03 10:41
https://thashethe.me/jay-z-dhe-beyonce-hidherohen-me-kim/20%Monthly2012-09-03 10:29
https://thashethe.me/linda-halimi-pse-kerkon-te-behesh-diletante-me-zor/20%Monthly2012-09-03 10:25
https://thashethe.me/kledi-kadiu-kapet-mat-ne-plazhet-e-sardenjes-me-ambeta-toromanin/20%Monthly2012-09-03 10:22
https://thashethe.me/valbona-mema-tate-du-pushime/20%Monthly2012-09-03 10:20
https://thashethe.me/rita-ora-kombinon-te-brendshmet-me-fustanin/20%Monthly2012-09-03 10:23
https://thashethe.me/shkrihet-e-diell-xhemi-shehu-dhe-alban-dudushi-me-programe-te-reja/20%Monthly2012-09-03 10:18
https://thashethe.me/rezarta-dhe-samanta-duet-se-bashku/20%Monthly2012-09-03 08:42
https://thashethe.me/flori-mumajesi-zhgenjimet-jeta-dhe-planet-e-mia/20%Monthly2012-09-03 08:39
https://thashethe.me/besa-dhe-elvana-nuk-ndahen-asnjehere/20%Monthly2012-09-03 08:34
https://thashethe.me/ciljeta-xhilaga-zbulohet-bashkejetesa-me-artitektin-amerikan/20%Monthly2012-09-03 08:23
https://thashethe.me/nora-istrefi-e-nxehte-ne-dhermi/20%Monthly2012-09-03 08:20
https://thashethe.me/stine-i-lidhur-me-francesken-e-bb5/20%Monthly2012-09-03 08:27
https://thashethe.me/bleona-ne-prehrin-e-nje-djali-me-ngjyre/20%Monthly2012-09-03 08:18
https://thashethe.me/ciljeta-eshte-4-muajshe-shtatzene/20%Monthly2012-09-03 08:16
https://thashethe.me/arber-zeka-jete-me-ndryshe-jashte-big-brother/20%Monthly2012-09-03 08:32
https://thashethe.me/arrin-bomba-ne-tribunat-e-bayernit/20%Monthly2012-09-01 12:32
https://thashethe.me/masakrim-apo-guxim-veror-i-femrave-te-skenes/20%Monthly2012-09-01 12:37
https://thashethe.me/adrijan-gaxha-tregon-trupin-ne-forme/20%Monthly2012-09-01 10:56
https://thashethe.me/rihanna-i-rikthehet-jetes-se-nates/20%Monthly2012-09-01 10:44
https://thashethe.me/rita-ora-me-8-shtator-ne-prishtine/20%Monthly2012-09-01 10:58