XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thashethe.me/perse-mendohet-albana-osmani/20%Monthly2012-07-29 20:07
https://thashethe.me/evi-reci-ne-vjeshte-do-te-vije-me-shume-surpriza/20%Monthly2012-07-29 20:05
https://thashethe.me/ermela-mezuraj-ja-pse-hoqa-dore-nga-ambicia-per-televizionin/20%Monthly2012-07-29 20:10
https://thashethe.me/dafinen-se-kam-takuar-qe-kur-ishte-2-vjec-me-refuzon/20%Monthly2012-07-29 16:28
https://thashethe.me/alban-dudushi-zihet-me-te-dashuren-ne-publik/20%Monthly2012-07-29 13:51
https://thashethe.me/elhaida-dani-realiteti-e-tejkaloi-endrren-time/20%Monthly2012-07-29 20:08
https://thashethe.me/michelle-e-magjishme-ne-te-bardha/20%Monthly2012-07-28 13:39
https://thashethe.me/vesa-luma-dhe-konkurrenca/20%Monthly2012-07-28 12:26
https://thashethe.me/emiliano-i-gentes-arrest-shtepiak/20%Monthly2012-07-28 12:23
https://thashethe.me/bleona-qereti-cme-mesoi-amerika/20%Monthly2012-07-28 12:20
https://thashethe.me/rihanna-vijon-te-jape-show-ne-france/20%Monthly2012-07-28 12:17
https://thashethe.me/velina-brune-e-fiks-fare-sexygirl/20%Monthly2012-07-28 12:13
https://thashethe.me/lindsay-lohan-do-rol-ne-filmin-thelma-and-louise/20%Monthly2012-07-28 13:37
https://thashethe.me/matilda-gati-kenga-e-pare/20%Monthly2012-07-28 12:07
https://thashethe.me/ardian-bujupi-kurre-foto-duke-puthur-nje-vajze-ne-buze/20%Monthly2012-07-28 12:03
https://thashethe.me/zogu-i-tiranes-ndjese-publike-aldos/20%Monthly2012-07-28 12:05
https://thashethe.me/sheila-haxhiraj-regjistron-kenge-me-berman-brothers/20%Monthly2012-07-28 12:00
https://thashethe.me/xhesika-polo-ne-versionin-punk/20%Monthly2012-07-28 11:58
https://thashethe.me/biel-konfirmon-fejesen-me-timberlake/20%Monthly2012-07-28 10:01
https://thashethe.me/keira-knightley-paparacit-jane-bere-te-rrezikshem/20%Monthly2012-07-28 09:58
https://thashethe.me/tuna-mbi-menaxherin-e-saj/20%Monthly2012-07-28 09:55
https://thashethe.me/nga-bieber-kerkohet-qe-te-mos-shaje/20%Monthly2012-07-28 09:53
https://thashethe.me/visari-me-cka-po-bojna-sonte/20%Monthly2012-07-28 09:50
https://thashethe.me/vajza-moderne-e-fshatit/20%Monthly2012-07-28 08:51
https://thashethe.me/fansat-madonnes-ketu-sje-ne-kombet-e-bashkuara/20%Monthly2012-07-28 08:46
https://thashethe.me/olta-dhe-kejsi-prezentuese/20%Monthly2012-07-27 16:29
https://thashethe.me/penelope-cruz-ne-muzeun-prej-dylli/20%Monthly2012-07-27 16:26
https://thashethe.me/rita-ora-duke-pritur-o-r-a/20%Monthly2012-07-27 13:57
https://thashethe.me/cndodhi-me-duetin-zanfina-dhe-adelina/20%Monthly2012-07-27 13:52
https://thashethe.me/gaga-krejt-e-zhveshur/20%Monthly2012-07-27 13:50
https://thashethe.me/sandra-bullock-mbushi-48-vjet/20%Monthly2012-07-27 09:28
https://thashethe.me/dukesha-kate-me-fustan-prej-35-funtesh/20%Monthly2012-07-27 13:47
https://thashethe.me/vete-pendohet-te-tjeret-i-perqesh/20%Monthly2012-07-27 09:25
https://thashethe.me/pse-nuk-do-te-shaje-me-adele/20%Monthly2012-07-27 09:12
https://thashethe.me/hugh-hefner-nuk-i-pengon-qe-femrat-e-shfrytezojne/20%Monthly2012-07-27 09:05
https://thashethe.me/yll-limani-se-shpejti-me-kenge-te-re/20%Monthly2012-07-27 09:01
https://thashethe.me/kate-moss-imazhi-i-liu-jo/20%Monthly2012-07-27 08:49
https://thashethe.me/david-drekon-me-dy-vajzat-e-preferuara/20%Monthly2012-07-27 09:32
https://thashethe.me/dafina-apo-elvana-me-seksi/20%Monthly2012-07-27 08:43
https://thashethe.me/jessie-jay-anulon-koncertin-ne-northumberland-te-anglise/20%Monthly2012-07-27 08:45
https://thashethe.me/demi-moore-dhe-toyboy-i-ri/20%Monthly2012-07-26 22:27
https://thashethe.me/befasi-nga-zajmina/20%Monthly2012-07-26 22:25
https://thashethe.me/ne-bikini-dhe-me-liber-ne-dore/20%Monthly2012-07-26 22:23
https://thashethe.me/bbc-i-kerkon-ndjese-rihanes/20%Monthly2012-07-26 22:21
https://thashethe.me/noizy-me-futbollistet-e-chelseat-ne-pushime/20%Monthly2012-07-26 22:19
https://thashethe.me/victoria-nuk-deshiron-te-jete-me-pjesetare-e-spice-girls/20%Monthly2012-07-26 22:18
https://thashethe.me/versioni-tjeter-dafina-dhe-cekic-bashkepunojne-ende/20%Monthly2012-07-26 22:15
https://thashethe.me/hilton-kapet-me-nje-miliarder-arab/20%Monthly2012-07-26 22:17
https://thashethe.me/erleta-kastros-u-lodha-nga-ti/20%Monthly2012-07-26 09:27
https://thashethe.me/rosela-pafundesi/20%Monthly2012-07-26 09:03
https://thashethe.me/big-basta-puthjen-veses-ia-rrembeva-ne-makine/20%Monthly2012-07-26 09:19
https://thashethe.me/kayne-west-ia-jep-kimit/20%Monthly2012-07-26 09:01
https://thashethe.me/zbulohen-disa-detaje-te-parfumit-lady-gaga/20%Monthly2012-07-26 09:13
https://thashethe.me/unikkatili-performon-ne-peje/20%Monthly2012-07-26 08:55
https://thashethe.me/gisele-bundchen-konfirmon-shtatzanine-e-dyte/20%Monthly2012-07-26 09:09
https://thashethe.me/zanfina-jo-gjithmone-gjerat-ecin-sic-dua/20%Monthly2012-07-26 08:43
https://thashethe.me/merkel-i-kthehet-arkivit/20%Monthly2012-07-26 08:53
https://thashethe.me/kush-eshte-politikania-me-seksi-ne-bote/20%Monthly2012-07-26 09:23
https://thashethe.me/haku-i-nenes-kerkohet-nga-bashkatdhetaret-qe-po-pushojne-ne-kosove/20%Monthly2012-07-26 08:33
https://thashethe.me/edona-llalloshi-feston-1-vjetorin-e-doas/20%Monthly2012-07-26 08:16
https://thashethe.me/rourke-isha-me-i-shpejte-se-usain-bolt/20%Monthly2012-07-26 08:25
https://thashethe.me/jeta-faqolli-pas-shiut-qe-ra-ne-tirane-me-duket-sikur-kam-kaluar-nje-orgazme/20%Monthly2012-07-26 08:12
https://thashethe.me/frederik-ndoci-baba-per-here-te-dyte-vjen-ne-jete-nikolo/20%Monthly2012-07-25 12:46
https://thashethe.me/rihanna-deshiron-te-kontaktoje-me-gjyshen-e-vdekur/20%Monthly2012-07-25 12:11
https://thashethe.me/rita-jam-sikur-djale/20%Monthly2012-07-25 13:00
https://thashethe.me/fotot-ne-uje-te-modeles-sensuale-bar-rafaeli/20%Monthly2012-07-25 07:59
https://thashethe.me/mihrije-braha-per-nje-dite-do-te-doja-te-isha-madonna/20%Monthly2012-07-25 07:50
https://thashethe.me/prodhuesi-i-kukullave-kunder-lady-gaga/20%Monthly2012-07-25 12:58
https://thashethe.me/nora-istrefi-e-kopjova-kengen-sot-nuk-shpik-me-askush/20%Monthly2012-07-25 12:07
https://thashethe.me/jolie-dhe-pitt-e-kane-ditur-se-do-te-jene-se-bashku/20%Monthly2012-07-25 12:39
https://thashethe.me/colin-farrell-terheqja-me-e-madhe-turistike-ne-kankun/20%Monthly2012-07-25 07:45
https://thashethe.me/julian-deda-kete-sezon-presim-kryeminstrin-berisha/20%Monthly2012-07-25 12:03
https://thashethe.me/ecclestone-la-te-dashurin-per-shkak-te-porno-xhirimit/20%Monthly2012-07-25 08:04
https://thashethe.me/ndalohen-reklamat-e-katy-perry-dhe-justin-bieber/20%Monthly2012-07-25 07:39
https://thashethe.me/william-zemerohet-me-camillan-largohu-nga-kate-nuk-do-te-perkulet/20%Monthly2012-07-25 08:02
https://thashethe.me/indianet-winfreyt-je-nje-injorante/20%Monthly2012-07-25 07:38
https://thashethe.me/ajo-po-e-tradhton-te-dashurin/20%Monthly2012-07-25 07:41
https://thashethe.me/vesa-luma-big-basta-me-ben-te-ndihem-femra-me-e-lumtur-ne-bote/20%Monthly2012-07-25 07:36
https://thashethe.me/imany-besa-kokedhima-gjeniale/20%Monthly2012-07-25 07:32
https://thashethe.me/vrasesi-i-familjareve-te-hudson-denohet-me-burg-te-perjetshem/20%Monthly2012-07-24 23:05
https://thashethe.me/gershon-ka-fituar-luften-me-moshen/20%Monthly2012-07-24 23:03
https://thashethe.me/shkendija-5-vjet-pune-per-ta-bere-by-e-forte/20%Monthly2012-07-24 23:00
https://thashethe.me/ardiani-genta-dhe-noizy-bashke-per-bamiresi/20%Monthly2012-07-24 22:58
https://thashethe.me/drejt-altarit/20%Monthly2012-07-24 22:57
https://thashethe.me/jennifer-le-parate-ne-duart-e-te-dashurit/20%Monthly2012-07-24 22:55
https://thashethe.me/si-ta-ruajme-ngjyren-pas-pushimeve/20%Monthly2012-07-24 15:02
https://thashethe.me/elvana-gjata-cmend-publikun-vlonjate/20%Monthly2012-07-24 14:38
https://thashethe.me/gaga-ofron-ne-ankand-biletat-per-te-gjitha-skutat-e-koncertit/20%Monthly2012-07-24 14:00
https://thashethe.me/shkendija-per-keto-te-pasme-jam-djersitur-5-vite/20%Monthly2012-07-24 14:40
https://thashethe.me/bieber-dhe-gomez-vizitojne-spitalin-e-femijeve/20%Monthly2012-07-24 14:03
https://thashethe.me/aurela-bashkepunon-me-rozin/20%Monthly2012-07-24 12:26
https://thashethe.me/madonna-fansave-ne-londer-ju-dua-poloni/20%Monthly2012-07-24 09:17
https://thashethe.me/michael-konsideron-muzikalin-me-kenget-hit/20%Monthly2012-07-24 14:06
https://thashethe.me/historia-e-vertete-e-dafit-besfortit-dhe-cekicit/20%Monthly2012-07-24 13:53
https://thashethe.me/argjentina-takohet-me-lulzim-bashen/20%Monthly2012-07-24 12:24
https://thashethe.me/plastika-shperfytyron-mickey-rourke/20%Monthly2012-07-24 09:15
https://thashethe.me/emiljano-genta-sheh-endrra-nuk-e-kam-pasur-kurre-te-dashur/20%Monthly2012-07-24 12:23
https://thashethe.me/jeta-e-amy-winehouse-ne-tatuazhe/20%Monthly2012-07-24 09:13
https://thashethe.me/rozana-radi-me-patriote-se-kurre/20%Monthly2012-07-24 09:11
https://thashethe.me/rita-interviste-per-here-te-pare-per-nje-reviste-shqiptare/20%Monthly2012-07-24 09:06
https://thashethe.me/bale-ofendon-fansat/20%Monthly2012-07-24 09:08
https://thashethe.me/brad-pitt-ne-serialin-per-sulltan-sylejmanin/20%Monthly2012-07-24 09:03
https://thashethe.me/mila-kunis-po-bashkejeton-me-ashton-kutcher/20%Monthly2012-07-24 09:01
https://thashethe.me/rihanna-ne-jaht-me-chris-brown/20%Monthly2012-07-24 08:59
https://thashethe.me/genta-ismajli-cdo-gje-ne-kohen-e-vet/20%Monthly2012-07-24 08:57
https://thashethe.me/big-basta-shume-i-dashuruar-me-vesen/20%Monthly2012-07-24 08:22
https://thashethe.me/dafina-zeqiri-ndryshon-look/20%Monthly2012-07-24 08:17
https://thashethe.me/aktoret-e-portokallise-te-pandare-dhe-ne-pushime/20%Monthly2012-07-24 08:14
https://thashethe.me/upsss-qikat-e-rites/20%Monthly2012-07-23 12:45
https://thashethe.me/ledri-vula-kercenon-me-arme/20%Monthly2012-07-23 12:42
https://thashethe.me/american-idol-nuk-mund-ta-perballoje-mariah-careyn/20%Monthly2012-07-23 07:21
https://thashethe.me/rona-me-kenge-te-re/20%Monthly2012-07-23 07:12
https://thashethe.me/lovato-ka-vuajtur-nga-depresioni/20%Monthly2012-07-23 07:20
https://thashethe.me/dafina-zeqiri-llaston-vehten/20%Monthly2012-07-23 07:11
https://thashethe.me/agjerojne-vip-at-ja-personazhet-qe-mbajne-ramazan/20%Monthly2012-07-23 14:05
https://thashethe.me/nje-mama-vertet-seksi/20%Monthly2012-07-23 07:18
https://thashethe.me/adelina-berisha-reklamon-te-pasmet/20%Monthly2012-07-23 12:39
https://thashethe.me/kastro-u-kerkoj-ndjese-princeshave-te-mia/20%Monthly2012-07-23 07:10
https://thashethe.me/johnny-depp-dhe-vanessa-paradis-serish-bashke/20%Monthly2012-07-23 07:16
https://thashethe.me/cruise-kerkon-shtepi-ne-ny-per-te-qendruar-afer-surit/20%Monthly2012-07-23 12:26
https://thashethe.me/kutcher-dhe-mila-kunis-smund-ta-fshehin-me/20%Monthly2012-07-23 07:07
https://thashethe.me/anxhela-martini-ecja-mbi-uje/20%Monthly2012-07-23 07:14
https://thashethe.me/nora-dhe-tuna-vajzat-e-xhinseve-te-shkurtra/20%Monthly2012-07-23 07:02
https://thashethe.me/aurela-dhe-juliana-ne-hit-fest/20%Monthly2012-07-23 07:04
https://thashethe.me/gjyste-vulaj-shtatzene-ne-pritje-te-femijes-se-dyte/20%Monthly2012-07-23 07:00
https://thashethe.me/adelina-tahiri-paralajmerohet-nga-hakeret/20%Monthly2012-07-23 06:57
https://thashethe.me/beatrix-ramosaj-urrej-meshkujt-e-papune/20%Monthly2012-07-23 06:54
https://thashethe.me/dafina-fut-ne-sherr-cekic-me-besfort-hasanaj/20%Monthly2012-07-23 06:56
https://thashethe.me/joana-smakaj-per-momentin-mama-me-kohe-te-plote/20%Monthly2012-07-23 06:51
https://thashethe.me/a-eshte-clooney-me-ne-fund-i-gatshem-per-martese/20%Monthly2012-07-23 07:23
https://thashethe.me/teuta-nje-besimtare-e-devotshme-vec-agjerimit-kryen-dhe-ritet-e-tjera/20%Monthly2012-07-23 06:49
https://thashethe.me/nora-muzika-ka-filluar-te-harxhohet/20%Monthly2012-07-23 06:45
https://thashethe.me/policia-ia-nderpret-mbremjen-sabri-fejzullahut/20%Monthly2012-07-23 06:43
https://thashethe.me/ledina-celo-ne-duet-me-dren-abazin/20%Monthly2012-07-23 06:40
https://thashethe.me/jonida-maliqi-rrefimi-per-tim-bir/20%Monthly2012-07-23 06:37
https://thashethe.me/ema-andrea-e-mira-dhe-e-keqja-e-te-qenit-beqare/20%Monthly2012-07-23 06:41
https://thashethe.me/lumi-b-godet-me-kengen-e-re/20%Monthly2012-07-21 12:21
https://thashethe.me/luana-te-parin-femije-e-dua-djale/20%Monthly2012-07-21 12:24
https://thashethe.me/irina-ndjen-dashuri-per-ronaldon-e-vogel/20%Monthly2012-07-21 12:01
https://thashethe.me/me-katy-perryn-beja-seks-ne-karroce/20%Monthly2012-07-21 12:18
https://thashethe.me/genta-ismajli-accident/20%Monthly2012-07-21 08:31
https://thashethe.me/klajdi-falenderon-mamicat/20%Monthly2012-07-21 08:27
https://thashethe.me/katy-holmes-nuk-pret/20%Monthly2012-07-21 08:24
https://thashethe.me/cmenden-femrat-per-sinanin/20%Monthly2012-07-21 08:15
https://thashethe.me/spice-girls-permbyllin-olimpikun-ne-londer/20%Monthly2012-07-21 08:18
https://thashethe.me/blero-feston-ditelindjen-edhe-ne-gjykate/20%Monthly2012-07-20 08:43
https://thashethe.me/linda-publikoi-duetin-me-djalin-e-dellit/20%Monthly2012-07-20 08:36
https://thashethe.me/festivali-i-muzikes-reggae-ne-shqiperi/20%Monthly2012-07-20 08:41
https://thashethe.me/martin-kunder-miss-peruse/20%Monthly2012-07-20 08:34
https://thashethe.me/puthje-dhe-perqafime-per-adelinen/20%Monthly2012-07-20 08:39
https://thashethe.me/aniston-shperthen-per-angelina-jolien/20%Monthly2012-07-20 12:34
https://thashethe.me/ismaili-skuqemi-ne-jo-mihrija-e-naimi/20%Monthly2012-07-20 08:27
https://thashethe.me/blero-24-ore-rrugeve/20%Monthly2012-07-20 08:37
https://thashethe.me/ronela-hajati-bashkohet-me-florin/20%Monthly2012-07-20 08:22
https://thashethe.me/trilion-nga-adelina-tahiri/20%Monthly2012-07-20 08:32
https://thashethe.me/zbulohet-i-dashuri-i-anxhela-martinit-nje-biznesmen-maniak-femrash-te-reja/20%Monthly2012-07-20 08:20
https://thashethe.me/dafines-i-fshihet-faqja-personale-ne-facebook-dhe-kenga-tonight-ne-youtube/20%Monthly2012-07-20 08:18
https://thashethe.me/luana-vjollca-i-besoj-dashurise-me-shikim-te-pare-2/20%Monthly2012-07-20 08:12
https://thashethe.me/adelina-ezelin-e-kam-takuar-por-sme-kerkoi-numrin-e-telefonit/20%Monthly2012-07-20 08:07
https://thashethe.me/ermal-mamaqi-i-lumtur-qe-do-behet-baba/20%Monthly2012-07-20 08:02
https://thashethe.me/rita-ora-me-e-kerkuara-per-bashkepunime/20%Monthly2012-07-20 07:20
https://thashethe.me/zajmina-vasjari-i-kendon-dashurise/20%Monthly2012-07-20 07:18
https://thashethe.me/mihrie-braha-vjedh-kengen-e-grekes-paola-foka/20%Monthly2012-07-20 07:14
https://thashethe.me/alkena-dervishaj-nje-vere-plot-stil/20%Monthly2012-07-20 07:12
https://thashethe.me/samanta-karavella-lozonjare-dhe-seksi-ne-klipin-e-ri/20%Monthly2012-07-15 17:10
https://thashethe.me/ledri-perfundimisht-ndahet-nga-dafina-zeqiri/20%Monthly2012-07-15 16:53
https://thashethe.me/leonora-jakupi-gjen-dashurine/20%Monthly2012-07-14 14:00
https://thashethe.me/rita-ora-beyonce-eshte-alien/20%Monthly2012-07-14 09:44
https://thashethe.me/rozana-radi-acarohet-me-gazetaret/20%Monthly2012-07-14 09:33
https://thashethe.me/rezarta-merr-mesazhe-te-cuditshme/20%Monthly2012-07-14 09:27
https://thashethe.me/aferdita-dreshaj-rrezatuese/20%Monthly2012-07-14 09:46
https://thashethe.me/i-ftoi-10-vajza-ne-hotel/20%Monthly2012-07-14 09:41
https://thashethe.me/ledri-vula-largohet-nga-muzika/20%Monthly2012-07-14 09:23
https://thashethe.me/adelina-tahiri-ezeli-me-kerkoi-numrin-e-telefonit-une-refuzova/20%Monthly2012-07-14 08:51
https://thashethe.me/diellza-kolgeci-superseksi/20%Monthly2012-07-14 08:49
https://thashethe.me/eda-zari-e-ku-ka-si-kasollja-jote/20%Monthly2012-07-14 08:43
https://thashethe.me/aferdita-dreshaj-takon-rita-oren/20%Monthly2012-07-14 08:46
https://thashethe.me/kenga-e-adelines-degjohet-ne-kine/20%Monthly2012-07-13 13:31
https://thashethe.me/balotelli-vazhdon-te-shijoje-jeten/20%Monthly2012-07-13 13:26
https://thashethe.me/carla-bruni-jaggerit-mund-te-jem-dashnorja-jote-pergjithmone/20%Monthly2012-07-13 12:12
https://thashethe.me/anne-hathaway-me-pelqen-te-rrihem/20%Monthly2012-07-13 10:45
https://thashethe.me/aurela-gace-me-20-korrik-sjell-paraprakisht/20%Monthly2012-07-13 10:42
https://thashethe.me/dafina-e-di-se-ledri-ju-pelqen-se-eshte-frajeri-jem/20%Monthly2012-07-13 10:41
https://thashethe.me/big-mama-peson-aksident-vdes-shoqeruesi-i-saj/20%Monthly2012-07-13 09:20
https://thashethe.me/ciljeta-mban-me-shume-se-dy-kunguj-nen-sqetull/20%Monthly2012-07-13 09:10
https://thashethe.me/alban-skenderaj-me-kapele-si-adriano-celentano/20%Monthly2012-07-13 09:12
https://thashethe.me/zanfina-se-shpejti-me-album-live/20%Monthly2012-07-12 15:02
https://thashethe.me/kim-kardashian-punon-shume-per-fotot-me-bikini/20%Monthly2012-07-12 15:01
https://thashethe.me/katie-dhe-nicole-i-bene-bashke-planet-e-ndarjes/20%Monthly2012-07-12 10:49
https://thashethe.me/kastriot-tusha-kur-kendoj-himnin-kombetar-kam-nje-emocion-te-vecante/20%Monthly2012-07-12 10:47
https://thashethe.me/vesa-luma-humb-50-mije-fansa-ne-fb/20%Monthly2012-07-12 10:45
https://thashethe.me/alexandra-burke-nje-manikene-shume-hot/20%Monthly2012-07-12 10:44
https://thashethe.me/adelina-i-rikthehet-skenes-shqiptare/20%Monthly2012-07-12 10:41
https://thashethe.me/bruna-i-love-u-baby-kenga-ime-me-e-bukur/20%Monthly2012-07-12 10:38
https://thashethe.me/genta-lanson-klipi-e-ri-ole-ole/20%Monthly2012-07-12 10:32
https://thashethe.me/petrit-lulo-ja-dueti-im-me-kengetaren-farie-zogaj/20%Monthly2012-07-12 10:34
https://thashethe.me/klajdi-musabelliu-do-ta-braktisja-muziken-per-politike/20%Monthly2012-07-12 10:30
https://thashethe.me/ndahen-mc-kresha-dhe-rozana-radi/20%Monthly2012-07-12 07:07
https://thashethe.me/korabi-i-kenaqur-me-ritakimin/20%Monthly2012-07-11 13:47
https://thashethe.me/gresa-behluli-vjen-pa-justifikim/20%Monthly2012-07-11 13:45
https://thashethe.me/gaga-ne-rastorant-me-veshje-te-brendshme/20%Monthly2012-07-11 13:59
https://thashethe.me/luana-vjollca-i-besoj-dashurise-me-shikim-te-pare/20%Monthly2012-07-11 13:39
https://thashethe.me/timberlake-stilisti-i-jessica-biel/20%Monthly2012-07-11 11:08
https://thashethe.me/pajtohen-babastars-dhe-noizy/20%Monthly2012-07-11 13:36
https://thashethe.me/yjet-in-me-ekspozimin-e-poshtem-te-gjoksit/20%Monthly2012-07-11 07:39
https://thashethe.me/swift-lidhet-me-djalin-e-schwarzenegger/20%Monthly2012-07-11 07:34
https://thashethe.me/rihanna-ben-seks-te-pasigurt/20%Monthly2012-07-11 11:12
https://thashethe.me/adele-behet-nene-ne-shtator/20%Monthly2012-07-11 07:48
https://thashethe.me/aksidenti-nderpret-xhirimet-e-filmit-te-bullock/20%Monthly2012-07-11 07:26
https://thashethe.me/slashi-behet-me-yll-ne-hollywood/20%Monthly2012-07-11 07:23
https://thashethe.me/albani-e-mban-fjalen-djemte-e-x-factor-ne-videokenge-me-te/20%Monthly2012-07-11 11:05
https://thashethe.me/atraktive-edhe-me-veshje-te-cuditshme/20%Monthly2012-07-11 07:16
https://thashethe.me/jlo-komplekson-nenat/20%Monthly2012-07-11 07:14
https://thashethe.me/big-mama-rikthehet-magjishem/20%Monthly2012-07-11 07:12
https://thashethe.me/xhinset-e-tunes/20%Monthly2012-07-11 07:09
https://thashethe.me/andi-bushati-pa-nje-femer-ne-krah-ne-fundjave/20%Monthly2012-07-11 07:05
https://thashethe.me/adelina-berisha-relaksohet-ne-pishina/20%Monthly2012-07-11 07:03
https://thashethe.me/endri-xhafo-largohem-nga-tch-me-pret-nje-page-me-e-mire-tek-as/20%Monthly2012-07-11 06:59
https://thashethe.me/burim-jusufi-nje-shqiptar-ne-turin-e-rihanes-ne-australi/20%Monthly2012-07-11 06:52
https://thashethe.me/blendi-pa-pretendime-lahet-ne-plazhin-e-durresit-2/20%Monthly2012-07-11 06:55
https://thashethe.me/lira-burgija-se-di-nese-do-jem-serish-moderatore-e-pasdite-ne-tch/20%Monthly2012-07-11 06:48
https://thashethe.me/genta-ismajli-si-nje-leopard-qe-te-djeg/20%Monthly2012-07-10 14:19
https://thashethe.me/truproja-i-kujdesshem-i-rrine-shume-afer/20%Monthly2012-07-10 12:39
https://thashethe.me/dafina-ledri-tu-realizofte-cdo-enderr/20%Monthly2012-07-10 12:40
https://thashethe.me/klodi-i-big-brother-gjuan-balotellin-ne-club/20%Monthly2012-07-10 14:17
https://thashethe.me/vdiq-aktori-ernest-borgnine/20%Monthly2012-07-10 08:00
https://thashethe.me/the-amazing-spider-man-kryeson-arkat-filmike/20%Monthly2012-07-10 07:58
https://thashethe.me/pamela-zhvishet-serish/20%Monthly2012-07-10 07:50
https://thashethe.me/kush-po-e-mban-peng-eni-kocin/20%Monthly2012-07-10 12:36
https://thashethe.me/adelina-tahiri-imiton-j-lo/20%Monthly2012-07-10 07:55
https://thashethe.me/scarlett-johansson-te-behet-aktorja-me-e-paguar-ne-hollywood/20%Monthly2012-07-10 07:46
https://thashethe.me/michael-shpetohet-nga-kate-moss/20%Monthly2012-07-10 07:52
https://thashethe.me/demi-moore-nuk-ka-kontakt-me-vajzat-e-saj/20%Monthly2012-07-10 07:40
https://thashethe.me/dhurata-ahmetaj/20%Monthly2012-07-10 07:38
https://thashethe.me/corleone-kosovar-dhe-jeta-e-tij-e-jashtezakonshme/20%Monthly2012-07-10 07:32
https://thashethe.me/kourtney-kardashian-lind-vajze/20%Monthly2012-07-10 07:25
https://thashethe.me/unikkatil-me-kenge-te-re/20%Monthly2012-07-10 07:20
https://thashethe.me/dren-abazi-jam-mesuar-me-vemendjen-e-femrave-rrotull-meje/20%Monthly2012-07-10 07:05
https://thashethe.me/ninel-conde-paralizohet-ne-shpine/20%Monthly2012-07-10 07:19
https://thashethe.me/aubrey-oday-zhveshet/20%Monthly2012-07-10 07:16
https://thashethe.me/rrefehet-herion-mustafaraj-beni-ecen-vete-ne-shba-kam-braktisur-veten-dhe-jam-penduar/20%Monthly2012-07-10 06:57
https://thashethe.me/rihanna-feston-me-riten-deri-ne-mengjes/20%Monthly2012-07-10 07:13
https://thashethe.me/orgesa-zaimi-ju-rrefej-per-martesen-time/20%Monthly2012-07-10 06:55
https://thashethe.me/meti-dhe-klaudja-e-verteta-e-marredhenies-sone/20%Monthly2012-07-10 06:53
https://thashethe.me/rites-i-fotografohen-te-pasmet-ne-koncert/20%Monthly2012-07-10 07:02
https://thashethe.me/blerim-destani-single-por-jo-i-vetmuar/20%Monthly2012-07-10 06:51
https://thashethe.me/gjithmone-e-me-provokuese/20%Monthly2012-07-09 14:40
https://thashethe.me/blendi-pa-pretendime-lahet-ne-plazhin-e-durresit/20%Monthly2012-07-09 12:27
https://thashethe.me/pozon-ne-bikini-sylvie-van-der-vaart/20%Monthly2012-07-09 14:53
https://thashethe.me/perkulen-para-rones/20%Monthly2012-07-09 14:37
https://thashethe.me/eli-fara-nuk-kam-partner-ne-krah/20%Monthly2012-07-09 12:20
https://thashethe.me/humanistja-shkendije-mujaj/20%Monthly2012-07-09 14:35
https://thashethe.me/martohet-andres-iniesta/20%Monthly2012-07-09 06:35
https://thashethe.me/anbeta-toromani-oni-pustina-me-vodhi-100-mije-euro/20%Monthly2012-07-09 06:42
https://thashethe.me/arta-dobroshi-ne-jurine-e-festivalit-te-filmit-ne-sarajeve/20%Monthly2012-07-09 06:34
https://thashethe.me/rrefehet-erleta-kastro-eshte-burri-ideal/20%Monthly2012-07-09 12:07
https://thashethe.me/lily-allen-pret-femijen-e-dyte/20%Monthly2012-07-09 06:39
https://thashethe.me/cana-pushime-me-te-dashuren-italiane-ne-dhermi/20%Monthly2012-07-09 06:31
https://thashethe.me/gjykata-5-arsye-pse-dhame-pafajesi-per-rezarta-shkurten/20%Monthly2012-07-09 06:37
https://thashethe.me/holmes-frikesohet-nuk-i-njeh-truprojat/20%Monthly2012-07-09 06:29
https://thashethe.me/adelina-ismajli-kujt-i-thote-ku-ma-ke/20%Monthly2012-07-09 06:25
https://thashethe.me/ben-blushi-dokufesti-magjik/20%Monthly2012-07-09 06:20
https://thashethe.me/niset-trimi-per-kurbet/20%Monthly2012-07-09 06:17
https://thashethe.me/e-dashura-e-noizyt-publikon-foto-intime/20%Monthly2012-07-09 06:15
https://thashethe.me/ronela-hajati-joshese-edhe-me-buzekuq/20%Monthly2012-07-09 06:08
https://thashethe.me/dafina-operon-perseri-hunden-dhe-buzet/20%Monthly2012-07-09 06:07
https://thashethe.me/noizy-me-4-femra-ne-krevat/20%Monthly2012-07-09 06:05
https://thashethe.me/pas-fitores-se-big-brother-5-arbri-ze-te-dashur-te-re/20%Monthly2012-07-09 06:03
https://thashethe.me/pirro-cako-nuk-mund-te-jetosh-gjithe-jeten-vetem/20%Monthly2012-07-09 06:00
https://thashethe.me/zana-behet-imazh-i-nje-firme-optike/20%Monthly2012-07-09 05:58
https://thashethe.me/xhemi-shehu-pergatitet-per-summer-fest/20%Monthly2012-07-08 19:15
https://thashethe.me/geti-sulmohet-nga-fansat-ne-gjakove/20%Monthly2012-07-08 19:14
https://thashethe.me/adelina-berisha-shkon-ne-burg/20%Monthly2012-07-08 19:12
https://thashethe.me/o-dafinen-o-familjen-xheri-i-vendos-kushte-te-birit/20%Monthly2012-07-08 19:19
https://thashethe.me/floriana-garo-miss-world-albania-2012/20%Monthly2012-07-06 13:20
https://thashethe.me/loreta-avdyli-kam-dashur-te-jam-ambasadore-e-bukurise-per-diasporen/20%Monthly2012-07-06 11:45
https://thashethe.me/rita-ora-ndjenje-e-bukur-te-jesh-ambasadore-e-vendit-tend/20%Monthly2012-07-06 11:42
https://thashethe.me/elvana-gjata-deshiron-te-vdese-ne-gjume/20%Monthly2012-07-06 11:39
https://thashethe.me/i-vetmuar-per-ditelindje/20%Monthly2012-07-05 11:25
https://thashethe.me/george-clooney-ky-romantik-i-vertete/20%Monthly2012-07-05 11:28
https://thashethe.me/etnon-dhe-noizy-vijne-me-it-dont-stop/20%Monthly2012-07-05 11:21
https://thashethe.me/gold-ag-dhe-andini-kenge-kunder-abortimit/20%Monthly2012-07-05 11:18
https://thashethe.me/modelja-super-seksi/20%Monthly2012-07-05 08:23
https://thashethe.me/blero-sjell-klipin-ajo-apo-ti/20%Monthly2012-07-05 11:16
https://thashethe.me/e-mbane-shpirtin-me-supe-e-banane/20%Monthly2012-07-05 08:25
https://thashethe.me/dafina-zeqiri-ne-diber/20%Monthly2012-07-05 08:22
https://thashethe.me/e-adhuroj-seksin/20%Monthly2012-07-05 08:28
https://thashethe.me/rosela-gjylbegu-rikthimi-ne-skene-amaneti-i-tim-eti/20%Monthly2012-07-05 08:15
https://thashethe.me/motrat-koci-tifozllek-perkrah-kryeministrit/20%Monthly2012-07-05 08:11
https://thashethe.me/ciljeta-xhilaga-jam-singel-por-e-lumtur/20%Monthly2012-07-05 08:08
https://thashethe.me/mediat-italiane-shkruajne-per-bukuroshen-lezhjane-matilda-nikhasanaj/20%Monthly2012-07-05 08:06
https://thashethe.me/dafina-rexhepi-dhe-don-arbas-me-nje-bashkepunim-veror/20%Monthly2012-07-05 08:05
https://thashethe.me/lorik-cana-model-ne-klip/20%Monthly2012-07-05 08:10
https://thashethe.me/miss-shqiperia-2012-babai-idhulli-im-2/20%Monthly2012-07-04 10:55
https://thashethe.me/miss-shqiperia-2012-babai-idhulli-im/20%Monthly2012-07-04 10:42
https://thashethe.me/lisa-kujofsa-te-jesh-plake-eshte-nje-rol-shume-i-veshtire/20%Monthly2012-07-04 10:37
https://thashethe.me/zbulohet-arsyeja-e-shkurorezimit-te-vitit-ne-hollywood/20%Monthly2012-07-04 10:08
https://thashethe.me/balotelli-kerkon-test-atesie/20%Monthly2012-07-04 08:41
https://thashethe.me/miley-cyrus-deshiron-shume-femije/20%Monthly2012-07-04 08:39
https://thashethe.me/bruni-nuk-eshte-shtatzene/20%Monthly2012-07-04 10:28
https://thashethe.me/ronaldo-perkohesisht-harron-futbollin/20%Monthly2012-07-04 05:28
https://thashethe.me/tonight-pelqehet-edhe-ne-rusi/20%Monthly2012-07-04 10:16
https://thashethe.me/dren-abazi-u-kthye-me-naten/20%Monthly2012-07-04 05:27
https://thashethe.me/kim-femra-me-terheqese-ne-bote/20%Monthly2012-07-04 05:26
https://thashethe.me/nga-prostituta-ne-mbretereshe-pasarelash/20%Monthly2012-07-04 05:25
https://thashethe.me/nora-istrefi-puthet-edhe-nga-femrat/20%Monthly2012-07-04 05:23
https://thashethe.me/festina-padrejtesite-ne-x-factor/20%Monthly2012-07-04 05:22
https://thashethe.me/elsa-kerkon-5000-euro-per-nje-kopertine/20%Monthly2012-07-04 05:20
https://thashethe.me/rovena-stefa-u-be-kohe-qe-nuk-kam-thene-te-dua/20%Monthly2012-07-04 05:18
https://thashethe.me/rita-ora-per-te-gjithe-ata-qe-nuk-e-din-une-jam-nga-kosova/20%Monthly2012-07-04 05:16
https://thashethe.me/pas-udhetimeve-smund-te-flet/20%Monthly2012-07-03 11:21
https://thashethe.me/aferdita-dreshaj-nuse-pa-shpatin/20%Monthly2012-07-03 11:17
https://thashethe.me/silva-gunbardhi-pozon-ne-fshat-mes-kafsheve/20%Monthly2012-07-03 11:11
https://thashethe.me/shpat-deda-ne-duet-me-big-basten/20%Monthly2012-07-03 08:18
https://thashethe.me/snoop-dogg-paraburgoset-per-shkak-te-barit/20%Monthly2012-07-03 08:14
https://thashethe.me/martohet-alec-baldwin/20%Monthly2012-07-03 08:07
https://thashethe.me/madonna-tregon-gishtin-e-mesit-ne-berlin/20%Monthly2012-07-03 08:04
https://thashethe.me/naomi-watts-si-princesha-diana/20%Monthly2012-07-03 07:59
https://thashethe.me/adelina-se-shpejti-me-videoklip-te-ri/20%Monthly2012-07-03 07:55
https://thashethe.me/beyonce-me-e-mira/20%Monthly2012-07-03 07:49
https://thashethe.me/dafina-zeqiri-ne-muret/20%Monthly2012-07-03 07:47
https://thashethe.me/slodhet-se-dashuruari-naimin/20%Monthly2012-07-03 07:45
https://thashethe.me/nora-istrefi-serish-me-zzap-in-dhe-chriss-in/20%Monthly2012-07-03 07:38
https://thashethe.me/eni-kocin-nuk-e-le-telefoni-te-pushoje/20%Monthly2012-07-03 07:11
https://thashethe.me/ermal-mamaqi-kengen-e-bera-per-ta-luajtur-ne-dasma/20%Monthly2012-07-03 07:06
https://thashethe.me/rozana-radi-heq-dore-nga-makina-merr-me-qira-biciklete/20%Monthly2012-07-03 07:05
https://thashethe.me/dr-flori-se-kam-zakon-te-tallem-me-njeri/20%Monthly2012-07-03 07:00
https://thashethe.me/nxehet-2po2-nga-facebooku/20%Monthly2012-07-03 06:58
https://thashethe.me/fadil-berisha-ndihmon-sheila-haxhirajn/20%Monthly2012-07-02 12:11
https://thashethe.me/victoria-dhe-delfinet/20%Monthly2012-07-02 12:09
https://thashethe.me/witherspoon-shtatzene-i-kthehet-punes/20%Monthly2012-07-02 12:05
https://thashethe.me/elvana-gjata-ndihem-e-trazuar-i-kerkoj-zotit-ndjese-sjap-kurre-ryshfet/20%Monthly2012-07-02 10:39
https://thashethe.me/valza-bajra-shume-hot/20%Monthly2012-07-02 10:35
https://thashethe.me/linda-pergatitet-per-martese-dhe-karriere-ne-amerike/20%Monthly2012-07-02 12:03
https://thashethe.me/motra-e-lorik-canes-cmend-turqit/20%Monthly2012-07-02 10:33
https://thashethe.me/agnesa-vuthaj-rikthehet-tek-simone/20%Monthly2012-07-02 10:29
https://thashethe.me/eni-koci-jam-apo-sjam-goc-per-shtepi/20%Monthly2012-07-02 10:27
https://thashethe.me/big-basta-dhe-bujar-cici-kush-po-tallet-me-tironen/20%Monthly2012-07-02 10:25
https://thashethe.me/zhvishet-drenusha-latifi/20%Monthly2012-07-02 10:21
https://thashethe.me/xheraldina-se-di-pse-njerezit-e-ekzagjerojne-buzet-i-kam-bere-per-qejfin-tim/20%Monthly2012-07-02 10:22
https://thashethe.me/genta-ismajli-ne-koncert-me-shenja-ne-kembe/20%Monthly2012-07-02 10:41
https://thashethe.me/luana-vjollca-nje-pedagog-i-fiksuar-pas-meje-me-ngacmon-prej-tre-vitesh/20%Monthly2012-07-02 10:20
https://thashethe.me/rita-ora-si-paste-dhembesh/20%Monthly2012-07-02 11:54