XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thashethe.me/nadi-kemi-lindur/20%Monthly2011-11-02 09:53
https://thashethe.me/adnan-daci-spatem-faj/20%Monthly2011-11-02 09:51
https://thashethe.me/juli-te-kthehesh-ti/20%Monthly2011-11-02 09:49
https://thashethe.me/ergys-shahu-ft-albo-k-nga-e-para-tja-nisim/20%Monthly2011-11-22 17:56
https://thashethe.me/dj-cimi-ft-vismac-hey-mama/20%Monthly2011-11-02 09:45
https://thashethe.me/morena-dyli-rruges-time/20%Monthly2011-11-07 14:37
https://thashethe.me/james-blunt-no-bravery/20%Monthly2011-11-01 09:42
https://thashethe.me/s%e2%80%99ka-sekonda-per-bota-te-vocrra/20%Monthly2011-10-31 12:40
https://thashethe.me/emina-modelimi-me-i-veshtire-sesa-e-kisha-menduar/20%Monthly2011-10-31 14:44
https://thashethe.me/18-vjetori-i-vajzes-se-tanit-te-%e2%80%9ctop%e2%80%9d-it-ben-bashke-florin-e-big-bastan/20%Monthly2011-10-31 10:24
https://thashethe.me/kaltrina-nuk-ka-kohe-per-facebook/20%Monthly2011-10-31 10:21
https://thashethe.me/gwen-stefani-si-hirushja/20%Monthly2011-10-31 13:13
https://thashethe.me/kim-kardashian-dukja-per-halloween/20%Monthly2011-10-31 12:53
https://thashethe.me/flutura-dedinja-sonte-prezanton-koleksionin-e-vjeshtes/20%Monthly2011-10-31 10:18
https://thashethe.me/dj-sabb-hyn-ne-skenen-boterore/20%Monthly2011-10-31 10:16
https://thashethe.me/kristi-popa-martohet-me-studenten-17-vjet-me-te-vogel/20%Monthly2011-10-31 10:05
https://thashethe.me/pippa-middleton-terheq-timberlake/20%Monthly2011-10-31 09:51
https://thashethe.me/besa-kokedhima-sulmohet-me-thashetheme/20%Monthly2011-10-31 09:47
https://thashethe.me/miss-bota-ne-cambridge/20%Monthly2011-10-31 09:34
https://thashethe.me/genc-salihu-vjen-me-%e2%80%9clufta-asht-bahce%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-31 09:47
https://thashethe.me/halloween-cifti-obama-qeras-femijet-me-embelsira/20%Monthly2011-10-31 09:32
https://thashethe.me/jeta-e-inis-gjonit-pas-humbjes-se-arjan-selimit-2/20%Monthly2011-10-31 10:09
https://thashethe.me/genc-salihu-lufta-asht-bahce/20%Monthly2011-10-31 10:39
https://thashethe.me/michelle-perendeshe-e-kuzhines/20%Monthly2011-10-28 10:49
https://thashethe.me/greta-ne-polici-me-kercenojne-ne-telefon/20%Monthly2011-10-28 10:52
https://thashethe.me/kaltrina-kurre-me-ne-%e2%80%9czhurma-show%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-28 10:47
https://thashethe.me/jodie-marsh-zhvishet-pas-dhjete-vjeteve/20%Monthly2011-10-28 10:42
https://thashethe.me/genta-ismajli-se-shpejti-me-kenge-te-re/20%Monthly2011-10-28 10:37
https://thashethe.me/sabina-dana-ft-ervin-bushati-fale-zemren/20%Monthly2011-10-31 10:36
https://thashethe.me/beyonce-knowles-i-humb-barku%e2%80%a6serish/20%Monthly2011-10-28 10:22
https://thashethe.me/eliza-i-tregon-shqiponjen-justin-timberlake/20%Monthly2011-10-28 10:06
https://thashethe.me/zgjatimi-i-flokeve-te-kate-kujdesje-apo-shkujdesje/20%Monthly2011-10-28 10:10
https://thashethe.me/ciljeta-operon-gjoksin-ne-amerike-shfaqet-me-permasa-te-zvogeluara/20%Monthly2011-10-28 10:01
https://thashethe.me/blerim-mazreku-dhe-fahri-breca-ne-haxh/20%Monthly2011-10-28 10:34
https://thashethe.me/adelina-berisha-zemren-se-jap-lehte/20%Monthly2011-10-27 13:51
https://thashethe.me/beyonce-party-ft-j-cole/20%Monthly2011-10-28 10:24
https://thashethe.me/dafina-bie-ne-qetesi-provokon-me-foto-erotike-e-motra-%e2%80%9clesbike%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-27 09:23
https://thashethe.me/a-flirton-barak-obama-kur-ndodhet-larg-gruas/20%Monthly2011-10-27 08:15
https://thashethe.me/busti-i-madones-shitet-per-72-000-dollare/20%Monthly2011-10-27 08:11
https://thashethe.me/rezarta-shkurta-%e2%80%9cne-bote-e-spektaklit-paragjykohesh-nga-pamja-e-jashtme/20%Monthly2011-10-26 10:58
https://thashethe.me/captial-t-i-perkushtuar-ndaj-studimeve/20%Monthly2011-10-26 08:59
https://thashethe.me/orlando-bloom-shume-gjate-se-ka-ditur-kend-e-ka-baba/20%Monthly2011-10-26 13:16
https://thashethe.me/viktoria-e-artes-mbushi-1-vit/20%Monthly2011-10-26 08:53
https://thashethe.me/lopez-rrezohet-gjate-konferences-per-shtyp/20%Monthly2011-10-26 12:59
https://thashethe.me/adelina-tahiri-as-loriku-as-adriani-nuk-meritojne-t%e2%80%99u-kushtosh-kenge/20%Monthly2011-10-26 12:46
https://thashethe.me/skillz-se-shpejti-me-ueb-faqe/20%Monthly2011-10-26 10:50
https://thashethe.me/macarena-lemos-nena-e-messit-me-ndiqte-me-tigan/20%Monthly2011-10-26 08:48
https://thashethe.me/jennifer-aniston/20%Monthly2011-10-26 10:53
https://thashethe.me/forbes-artistet-qe-fitojne-shume-edhe-te-vdekur/20%Monthly2011-10-26 08:38
https://thashethe.me/filmi-%e2%80%9cshqiptari%e2%80%9d-paralajmeron-%e2%80%9cturneun%e2%80%9d-ne-shtetin-helvetik/20%Monthly2011-10-26 08:36
https://thashethe.me/aferdita-e-veshur-shume-in-ne-zhurma-show/20%Monthly2011-10-26 08:32
https://thashethe.me/big-mama-vazhdon-avazin-me-puthjet/20%Monthly2011-10-26 08:28
https://thashethe.me/albatriti-me-nje-balade/20%Monthly2011-10-26 08:22
https://thashethe.me/tom-hanks-ne-nje-film-kosovar/20%Monthly2011-10-26 08:43
https://thashethe.me/besa-vjedh-tere-vijen-melodike-te-kengetares-pink/20%Monthly2011-10-26 07:42
https://thashethe.me/katy-perry-uren-stjuardesat/20%Monthly2011-10-26 07:33
https://thashethe.me/mary-j-blige-deshiron-pushim/20%Monthly2011-10-26 07:25
https://thashethe.me/cilat-jane-tatuazhet-e-femrave-te-hollivudit/20%Monthly2011-10-26 07:18
https://thashethe.me/genta-ismajli-shoket-e-klases-me-kishin-frike-s%e2%80%99me-ngacmonin/20%Monthly2011-10-26 07:15
https://thashethe.me/lopez-ne-lot-per-dashurine-para-publikut/20%Monthly2011-10-26 06:57
https://thashethe.me/lohan-nudo-ne-playboy-per-1-milion-dollare/20%Monthly2011-10-26 06:53
https://thashethe.me/mediat-e-kosoves-%e2%80%9cleonora-jakupi-dekorohet-nga-presidenti-topi%e2%80%9d-presidenca-e-pergenjeshtron/20%Monthly2011-10-25 10:32
https://thashethe.me/dy-mexosoprano-nga-kosova-finaliste-per-cmimin-%e2%80%9cmarie-kraja%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-25 10:24
https://thashethe.me/banderas-prezanton-%e2%80%9cmacokun-me-cizme%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-25 14:50
https://thashethe.me/zajmina-kunder-eksperimenteve-me-look-un/20%Monthly2011-10-25 10:21
https://thashethe.me/anjeza-shahini-se-shpejti-me-klip-te-ri/20%Monthly2011-10-25 14:53
https://thashethe.me/robie-williams-pas-15-vjetesh-e-la-%e2%80%9cemi-n%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-25 10:18
https://thashethe.me/tom-hanks-julia-roberts-dashuri-me-shikim-te-pare/20%Monthly2011-10-25 10:15
https://thashethe.me/sexbomba-e-%e2%80%9czhurma-show%e2%80%9d-ishte-gjyste-vulaj/20%Monthly2011-10-25 10:12
https://thashethe.me/isi-topciu-ne-miss-bota-do-t%e2%80%99i-perfaqesoj-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2011-10-25 09:23
https://thashethe.me/labinot-rexha-noti-knaqu-sonte/20%Monthly2011-10-28 10:39
https://thashethe.me/shqyhen-dyert-e-pub-it-nga-te-rinjte-per-te-degjuar-himnin-e-aleances-kuq-e-zi/20%Monthly2011-10-25 09:21
https://thashethe.me/djali-i-fatos-nanos-drejt-altarit/20%Monthly2011-10-25 09:16
https://thashethe.me/scarlett-kthehet-brune-per-filmin-%e2%80%9cunder-the-skin%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-25 09:12
https://thashethe.me/flori-kengetaret-u-kerkojne-kompozitoreve-kenge-si-te-miat/20%Monthly2011-10-25 09:09
https://thashethe.me/%e2%80%9czhvishet%e2%80%9d-monica-bellucci/20%Monthly2011-10-25 09:02
https://thashethe.me/edhe-djemte-e-beckham-me-tatuazhe/20%Monthly2011-10-25 08:41
https://thashethe.me/bieber-dhe-gomez-i-rikthehen-dashurise-ne-publik/20%Monthly2011-10-25 08:26
https://thashethe.me/si-shpetoi-nga-vdekja-petra-nemcova-s/20%Monthly2011-10-25 08:19
https://thashethe.me/pistoleta-ne-koke-te-tunes/20%Monthly2011-10-25 08:10
https://thashethe.me/adriana-lima-remben-100-mije-euro-per-pjesemarrje-ne-dws-turk/20%Monthly2011-10-25 08:08
https://thashethe.me/jessica-simpson-tregon-barkun-per-here-te-pare/20%Monthly2011-10-25 08:02
https://thashethe.me/demi-moore-dhe-kutcher-shihen-se-bashku/20%Monthly2011-10-25 08:13
https://thashethe.me/pinto-gruaja-e-vitit-per-gq-india/20%Monthly2011-10-24 15:52
https://thashethe.me/noizy-hekuros-parat-ne-studion-e-tij/20%Monthly2011-10-24 15:49
https://thashethe.me/daniel-craig-agjenti-i-pare-007-me-mjeker/20%Monthly2011-10-24 09:48
https://thashethe.me/cfare-kane-te-perbashket-shkendije-mujaj-dhe-jennifer-lopez/20%Monthly2011-10-24 15:45
https://thashethe.me/beckham-fiton-20-milione-dollare-nga-shtepia-e-saj-e-modes/20%Monthly2011-10-24 15:45
https://thashethe.me/blero-triumfon-ne-%e2%80%9czhurma-show-awards%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-24 14:15
https://thashethe.me/diellza-ndahet-nga-i-dashuri-fillon-lidhje-te-re/20%Monthly2011-10-24 14:13
https://thashethe.me/angela-merke-dhurate-vajzes-sarkozyt-nje-ariu-kukull/20%Monthly2011-10-24 09:48
https://thashethe.me/tch-masa-ligjore-ndaj-adi-krastes/20%Monthly2011-10-24 09:34
https://thashethe.me/genta-ismajli-nuk-do-te-marr-pjese-ne-festivalit-e-kenges/20%Monthly2011-10-24 09:19
https://thashethe.me/rihanna-ne-sex-shop-shpenzon-mijera-dollare/20%Monthly2011-10-24 09:13
https://thashethe.me/filmi-%e2%80%9cparanormal-activity-3%e2%80%9d-thyen-rekorde/20%Monthly2011-10-24 09:11
https://thashethe.me/juliana-pasha-largohet-nga-%e2%80%9ce-diell%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-24 09:08
https://thashethe.me/kuq-e-zi/20%Monthly2011-10-25 10:27
https://thashethe.me/justin-bieber-mistletoe/20%Monthly2011-10-28 10:26
https://thashethe.me/ja-djali-i-aktores-natalie-portman/20%Monthly2011-10-24 08:53
https://thashethe.me/scherzinger-nderron-%e2%80%9cgomat%e2%80%9d-me-shpejt-se-hamilton/20%Monthly2011-10-24 08:36
https://thashethe.me/vellai-i-madonnes-i-pastrehe-ne-meshire-te-fatit/20%Monthly2011-10-24 09:24
https://thashethe.me/arta-bajrami-u-bindet-fansave-e-xhiron-kengen-e-pafat/20%Monthly2011-10-24 08:28
https://thashethe.me/bleona-thote-per-rihanen-se-eshte-fantastike/20%Monthly2011-10-24 08:24
https://thashethe.me/dafina-dhe-krenari-ishin-ndare-vetem-1-jave/20%Monthly2011-10-24 08:06
https://thashethe.me/carla-bruni-sarkozy-me-foshnjen-dalin-nga-spitali/20%Monthly2011-10-24 08:03
https://thashethe.me/angela-martini-nuk-jam-e-dashuruar/20%Monthly2011-10-24 07:48
https://thashethe.me/rozana-radi-dhe-sinan-hoxha-me-foto-te-nxehta/20%Monthly2011-10-24 09:42
https://thashethe.me/bruce-willis-kutcher-nuk-duhet-te-tradhetonte/20%Monthly2011-10-24 07:43
https://thashethe.me/fustani-prej-cokollate-shkrihet-ne-pasarele/20%Monthly2011-10-24 08:38
https://thashethe.me/pozimi-nudo-jo-ne-planet-e-libertes/20%Monthly2011-10-23 08:13
https://thashethe.me/rikthehet-mimoza-mustafa/20%Monthly2011-10-23 08:10
https://thashethe.me/egland-ft-b2n-2-metra-nen-tok/20%Monthly2011-10-28 10:38
https://thashethe.me/princ-harry-ne-romance-me-kamerieren-amerikane/20%Monthly2011-10-23 08:03
https://thashethe.me/veton-surroi-dhe-blerta-syla-behen-me-djale/20%Monthly2011-10-23 08:40
https://thashethe.me/diellza-kolgeci-fillon-pune-ne-%e2%80%98tv-klan%e2%80%99/20%Monthly2011-10-23 08:16
https://thashethe.me/adelina-gashi-perfaqeson-kosoven-ne-miss-globe/20%Monthly2011-10-23 08:06
https://thashethe.me/genta-ismajli-histori-dashurie-me-ledrin/20%Monthly2011-10-23 08:15
https://thashethe.me/%e2%80%9cthe-voice-of-albania%e2%80%9d-jehone-e-madhe/20%Monthly2011-10-23 07:51
https://thashethe.me/filmi-i-affleck-frymezon-grabitesit/20%Monthly2011-10-23 07:47
https://thashethe.me/zbulohen-emrat-e-pjesemarresve-te-festivalin-e-kenges-2011/20%Monthly2011-10-23 07:29
https://thashethe.me/nrg-band-se-shpejti-me-klip-te-ri/20%Monthly2011-10-23 07:24
https://thashethe.me/kaseta-e-dasmes-cmim-ne-abu-dhabi/20%Monthly2011-10-23 08:37
https://thashethe.me/fjolla-morina-boll-me-operacionet-e-mia-ka-kengetare-me-nderhyrje-%e2%80%9cte-fresketa%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-22 14:39
https://thashethe.me/edona-i-rikthehet-kenges-pasi-u-be-nene/20%Monthly2011-10-22 14:32
https://thashethe.me/argjentina-me-nje-dasme-private/20%Monthly2011-10-22 14:34
https://thashethe.me/rosie-huntington-whiteley-pa-rroba-vetem-me-qafore-ari/20%Monthly2011-10-22 09:02
https://thashethe.me/ciljeta-nje-rruge-e-dy-pune-ne-shba/20%Monthly2011-10-22 14:30
https://thashethe.me/valbona-jam-e-lindur-per-te-ndryshuar-jete/20%Monthly2011-10-22 08:53
https://thashethe.me/rozana-nuk-i-del-per-zot-trupit-te-saj-duke-akuzuar-per-fotomontazh/20%Monthly2011-10-22 15:12
https://thashethe.me/%e2%80%9cstresi-bombaj%e2%80%9d-zbardhet-gjobevenia/20%Monthly2011-10-22 08:47
https://thashethe.me/bleona-qerreti-flet-shqip/20%Monthly2011-10-22 08:31
https://thashethe.me/adi-krasta-eda-zari-prezantuesit-e-festivalit-ne-rtsh/20%Monthly2011-10-22 14:29
https://thashethe.me/aguilera-me-mbathje-per%e2%80%a6pazar/20%Monthly2011-10-22 08:55
https://thashethe.me/kim-kardashian-dhe-kris-humphries-nuk-jane-me-bashke/20%Monthly2011-10-22 08:17
https://thashethe.me/%e2%80%9cmiss-globe-2011%e2%80%9d-ne-shqiperi/20%Monthly2011-10-22 08:09
https://thashethe.me/elvis-pupa-filmi-dhe-jeta-e-re/20%Monthly2011-10-22 08:02
https://thashethe.me/marilyn-monroe-topless/20%Monthly2011-10-22 09:05
https://thashethe.me/miriam-cani-%e2%80%9ckonkurente%e2%80%9d-me-albanin/20%Monthly2011-10-22 08:59
https://thashethe.me/visar-shala-mohon-lidhjen-me-ronelen/20%Monthly2011-10-22 07:57
https://thashethe.me/eli-malaj-agim-gerguri-zemra-nuk-pret/20%Monthly2011-10-23 07:58
https://thashethe.me/nrg-band-ashtu-sikur-dje/20%Monthly2011-10-23 07:55
https://thashethe.me/%e2%80%9cdokufesti%e2%80%9d-perhap-kulturen-e-filmit-dokumentar-neper-shkolla/20%Monthly2011-10-22 07:52
https://thashethe.me/%e2%80%9ctipsy%e2%80%9d-i-adelines-dhe-gencit-ne-%e2%80%9czhurma-show-awards%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-22 07:28
https://thashethe.me/rovena-me-kurore-prej-2-500-eurove/20%Monthly2011-10-22 07:13
https://thashethe.me/premiera-e-clooney-it-por-vemendja-tek-keibler/20%Monthly2011-10-22 07:06
https://thashethe.me/%e2%80%9cbesforti-nuk-kishte-kontrate-me-dafina-zeqirin-ai-po-fitonte-para-ne-kurriz-te-saj%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-22 15:15
https://thashethe.me/tamara-eclestone-shume-nxeht-mbulohet-me-revista/20%Monthly2011-10-22 09:09
https://thashethe.me/rihannas-i-pelqen-dudley-oshaughnessy/20%Monthly2011-10-21 15:52
https://thashethe.me/perfundon-lidhja-hamilton-scherzinger/20%Monthly2011-10-21 11:00
https://thashethe.me/bar-refaeli-futet-ne-reality-ujerat/20%Monthly2011-10-21 09:17
https://thashethe.me/lady-gagas-i-pelqen-seksi-i-vampireve/20%Monthly2011-10-21 09:13
https://thashethe.me/mc-kresha-nje-kenge-dedikuar-rozanes/20%Monthly2011-10-21 08:57
https://thashethe.me/jon-bon-jovi-hap-nje-restorant-per-te-varferit/20%Monthly2011-10-21 08:41
https://thashethe.me/xhemi-i-rikthehet-profesionit-te-velines/20%Monthly2011-10-21 08:30
https://thashethe.me/boyz-ii-men-one-up-for-love/20%Monthly2011-10-28 10:30
https://thashethe.me/ingrit-gjoni-matematika-me-tmerronte/20%Monthly2011-10-21 08:25
https://thashethe.me/eric-besson-i-kerkon-gruas-ne-twitter-shkojme-ne-shtrat/20%Monthly2011-10-21 08:22
https://thashethe.me/patrick-swayze-prej-dylli/20%Monthly2011-10-21 08:18
https://thashethe.me/alban-ukaj-garon-per-aktorin-me-te-mire-ne-festivalin-e-tokios/20%Monthly2011-10-21 08:10
https://thashethe.me/%e2%80%9celita-5%e2%80%9d-iu-del-video-para-kohes/20%Monthly2011-10-21 07:31
https://thashethe.me/smith-behet-bashkepronar-i-nje-klubit-te-nba-se/20%Monthly2011-10-21 07:38
https://thashethe.me/familja-obama-nuk-e-pelqen-shown-e-motrave-kardashian/20%Monthly2011-10-21 07:36
https://thashethe.me/adelina-berisha-as-qe-e-kam-njohur-me-pare-greta-kocin/20%Monthly2011-10-20 08:34
https://thashethe.me/scarlett-johansson-ne-lidhje-me-gordon-levitt/20%Monthly2011-10-20 08:30
https://thashethe.me/lohan-dergohet-per-sherbim-ne-morg/20%Monthly2011-10-20 08:28
https://thashethe.me/bob-ft-street-doggs-so-fly/20%Monthly2011-10-31 10:38
https://thashethe.me/eni-koci-ft-staz-nobody-else/20%Monthly2011-10-25 10:25
https://thashethe.me/michelle-obama-perpiqet-te-beje-jete-normale/20%Monthly2011-10-20 08:20
https://thashethe.me/nora-istrefi-nuk-pi-droge-ha-vetem-cokollata/20%Monthly2011-10-20 08:17
https://thashethe.me/jennifer-lopez-me-rendesi-veshja/20%Monthly2011-10-20 08:13
https://thashethe.me/carla-bruni-dhe-sarkozy-behen-me-vajze/20%Monthly2011-10-20 08:09
https://thashethe.me/mariah-carey-prezanton-binjaket/20%Monthly2011-10-20 08:06
https://thashethe.me/etno-engjejt-dyshojne-per-nje-koncert-humanitar/20%Monthly2011-10-20 08:35
https://thashethe.me/elita-5-nuk-jam-diktator/20%Monthly2011-10-21 09:02
https://thashethe.me/jennifer-aniston-pelqen-batutat-e-pista/20%Monthly2011-10-19 18:17
https://thashethe.me/%e2%80%9cthe-stone-roses%e2%80%9d-ribashkohen/20%Monthly2011-10-19 08:21
https://thashethe.me/%e2%80%9ce-bardhe%e2%80%9d-e-alban-nimanit-me-shume-se-album/20%Monthly2011-10-19 08:18
https://thashethe.me/eno-popi-e-zevendeson-adi-krasten-te-%e2%80%9c100-milione%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-19 13:07
https://thashethe.me/pse-linda-nuk-e-pranon-lidhjen-me-reperin-big-d/20%Monthly2011-10-19 08:00
https://thashethe.me/mercury-nderohet-ne-asian-awards/20%Monthly2011-10-19 12:31
https://thashethe.me/rikthehen-grupi-%e2%80%9csugababes%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-19 07:55
https://thashethe.me/giuliana-rancic-diagnostikohet-me-kancer/20%Monthly2011-10-19 07:46
https://thashethe.me/kelly-rowland-down-for-whatever/20%Monthly2011-10-28 10:27
https://thashethe.me/longoria-e-pa-rezistueshme/20%Monthly2011-10-19 08:24
https://thashethe.me/alba-dhe-femijet-%e2%80%9cshoping%e2%80%9d-per-kunguj/20%Monthly2011-10-19 07:51
https://thashethe.me/bruce-willis-hidherohet-ne-ashtonin/20%Monthly2011-10-19 07:42
https://thashethe.me/rihanna-we-found-love/20%Monthly2011-10-21 09:00
https://thashethe.me/bubulina-krasniqi-zyrtare-e-larte-e-ministrise-se-jashtme/20%Monthly2011-10-19 07:37
https://thashethe.me/olivia-wilde-i-thote-lamtumiren-e-fundit-serialit-%e2%80%9chouse%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-19 07:27
https://thashethe.me/mark-marku-do-te-kendoje-edhe-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2011-10-19 07:20
https://thashethe.me/edhe-loje-edhe-argetim/20%Monthly2011-10-19 07:16
https://thashethe.me/agnesa-vuthaj-me-projekt-te-ri-televiziv/20%Monthly2011-10-19 07:08
https://thashethe.me/rihanna-ne-librin-e-ginisit/20%Monthly2011-10-18 16:13
https://thashethe.me/tuna-kopjon-adele/20%Monthly2011-10-18 15:45
https://thashethe.me/eva-mendes-puthet-publikisht-me-ryan-gosling/20%Monthly2011-10-18 16:11
https://thashethe.me/susan-sarandon-papa-eshte-nazist/20%Monthly2011-10-18 16:10
https://thashethe.me/bukuria-ceshtje-e-kerthizes/20%Monthly2011-10-18 15:47
https://thashethe.me/zajmina-vasjari-pedagoget-i-kam-fansa/20%Monthly2011-10-18 15:43
https://thashethe.me/diellza-kolgeci-ja-pse-u-largova-nga-%e2%80%9ce-diell%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-18 15:40
https://thashethe.me/britney-hot-ne-criminal/20%Monthly2011-10-18 09:22
https://thashethe.me/jennifer-lopez-ne-krahet-e-cooper/20%Monthly2011-10-18 09:17
https://thashethe.me/shpati-ku-ben-cudi-te-seksit/20%Monthly2011-10-18 09:25
https://thashethe.me/jehona-sopi-e-feston-ditelindjen-e-pare-si-nuse/20%Monthly2011-10-18 09:15
https://thashethe.me/elvana-kengetarja-me-e-kerkuar-e-vjeshtes/20%Monthly2011-10-18 09:12
https://thashethe.me/taylor-swift-bashkepunimi-me-t-i/20%Monthly2011-10-18 09:05
https://thashethe.me/kelly-osbourne-aguilera-eshte-e-trashe/20%Monthly2011-10-18 09:03
https://thashethe.me/erand-sojli-ne-%e2%80%9cportokalli%e2%80%9d-me-gruan-e-tij/20%Monthly2011-10-18 08:33
https://thashethe.me/princi-william-dhe-kate-te-etur-per-tu-bere-prind/20%Monthly2011-10-18 08:40
https://thashethe.me/ronela-lidhet-me-visarin-e-grupit-%e2%80%9cskillz%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-18 08:28
https://thashethe.me/adelina-tahiri-ti-mos-u-kthe/20%Monthly2011-10-23 08:18
https://thashethe.me/familja-clinton-ne-koncertin-e-lady-gaga/20%Monthly2011-10-18 07:51
https://thashethe.me/moda-e-silikonit-mes-vip-ave/20%Monthly2011-10-18 07:45
https://thashethe.me/s%e2%80%99ka-pushim-per-bukuroshet/20%Monthly2011-10-18 07:42
https://thashethe.me/harper-ben-debutimin-e-pare-ne-la-galaxy-ne-mbeshtetje-te-babi-beckham/20%Monthly2011-10-18 07:32
https://thashethe.me/nora-nderon-yllin-e-pop-it-michael-jackson/20%Monthly2011-10-17 13:26
https://thashethe.me/bleona-qerreti-vitin-tjeter-dua-te-behem-nene/20%Monthly2011-10-17 13:19
https://thashethe.me/xhemi-shehu-fanatike-per-privatesine-e-te-birit/20%Monthly2011-10-17 12:59
https://thashethe.me/motra-e-lorik-canes-perfaqeson-kosoven-ne-miss-intercontinental/20%Monthly2011-10-17 12:34
https://thashethe.me/inva-dhe-bledi-strakosha-shfaqen-cift-si-imazh-veshjesh/20%Monthly2011-10-17 12:22
https://thashethe.me/elvis-pupa-%e2%80%9clegjenda-e-fundit%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-17 12:17
https://thashethe.me/miss-universe-2012-ne-kosove/20%Monthly2011-10-17 12:10
https://thashethe.me/gold-ag-kendon-ne-burgun-e-dubraves/20%Monthly2011-10-17 12:05
https://thashethe.me/nuk-dija-kush-e-organizonte-festen-une-nuk-kendoj-per-tradhtaret-e-partise-sime/20%Monthly2011-10-17 12:26
https://thashethe.me/adelina-feat-faudel-i-love-you-more/20%Monthly2011-10-18 10:43
https://thashethe.me/tuna-dhe-blerimi-se-bashku-ne-hotel/20%Monthly2011-10-17 12:24
https://thashethe.me/flori-mumajes-punon-me-serbet-tradhton-shqiptaret/20%Monthly2011-10-17 09:28
https://thashethe.me/rudina-xhunga-vishet-nuse/20%Monthly2011-10-17 07:40
https://thashethe.me/rikthehet-uragani-adelina/20%Monthly2011-10-17 07:38
https://thashethe.me/dafina-dauti-ti/20%Monthly2011-10-18 15:55
https://thashethe.me/edita-sopjani-girls-like-me/20%Monthly2011-10-21 09:06
https://thashethe.me/whitney-houston-rebelohet/20%Monthly2011-10-14 11:31
https://thashethe.me/lady-gaga-hidherohet-me-te-dashurin/20%Monthly2011-10-14 11:28
https://thashethe.me/zanfina-estrada-me-afat-skadimi/20%Monthly2011-10-14 11:26
https://thashethe.me/lori-e-ndjej-mungesen-tende/20%Monthly2011-10-19 12:54
https://thashethe.me/uma-thurman-reklamon-bixhuterite-pa-bizhu/20%Monthly2011-10-14 11:20
https://thashethe.me/novak-djokovic-do-martohet-ne-kosove/20%Monthly2011-10-14 11:17
https://thashethe.me/beatrix-ramosaj-ja-cfare-me-pelqen-e-cfare-jo/20%Monthly2011-10-14 11:12
https://thashethe.me/kim-kardashian-mendon-qe-ka-gabuar/20%Monthly2011-10-14 11:10
https://thashethe.me/adelina-aksidentohet-gjate-xhirimeve/20%Monthly2011-10-14 10:58
https://thashethe.me/10-filmat-me-te-piratuar-te-historise/20%Monthly2011-10-14 10:55
https://thashethe.me/arbnora-fejzullahu-limonade/20%Monthly2011-10-21 09:04
https://thashethe.me/ledi-vokshi-dafina-zeqiri-duhet-te-jete-vetvetja/20%Monthly2011-10-14 11:14
https://thashethe.me/kerr-me-sutienet-prej-25-milione-dollare/20%Monthly2011-10-13 17:43
https://thashethe.me/rozana-radi-s%e2%80%99e-fal-rezarten/20%Monthly2011-10-13 17:40
https://thashethe.me/megan-fox-realizon-nje-set-fotosh-per-armani/20%Monthly2011-10-13 17:36
https://thashethe.me/adelina-emini-e-kam-provuar-fustanin-e-nuserise/20%Monthly2011-10-13 10:17
https://thashethe.me/samanta-karavella-do-sjelle-%e2%80%98all-i-need%e2%80%9d-ne-dy-versione/20%Monthly2011-10-13 10:12
https://thashethe.me/adriana-lima-ngre-temperaturat/20%Monthly2011-10-13 10:10
https://thashethe.me/trende-te-femrave-qe-meshkujt-i-urrejne/20%Monthly2011-10-13 10:08
https://thashethe.me/martohet-vesa-luma/20%Monthly2011-10-13 10:05
https://thashethe.me/simpson-shtatzene/20%Monthly2011-10-13 09:32
https://thashethe.me/genta-kuq-e-zi/20%Monthly2011-10-13 10:15
https://thashethe.me/dafina-rexhepi-pergatit-klipin-%e2%80%9cparty-and-bullshit%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-13 09:20
https://thashethe.me/teuta-kurti-ne-rugove-per-muajin-e-mjaltit/20%Monthly2011-10-13 09:11
https://thashethe.me/rihanna-gruaja-me-seksi-e-botes/20%Monthly2011-10-13 15:24
https://thashethe.me/michelle-obama-hidhet-me-femijet-kunder-obezivitetit/20%Monthly2011-10-13 08:13
https://thashethe.me/christina-aguilera-jashte-forme/20%Monthly2011-10-13 08:25
https://thashethe.me/gjendet-hajni-i-vetures-se-greses/20%Monthly2011-10-12 09:16
https://thashethe.me/korab-shaqiri-fillon-pergatitjet-per-programet-e-vitit-te-ri/20%Monthly2011-10-12 09:14
https://thashethe.me/adele-nominohet-ne-kater-kategori/20%Monthly2011-10-12 09:12
https://thashethe.me/olti-marku-zemer-mos-vono/20%Monthly2011-10-19 12:52
https://thashethe.me/adelina-tahiri-i-kendon-adrianit-jo-lorikut-%ef%bb%bf/20%Monthly2011-10-12 09:08
https://thashethe.me/alberie-hadergjonaj-jam-36-vjece-s%e2%80%99dua-te-me-konsiderojne-te-vjeter/20%Monthly2011-10-12 09:05
https://thashethe.me/george-clooney-me-te-dashuren-ne-pushim/20%Monthly2011-10-12 09:01
https://thashethe.me/zonja-e-pare-e-amerikes-ne-film/20%Monthly2011-10-12 08:58
https://thashethe.me/anna-kurnikova-dua-femije-patjeter/20%Monthly2011-10-12 08:55
https://thashethe.me/beyonce-genjeu-rreth-shtatzenise-se-saj/20%Monthly2011-10-12 08:40
https://thashethe.me/kur-teksti-i-kenges-nuk-korrespondon-me-klipin/20%Monthly2011-10-12 08:18
https://thashethe.me/albani-dhe-miriami-vendosen-ne-tirane/20%Monthly2011-10-12 08:15
https://thashethe.me/kaltrina-selimi-i-fejuari-s%e2%80%99me-kerkon-dot-ta-le-muziken/20%Monthly2011-10-11 10:57
https://thashethe.me/redon-makashi-drejt-marteses-po-shkoj-me-hapa-te-ngadalte-por-te-sigurt/20%Monthly2011-10-11 10:54
https://thashethe.me/orena-bici-%e2%80%9ci-kemi-pare-me-syte-tane-perversitetet-e-saj-me-djemte%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-11 10:51
https://thashethe.me/sonila-meco-ne-forme-te-persosur-edhe-ne-prag-te-lindjes/20%Monthly2011-10-11 10:46
https://thashethe.me/lyrical-dhe-kresha-sjellin-%e2%80%9cpa-mu%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-11 09:30
https://thashethe.me/brad-pitt-dhe-angelina-jolie-dhurojne-340-000-euro-per-somaline/20%Monthly2011-10-11 09:22
https://thashethe.me/shperthimi-i-dren-abazit/20%Monthly2011-10-11 10:34
https://thashethe.me/price-le-pak-per-te-imagjinuar-me-fotot-e-saj-hot/20%Monthly2011-10-11 09:17
https://thashethe.me/shpallen-nominimet-per-zhurma-show/20%Monthly2011-10-11 09:07
https://thashethe.me/blero-se-shpejti-me-%e2%80%9cdance%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-10 13:34
https://thashethe.me/kate-middleton-refuzon-%e2%80%9cvogue%e2%80%9d-shkaku-i-mbretereshes-elizabeth/20%Monthly2011-10-10 13:54
https://thashethe.me/dafina-zeqiri-s%e2%80%99jam-materialiste-nuk-i-kam-kerkuar-canit-leke/20%Monthly2011-10-10 13:19
https://thashethe.me/yllka-i-jep-fund-beqarise/20%Monthly2011-10-10 13:13
https://thashethe.me/vesa-luma-dieta-ideale-e-dobesimit/20%Monthly2011-10-10 13:11
https://thashethe.me/mc-kresha-e-puth-rozanen/20%Monthly2011-10-10 13:29
https://thashethe.me/lyrical-son-ft-mc-kresha-pa-mu/20%Monthly2011-10-11 09:31
https://thashethe.me/rozi-dhe-rezi-u-rrahen-dhe-u-puthen-ne-buze/20%Monthly2011-10-10 13:32
https://thashethe.me/tuna-operon-hunden/20%Monthly2011-10-09 12:00
https://thashethe.me/mimoza-me-beben-3-ore-ne-ministri/20%Monthly2011-10-09 11:56
https://thashethe.me/arditi-i-ben-bashke-rozin-dhe-rezarten/20%Monthly2011-10-09 11:26
https://thashethe.me/ne-vend-te-%e2%80%9cfalja-e-gjakut%e2%80%9d-per-oscar-shkon-%e2%80%9camnistia%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-09 11:31
https://thashethe.me/diellza-kolgeci-largohet-nga-e-diell/20%Monthly2011-10-09 11:15
https://thashethe.me/fotot-hot-te-madonna-s/20%Monthly2011-10-09 11:14
https://thashethe.me/irina-shayke-promovon-kepucet-xti/20%Monthly2011-10-09 11:29
https://thashethe.me/erioni-dhe-bertina-ndahen/20%Monthly2011-10-09 12:03
https://thashethe.me/albana-e-emocionuar-me-konkurrimin-per-%e2%80%9ceurosong%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-07 09:48
https://thashethe.me/longoria-si-lesbike-ne-filmin-%e2%80%9cwithout-men%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-07 09:41
https://thashethe.me/roberts-e-magjishme-edhe-me-anen-e-keqe-te-nje-mbretereshe/20%Monthly2011-10-07 09:40
https://thashethe.me/tara-booher-nje-bukuri-e-jashtezakonshem/20%Monthly2011-10-07 09:40
https://thashethe.me/dancing-with-the-stars-perfundon-aventuren-elisabetta-canalis/20%Monthly2011-10-07 09:11
https://thashethe.me/jonida-maliqi-ndjesite-e-mia-dua-ti-ndaj-me-publikun/20%Monthly2011-10-07 09:01
https://thashethe.me/genta-po-thuajse-puthet-me-labinot-tahirin/20%Monthly2011-10-07 09:45
https://thashethe.me/cfare-pelqen-dhe-cfare-jo-alberie-hadergjonaj/20%Monthly2011-10-07 08:12
https://thashethe.me/hana-me-kenge-dimerore/20%Monthly2011-10-07 08:09
https://thashethe.me/gaga-tremb-presidentin-e-shba-se/20%Monthly2011-10-07 08:01
https://thashethe.me/riad-ymeri-mirepritet-ne-tirane/20%Monthly2011-10-07 07:56
https://thashethe.me/michael-jackson-zbulohet-kaseta-e-padegjuar-me-pare/20%Monthly2011-10-07 07:40
https://thashethe.me/puthje-midis-moss-dhe-jacobs/20%Monthly2011-10-07 07:25
https://thashethe.me/rovena-stefa-nuk-do-te-zhvishesha-shtatzene-si-aurela-gace/20%Monthly2011-10-07 09:07
https://thashethe.me/mihrije-braha-ty-te-dua/20%Monthly2011-10-18 16:03
https://thashethe.me/johnny-depp-sesionet-fotografike-jane-njelloj-si-te-perdhunohesh/20%Monthly2011-10-06 09:02
https://thashethe.me/megan-fox-zhduk-gjurmet-e-monroe/20%Monthly2011-10-06 08:59
https://thashethe.me/dafina-zeqiri-duet-me-getoar-selimin/20%Monthly2011-10-06 08:57
https://thashethe.me/heard-mbetet-pa-pune/20%Monthly2011-10-06 08:55
https://thashethe.me/foto-te-zjarrta-te-kelly-brook-per-kalendarin-2012/20%Monthly2011-10-06 08:52
https://thashethe.me/bleona-i-quan-zemra-fansat-e-saj-ne-facebook/20%Monthly2011-10-06 08:50
https://thashethe.me/zana-krasniqi-ja-si-e-ruaj-dashurine-ne-distance/20%Monthly2011-10-06 08:23
https://thashethe.me/gjyste-vulaj-super-seksi-ne-paris/20%Monthly2011-10-06 08:19
https://thashethe.me/tete-filma-shqiptare-udhetojne-per-ne-moske/20%Monthly2011-10-06 08:17
https://thashethe.me/shakira-dhe-pique-i-japin-fund-lidhjes-tyre/20%Monthly2011-10-06 08:14
https://thashethe.me/kim-kardashian-bleu-ferrari-per-300-mije-usd/20%Monthly2011-10-06 08:12
https://thashethe.me/soni-malaj-e-merakosur-per-mosnjohjen-e-kosoves-nga-spanja/20%Monthly2011-10-06 08:09
https://thashethe.me/performance-bombe-e-tunes-me-noizyn/20%Monthly2011-10-06 08:06
https://thashethe.me/martohet-dukesha-spanjolle-ne-moshen-85-vjecare/20%Monthly2011-10-06 07:57
https://thashethe.me/gaga-e-vjedh-bleonen/20%Monthly2011-10-05 12:41
https://thashethe.me/tuna-dhe-blerimi-te-dashuruar-aktori-e-therret-%e2%80%9cnuse%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-05 12:36
https://thashethe.me/miriam-cani-gjyqtare-e-voice-of-albania/20%Monthly2011-10-05 12:30
https://thashethe.me/kelly-rowland-nuk-eshte-e-gatshme-per-femije/20%Monthly2011-10-05 12:33
https://thashethe.me/arta-bajrami-sjell-kengen-%e2%80%9cme-special%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-05 12:24
https://thashethe.me/gjerat-qe-nuk-mungojne-ne-garderoben-e-zanfines/20%Monthly2011-10-05 12:22
https://thashethe.me/cole-ne-bazen-ushtarake/20%Monthly2011-10-05 07:43
https://thashethe.me/anjeza-shahini-sjell-hitin-e-ri/20%Monthly2011-10-05 07:39
https://thashethe.me/mentor-haziri-per-12-jave-ne-%e2%80%9ce-diell%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-05 12:18
https://thashethe.me/leonora-flirton-me-stilistin-valdrin-sahiti/20%Monthly2011-10-04 10:11
https://thashethe.me/dafina-zeqiri-publikon-%e2%80%9cmy-swag%e2%80%9d/20%Monthly2011-10-04 10:02
https://thashethe.me/arta-me-special/20%Monthly2011-10-05 12:27
https://thashethe.me/pantallonat-e-gjera-te-viteve-70-serish-ne-mode/20%Monthly2011-10-04 09:34
https://thashethe.me/big-mama-provokon-me-numrin-69/20%Monthly2011-10-04 10:07
https://thashethe.me/teuta-krasniqi-xheloze-per-dafinen-ja-konflikti/20%Monthly2011-10-04 08:39
https://thashethe.me/aurela-hoxha-personazhi-me-i-kritikuar-shqiptar/20%Monthly2011-10-04 08:16
https://thashethe.me/cheryl-cole-ne-taksi/20%Monthly2011-10-04 07:08
https://thashethe.me/kercimi-erotik-i-eva-longorias/20%Monthly2011-10-04 07:06
https://thashethe.me/aferdita-dreshaj-nuk-do-te-pozoj-kurre-nudo/20%Monthly2011-10-04 08:59
https://thashethe.me/valbona-selimllari-rikthehet-ne-ekran/20%Monthly2011-10-03 13:28
https://thashethe.me/elvana-gjata-pergatitet-per-klipin-e-ri-fryn-buzet-dhe-bie-5-kilograme/20%Monthly2011-10-03 13:25
https://thashethe.me/ledio-modeli-i-pare-shqiptar-per-agjensine-elite/20%Monthly2011-10-03 10:40
https://thashethe.me/adelina-thaci-martesa-dita-me-e-bukur-e-jetes/20%Monthly2011-10-03 13:23
https://thashethe.me/rihanna-fishkellehet-ne-belfast/20%Monthly2011-10-03 07:52
https://thashethe.me/divat-flokekuqe-po-mbreterojne-hollivudin/20%Monthly2011-10-03 07:46
https://thashethe.me/ciljeta-xhilaga-do-te-zvogeloje-gjoksin/20%Monthly2011-10-03 07:44
https://thashethe.me/%e2%80%9cbeverly-hills-90210%e2%80%9d-20-vjet-me-pas/20%Monthly2011-10-03 07:38
https://thashethe.me/suksesi-qe-perndjek-luisin/20%Monthly2011-10-03 06:37
https://thashethe.me/elita-5-sjell-nje-tjeter-alkapone/20%Monthly2011-10-03 07:34
https://thashethe.me/kurorezohet-lidhja-5-vjecare-me-drejtorin-e-bankes/20%Monthly2011-10-03 06:34
https://thashethe.me/rozi-ngaterron-adrese-perfundon-ne-dasmen-e-gabuar/20%Monthly2011-10-03 06:29
https://thashethe.me/gena-aman/20%Monthly2011-10-18 16:02
https://thashethe.me/dafina-zeqiri-my-swag/20%Monthly2011-10-04 10:03
https://thashethe.me/lovato-selena-dhe-kim-shpirterat-e-mi/20%Monthly2011-10-02 08:18
https://thashethe.me/bennett-amy-e-ka-ditur-se-do-vdese/20%Monthly2011-10-02 08:15
https://thashethe.me/kim-kardashian-shtatzene/20%Monthly2011-10-02 08:11
https://thashethe.me/ronela-tashme-e-kerkon-suksesin-me-kelly-n/20%Monthly2011-10-02 08:09
https://thashethe.me/alban-male-ne-altar-me-odeten/20%Monthly2011-10-02 08:07
https://thashethe.me/egzoni-krasniqi-ledi-vokshi-perfekte/20%Monthly2011-10-18 16:05
https://thashethe.me/lena-si-stacion/20%Monthly2011-10-18 15:56
https://thashethe.me/zhduket-unaza-prej-gur-safiri-dhe-diamantesh-e-princeshes-kate/20%Monthly2011-10-01 13:37
https://thashethe.me/erik-band-premtimi/20%Monthly2011-10-18 15:59
https://thashethe.me/madonna-menzi-pret-te-martohet/20%Monthly2011-10-01 08:47
https://thashethe.me/james-bond-i-pare-me-ngjyre/20%Monthly2011-10-01 08:44