XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thashethe.me/fjolla-morina-dhe-adelina-tahiri-puthje-lesbike-ne-after-party/20%Monthly2010-10-30 19:32
https://thashethe.me/dafina-inspirohem-nga-yjet-boterore-por-kam-stilin-tim/20%Monthly2010-10-29 11:05
https://thashethe.me/tingulli-3nt-zbulohen-titullin-e-albumit/20%Monthly2010-10-29 11:01
https://thashethe.me/bryan-adams-i-lumtur-me-muziken-akustike/20%Monthly2010-10-29 10:55
https://thashethe.me/tiberlake-tradhton-biel/20%Monthly2010-10-29 10:51
https://thashethe.me/konfirmohet-vazhdimi-i-%e2%80%9cavatar%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-29 10:34
https://thashethe.me/distancohet-sinan-hoxha/20%Monthly2010-10-29 11:19
https://thashethe.me/mimoza-veshtire-te-jesh-nene-dhe-te-kesh-karriere-te-suksesshme/20%Monthly2010-10-27 13:20
https://thashethe.me/jozefina-del-per-%e2%80%99shooping%e2%80%99/20%Monthly2010-10-27 13:05
https://thashethe.me/dorina-leka-mesova-shume-nga-%e2%80%9cx-factor%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-27 12:59
https://thashethe.me/eridiona-shuli-vajza-e-aventurave/20%Monthly2010-10-26 15:55
https://thashethe.me/argjentina-publikon-videon-%e2%80%9cjeta-vazhdon%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-26 15:51
https://thashethe.me/lorena-shqiptarja-qe-po-trondit-italine-me-fotot-nudo/20%Monthly2010-10-26 15:49
https://thashethe.me/hillary-clinton-mbush-63-vjet/20%Monthly2010-10-26 15:35
https://thashethe.me/jay-z-dhe-kanye-west-te-lansojne-album/20%Monthly2010-10-26 15:28
https://thashethe.me/portman-luan-balerinen-ne-filmin-%e2%80%9cblack-swan%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-26 15:16
https://thashethe.me/%e2%80%9cgomaret-e-kufirit%e2%80%9d-perballet-me-kritikat-e-para/20%Monthly2010-10-26 15:09
https://thashethe.me/markucit-i-bie-fustani-gjate-emisionit/20%Monthly2010-10-26 15:06
https://thashethe.me/bleona-nxjerr-ne-shitje-%e2%80%9cshow-off%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-26 15:01
https://thashethe.me/michael-jackson-ne-krye-te-%e2%80%9cforbes%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-26 14:49
https://thashethe.me/rihanna-si-nena-e-saj/20%Monthly2010-10-26 14:47
https://thashethe.me/lohan-nuk-ka-para-per-sherim/20%Monthly2010-10-26 09:51
https://thashethe.me/playboy-e-deshiron-oksanen/20%Monthly2010-10-26 09:48
https://thashethe.me/ceremoni-cmimesh-per-giffoni-shqiperia-6/20%Monthly2010-10-26 09:41
https://thashethe.me/variant-i-ri-i-filmit-%e2%80%9cjeta-e-embel%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-26 09:35
https://thashethe.me/mariza-nje-duet-me-bojken-lakon/20%Monthly2010-10-26 09:31
https://thashethe.me/elvana-kapet-mat-me-gazin-e-portokalli-se/20%Monthly2010-10-26 09:25
https://thashethe.me/berry-ne-rolin-e-oprah-winfrey/20%Monthly2010-10-26 09:21
https://thashethe.me/gerta-heta-martohet/20%Monthly2010-10-26 09:18
https://thashethe.me/kristi-popatregu-i-muzikes-shqiptare-nuk-eshte-i-paster/20%Monthly2010-10-26 09:14
https://thashethe.me/bb-poqi-nuk-bej-muzike-komerciale/20%Monthly2010-10-26 10:19
https://thashethe.me/fitore-gjonbalaj-perfundimisht-heq-dore-nga-muzika/20%Monthly2010-10-26 10:16
https://thashethe.me/rudina-nuk-do-te-flase-per-martesen-e-rames/20%Monthly2010-10-26 15:38
https://thashethe.me/tuna-pse-jo-2/20%Monthly2010-10-26 14:40
https://thashethe.me/neeson-zevendeson-mel-gibsonin/20%Monthly2010-10-25 12:41
https://thashethe.me/filmi-per-facebook-eshte-ngjarje-e-vertete/20%Monthly2010-10-25 12:38
https://thashethe.me/%e2%80%9cinside-job%e2%80%9d-filmi-qe-akuzon-ata-qe-na-vodhen-te-ardhmen/20%Monthly2010-10-25 12:28
https://thashethe.me/ermonela-jaho-zeri-qe-dridh-zemrat/20%Monthly2010-10-25 12:07
https://thashethe.me/adelina-dhe-geti-nder-dhjete-artistet-me-me-influence-ne-shqiperi/20%Monthly2010-10-25 12:03
https://thashethe.me/alba-feministe-qe-e-vogel/20%Monthly2010-10-25 11:36
https://thashethe.me/princ-leka-ii-dhe-elia-flasin-per-dashurine-e-tyre/20%Monthly2010-10-25 11:29
https://thashethe.me/valdrin-sahiti-me-koleksionin-e-tij-me-te-ri/20%Monthly2010-10-25 11:26
https://thashethe.me/damon-u-be-serish-baba/20%Monthly2010-10-25 11:20
https://thashethe.me/edona-ne-publik-me-bashkeshortin-e-ri/20%Monthly2010-10-25 10:15
https://thashethe.me/akuza-ndaj-leonores/20%Monthly2010-10-25 10:12
https://thashethe.me/jennifer-lopez-pozon-me-femijet/20%Monthly2010-10-25 09:08
https://thashethe.me/ardita-mullai-u-martua/20%Monthly2010-10-25 11:32
https://thashethe.me/burimi-vjen-i-forte-si-kurre-me-pare/20%Monthly2010-10-25 11:41
https://thashethe.me/vesa-me-kunatin-e-jehona-sopit/20%Monthly2010-10-25 12:23
https://thashethe.me/julian-deda-ndjej-keqardhje-per-portokalline/20%Monthly2010-10-24 10:18
https://thashethe.me/celin-dion-lindi-binjake/20%Monthly2010-10-24 10:00
https://thashethe.me/nje-mashkull-dhurate-per-aurelen/20%Monthly2010-10-24 09:44
https://thashethe.me/eliza-behet-ambasadore/20%Monthly2010-10-24 09:41
https://thashethe.me/perfundoi-festivali-teatri-shqiptar-ne-maqedoni-diber-2010/20%Monthly2010-10-24 09:37
https://thashethe.me/barbana-prezanton-te-fejuarin-gersi-luari/20%Monthly2010-10-24 10:08
https://thashethe.me/sot-martohet-edi-rames-me-linda-bashen/20%Monthly2010-10-24 10:05
https://thashethe.me/merita-halili-si-publiku-shqiptar-nuk-ka-ne-asnje-vend-te-botes/20%Monthly2010-10-24 09:53
https://thashethe.me/rea-xhillari-dhe-gregori-miq-te-fshehur-ne-facebook/20%Monthly2010-10-24 10:13
https://thashethe.me/ervina-kotolloshi-iken-nga-%e2%80%9cportokalli%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-22 13:35
https://thashethe.me/nocja-dhe-olsi-ndahen-perfundimisht/20%Monthly2010-10-22 13:22
https://thashethe.me/baballaret-vip-a-shetisin-femijet-e-vegjel/20%Monthly2010-10-22 13:15
https://thashethe.me/ndahen-cmimet-e-zhurma-show-awards-2010/20%Monthly2010-10-22 13:02
https://thashethe.me/filmi-%e2%80%9ckthimi-ne-te-ardhmen%e2%80%9d-mbush-25-vjec/20%Monthly2010-10-22 12:55
https://thashethe.me/maria-sharapova-fejohet-me-vujacic/20%Monthly2010-10-22 12:51
https://thashethe.me/monica-belluci-ne-film-me-de-niro/20%Monthly2010-10-22 12:46
https://thashethe.me/armendi-kesaj-here-ne-ekran-si-anetar-jurie/20%Monthly2010-10-22 12:40
https://thashethe.me/blero-ft-f-kay-boll-ma/20%Monthly2010-10-25 12:15
https://thashethe.me/sadri-imeri-me-projekte-te-reja/20%Monthly2010-10-22 11:54
https://thashethe.me/rok-grupi-%e2%80%9ctroja%e2%80%9d-proteste-per-mosliberalizimin-e-vizave/20%Monthly2010-10-22 13:10
https://thashethe.me/greta-koci-dhe-djali-misterioz/20%Monthly2010-10-22 13:28
https://thashethe.me/f-kay-ft-adelina-tahiri-magnet/20%Monthly2010-10-25 12:18
https://thashethe.me/foster-e-habitur-se-si-kristen-stewart-pushton-filmin/20%Monthly2010-10-21 11:12
https://thashethe.me/aurela-do-te-prezantoj-albanians-next-top-mode/20%Monthly2010-10-21 10:27
https://thashethe.me/angelina-jolie-merr-leje-per-xhirimin-e-filmit-ne-sarajeve/20%Monthly2010-10-21 10:07
https://thashethe.me/tyra-banks-siguron-nje-ndalese-per-ndjekesin-e-saj/20%Monthly2010-10-21 08:54
https://thashethe.me/adriana-lima-me-recipeta-2-milione-dollareshe/20%Monthly2010-10-21 08:43
https://thashethe.me/festivali-i-teatrit-nis-me-%e2%80%9cgjeneralin-e-ushtrise-se-vdekur%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-21 08:32
https://thashethe.me/teuta-nuk-ndjej-konkurrence-per-%e2%80%98kengen-magjike%e2%80%99/20%Monthly2010-10-21 08:29
https://thashethe.me/adelina-berisha-nuk-kam-bere-asnje-nderhyrje-kirurgjike/20%Monthly2010-10-21 11:04
https://thashethe.me/tuna-dhe-performancat-e-fundit/20%Monthly2010-10-21 10:19
https://thashethe.me/pasioni-i-rovena-stefes/20%Monthly2010-10-20 08:17
https://thashethe.me/kate-dhe-william-do-te-martohen-ne-vere/20%Monthly2010-10-20 08:11
https://thashethe.me/george-nuk-donte-te-dilte-nga-burgu/20%Monthly2010-10-20 07:58
https://thashethe.me/filmi-i-swank-fshihet-nga-rrezet-x/20%Monthly2010-10-20 07:55
https://thashethe.me/redoni-heq-dore-nga-biondet/20%Monthly2010-10-20 07:46
https://thashethe.me/ermali-dhe-ami-%e2%80%9cpiratet%e2%80%9d-e-rinj-te-karaibeve/20%Monthly2010-10-20 07:35
https://thashethe.me/dani-ne-%e2%80%9c100-kenget-e-shekullit%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-20 08:35
https://thashethe.me/leonora-jakupi-i-harruar/20%Monthly2010-10-20 08:36
https://thashethe.me/kater-milione-euro-per-dy-filma-maqedonas-shqiptaret-duarbosh/20%Monthly2010-10-18 12:33
https://thashethe.me/ndryshimi-i-ri-i-zanfines/20%Monthly2010-10-18 12:05
https://thashethe.me/enxhi-nuk-flet-per-jeten-private/20%Monthly2010-10-18 12:02
https://thashethe.me/nora-istrefit-me-maske/20%Monthly2010-10-18 11:50
https://thashethe.me/edi-rama-martohet-me-linda-bashen/20%Monthly2010-10-18 11:43
https://thashethe.me/keys-sjell-ne-jete-djalin-e-saj-egypt/20%Monthly2010-10-18 11:38
https://thashethe.me/koneri-rrezikon-te-arrestohet/20%Monthly2010-10-18 11:36
https://thashethe.me/rozana-imazh-i-nje-kompanie-birre/20%Monthly2010-10-18 11:28
https://thashethe.me/vera-grabocka-jete-nate-me-gerdin/20%Monthly2010-10-18 11:31
https://thashethe.me/tuna-pse-jo/20%Monthly2010-10-16 08:22
https://thashethe.me/%e2%80%9ci-harruar%e2%80%9d-per-leonoren/20%Monthly2010-10-16 08:09
https://thashethe.me/gentz-dossier-k/20%Monthly2010-10-16 08:02
https://thashethe.me/noizy-se-shpejti-publikon-living-the-dream/20%Monthly2010-10-16 07:48
https://thashethe.me/lorik-cana-shpallet-%e2%80%9cambasador-i-alo-116/20%Monthly2010-10-16 08:31
https://thashethe.me/genci-tani-solo/20%Monthly2010-10-16 08:04
https://thashethe.me/film-hollyvoodian-per-modelin-shqiptar/20%Monthly2010-10-15 15:09
https://thashethe.me/10-videoklipet-me-te-shikuara-shqiptare-te-2010-es/20%Monthly2010-10-15 14:56
https://thashethe.me/evangelista-ndahet-nga-peter-morton/20%Monthly2010-10-15 14:38
https://thashethe.me/dafina-duet-me-grupin-%e2%80%9cskillz%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-15 14:35
https://thashethe.me/big-mama-kopjon-stilin-e-flokeve-zanfines-apo-rihannes/20%Monthly2010-10-15 14:24
https://thashethe.me/dorina-mbylli-mbreme-konkurrimin-ne-%e2%80%9cx-factor%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-15 14:41
https://thashethe.me/adelina-regjistrimet-e-para-per-albumin-e-saj-europian/20%Monthly2010-10-15 14:52
https://thashethe.me/rihanna-pelqen-rreziqet/20%Monthly2010-10-15 09:09
https://thashethe.me/vatikani-nuk-mirepret-carla-bruni-n/20%Monthly2010-10-15 09:03
https://thashethe.me/shkurta-kunder-shoqes/20%Monthly2010-10-15 09:02
https://thashethe.me/heigl-jemi-me-te-merzitshmit-ne-hollywood/20%Monthly2010-10-15 08:57
https://thashethe.me/winehouse-nuk-e-di-nese-eshte-e-dashuruar/20%Monthly2010-10-15 08:55
https://thashethe.me/nga-neser-fillon-%e2%80%9calbanians-got-talent%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-15 09:06
https://thashethe.me/vanessa-protagoniste-e-filmit-kosovar-%e2%80%9cbishti-i-qenit%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-12 13:05
https://thashethe.me/ami-dhe-ermali-jashte-objektivave-profesioniste/20%Monthly2010-10-12 12:38
https://thashethe.me/ermal-se-shpejti-baba-per-here-te-dyte/20%Monthly2010-10-12 12:18
https://thashethe.me/arta-gjen-perseri-dashurine/20%Monthly2010-10-12 12:12
https://thashethe.me/adelina-ndryshon-serish-look/20%Monthly2010-10-12 09:45
https://thashethe.me/hetem-ka-nevoje-per-kurator-imazhi/20%Monthly2010-10-12 09:42
https://thashethe.me/fiksimi-i-adelina-tahirit/20%Monthly2010-10-12 09:39
https://thashethe.me/ricci-shkelqen-ne-broadway/20%Monthly2010-10-12 09:35
https://thashethe.me/linda-halimi-duet-me-noren/20%Monthly2010-10-12 11:53
https://thashethe.me/kur-u-fejua-edona-dhe-kur-mbeti-shtatzene/20%Monthly2010-10-12 12:59
https://thashethe.me/ledina-celo-eshte-shtatzene/20%Monthly2010-10-12 12:05
https://thashethe.me/bigu-vajza-e-%e2%80%9cskandaleve%e2%80%9d/20%Monthly2010-10-12 12:33
https://thashethe.me/sanremo-do-ta-drejtoje-morandi/20%Monthly2010-10-06 18:49
https://thashethe.me/princi-harry-rrembehet-nga-talebanet/20%Monthly2010-10-06 18:46
https://thashethe.me/julia-roberts-dhe-meryl-bashke-ne-film/20%Monthly2010-10-06 18:43
https://thashethe.me/moss-zgjedh-fshatin-per-te-jetuar/20%Monthly2010-10-06 18:37
https://thashethe.me/genta-flet-per-milotin/20%Monthly2010-10-06 18:27
https://thashethe.me/west-side-family-kane-bere-%e2%80%98boom%e2%80%99/20%Monthly2010-10-06 18:15
https://thashethe.me/rezart-dhe-flori-sherr-ne-lokal/20%Monthly2010-10-06 18:40
https://thashethe.me/mihrije-braha-nuk-do-adoptojme-femije/20%Monthly2010-10-06 18:18
https://thashethe.me/nrg-band-atmosfera/20%Monthly2010-10-16 09:17
https://thashethe.me/linda-zgjedh-talentin-me-te-mire/20%Monthly2010-10-06 18:32
https://thashethe.me/gjyste-vulaj-shume-provokues/20%Monthly2010-10-06 18:23
https://thashethe.me/samanta-karavello-le-te-jete/20%Monthly2010-10-16 09:13
https://thashethe.me/capital-t-eni-koci-diva/20%Monthly2010-11-03 10:28
https://thashethe.me/linda-halimi-nora-istrefi-big-d-all-mine/20%Monthly2010-11-03 10:26
https://thashethe.me/rezarta-shkurta-budallacke-e-vogel/20%Monthly2010-11-03 10:25
https://thashethe.me/anxhelina-hadergjonaj-kopje-pa-kuptim/20%Monthly2010-10-16 08:48
https://thashethe.me/xhoi-jo/20%Monthly2010-10-16 08:44