XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thashethe.me/xhemi-fustanin-e-bardhe-do-e-vesh-ne-vjeshte/20%Monthly2010-01-31 14:48
https://thashethe.me/mihrija-tashme-prezantuese/20%Monthly2010-01-31 14:43
https://thashethe.me/jolie-e-ka-tradhetuar-bradin-me-me-lady-gaga/20%Monthly2010-01-30 10:57
https://thashethe.me/aniston-i-kerkon-butler-it-te-jetoje-me-te/20%Monthly2010-01-30 10:58
https://thashethe.me/kengetari-noisy-kercenon-bleron/20%Monthly2010-01-29 18:43
https://thashethe.me/rosela-dhe-eliza-ne-rruge-drejt-klipit/20%Monthly2010-01-28 18:15
https://thashethe.me/leonora-pushon-ne-mavrove/20%Monthly2010-01-28 09:25
https://thashethe.me/longoria-jam-e-lumtur-qe-jam-e-martuar-tony/20%Monthly2010-01-28 09:17
https://thashethe.me/john-travolta-shkon-ne-haiti/20%Monthly2010-01-27 11:14
https://thashethe.me/brosnan-nuk-mund-ta-shohe-craig-ne-rolin-ish-agjenti-007/20%Monthly2010-01-27 11:11
https://thashethe.me/naomi-campbell-kurs-rusishteje-per-t%e2%80%99u-martuar/20%Monthly2010-01-27 11:07
https://thashethe.me/nora-jam-e-re-per-tu-martuar/20%Monthly2010-01-26 11:39
https://thashethe.me/stone-britaniket-me-urrejne/20%Monthly2010-01-26 11:02
https://thashethe.me/rosela-shkodrane-dhe-kengetare/20%Monthly2010-01-26 10:57
https://thashethe.me/ardit-gjebra-jam-doreshqyer/20%Monthly2010-01-26 10:51
https://thashethe.me/filmi-i-quentin-tarantinosfiton-cmimin-kryesor-te-screen-actors-guild/20%Monthly2010-01-25 09:34
https://thashethe.me/cher-shet-shtepine-per-8-7-milione-dollare/20%Monthly2010-01-25 09:30
https://thashethe.me/adelina-ka-vendosur-te-merret-me-politike/20%Monthly2010-01-25 09:25
https://thashethe.me/kastro-zizo-divorcohet/20%Monthly2010-01-25 09:17
https://thashethe.me/scorpionsscorpions-kemi-mberritur-ne-fund-te-rruges/20%Monthly2010-01-24 21:28
https://thashethe.me/zana-dhe-matilda-ne-pishine-me-roberto-cavalli/20%Monthly2010-01-24 16:01
https://thashethe.me/me-ka-ikur-qejfi-i-fustanit-te-bardhe/20%Monthly2010-01-24 16:07
https://thashethe.me/spears-jep-fustanin-donacion-per-haitin/20%Monthly2010-01-24 15:57
https://thashethe.me/mjuzikel-per-grupin-spice-girls/20%Monthly2010-01-24 11:25
https://thashethe.me/filmi-%e2%80%9cavatar%e2%80%9d-merr-tete-nominime-per-%e2%80%9cbafta%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-24 11:19
https://thashethe.me/douglas-viagra-eshte-e-mrekullueshme/20%Monthly2010-01-24 11:13
https://thashethe.me/aferdita-nuk-do-te-pozoj-kurre-nudo/20%Monthly2010-01-23 12:52
https://thashethe.me/nis-aventura-e-re-e-%e2%80%9cbig-brother%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-22 21:15
https://thashethe.me/brazili-s%e2%80%99e-lejon-te-marre-pjese-marigona-dragushen/20%Monthly2010-01-22 21:00
https://thashethe.me/blero-kritikohet-neper-rrjetet-sociale-te-internetit/20%Monthly2010-01-22 11:06
https://thashethe.me/kristen-bell-djeg-kemben/20%Monthly2010-01-22 10:58
https://thashethe.me/labinot-tahiri-ka-organizuar-kater-koncerte-humanitare/20%Monthly2010-01-22 10:59
https://thashethe.me/scarlett-nxjerr-veten-ne-ankand/20%Monthly2010-01-21 12:01
https://thashethe.me/clive-owen-deshiron-te-kthehet-ne-teater/20%Monthly2010-01-21 08:55
https://thashethe.me/george-clooney-nuk-do-te-martohet/20%Monthly2010-01-21 08:51
https://thashethe.me/lino-banfi-eshte-gjalle/20%Monthly2010-01-20 16:51
https://thashethe.me/emmanuelle-femra-me-e-deshiruar-ne-bote/20%Monthly2010-01-20 16:43
https://thashethe.me/gibson-ben-film-per-vikinget/20%Monthly2010-01-20 16:36
https://thashethe.me/bruce-willis-i-tmerruar-nga-format-moderne-te-komunikimit/20%Monthly2010-01-20 16:30
https://thashethe.me/kylie-minogue-eshte-nje-adhuruese-e-femrave/20%Monthly2010-01-20 11:33
https://thashethe.me/flaka-krelani-ka-ndryshuar-stilin/20%Monthly2010-01-20 11:14
https://thashethe.me/rikthehet-rok-grupi-minatori/20%Monthly2010-01-20 11:08
https://thashethe.me/jennifer-lopez-ne-serialin-%e2%80%9cglee%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-19 19:30
https://thashethe.me/joe-perry-i-kemi-tradhtuar-fansat/20%Monthly2010-01-19 19:27
https://thashethe.me/ardhmeria-e-repit-ne-kosove/20%Monthly2010-01-19 19:16
https://thashethe.me/monique-harron-nje-detaj-estetik/20%Monthly2010-01-19 14:32
https://thashethe.me/agnesa-do-te-adoptoje-nje-femije-nga-haiti/20%Monthly2010-01-19 14:21
https://thashethe.me/pse-braktisa-lajmet-per-spektaklin/20%Monthly2010-01-19 14:16
https://thashethe.me/zana-duhanpirese/20%Monthly2010-01-19 14:11
https://thashethe.me/nora-eshte-me-dore-shtrenguar/20%Monthly2010-01-19 13:58
https://thashethe.me/lorena-cika-ne-filmin-2012/20%Monthly2010-01-19 14:04
https://thashethe.me/agim-poshka-rruga-drejt-nje-karriere-te-suksesshme/20%Monthly2010-01-19 19:21
https://thashethe.me/rita-sahatcia-talentja-kosovare-e-londres/20%Monthly2010-01-19 14:25
https://thashethe.me/shakira-del-te-beje-shoping-per-te-ndihmuar-ekonomine/20%Monthly2010-01-19 11:00
https://thashethe.me/vesa-le-anash-muziken-per-studimet/20%Monthly2010-01-19 10:51
https://thashethe.me/noisy-ka-vjedhur-nje-%e2%80%9cbeat%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-19 10:37
https://thashethe.me/uke-rugova-eshte-fejuar/20%Monthly2010-01-19 10:22
https://thashethe.me/biel-mendon-se-eshte-merzitshme-per-te-qene-nje-aktore-e-madhe/20%Monthly2010-01-19 10:14
https://thashethe.me/%e2%80%9ccrazy-heart%e2%80%9d-dhe-avatar%e2%80%9d-triumfojne-ne-golden-globe/20%Monthly2010-01-18 10:01
https://thashethe.me/mariah-carey-do-te-lansoje-shampanje-te-re/20%Monthly2010-01-16 11:45
https://thashethe.me/bullok-dhe-streep/20%Monthly2010-01-16 11:42
https://thashethe.me/gaga-i-kthehet-kenges/20%Monthly2010-01-15 22:13
https://thashethe.me/minogue-moment-i-arte-per-kengetaren/20%Monthly2010-01-15 22:06
https://thashethe.me/swift-suksese-fale-talentit/20%Monthly2010-01-15 22:04
https://thashethe.me/yjet-bashkohen-per-te-ndihmuar-haitin/20%Monthly2010-01-15 12:40
https://thashethe.me/vdes-kengetari-teddy-pendergrass/20%Monthly2010-01-15 12:34
https://thashethe.me/michael-c-hall-me-kancer/20%Monthly2010-01-15 12:20
https://thashethe.me/xhezo-mister-i-me-pasion-avokatine/20%Monthly2010-01-15 12:17
https://thashethe.me/kreshnik-ibrahimi-i-mbijeton-portokallise/20%Monthly2010-01-15 12:12
https://thashethe.me/clooney-merr-nje-cmim-ne-%e2%80%9cnational-board-of-review%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-15 12:06
https://thashethe.me/cristiano-ronaldo-edhe-si-model/20%Monthly2010-01-15 12:02
https://thashethe.me/blero-ka-thyer-rekord-me-promovimin-e-spotit-te-tij/20%Monthly2010-01-15 11:53
https://thashethe.me/nicola-roberts-me-qenushe/20%Monthly2010-01-15 11:46
https://thashethe.me/hugh-hefner-ndahet-nga-e-dashurat/20%Monthly2010-01-14 13:07
https://thashethe.me/jessica-alba-ka-thene-se-foshnja-me-largon-gjithe-stresin/20%Monthly2010-01-14 13:04
https://thashethe.me/mbyllet-hetimi-per-david-copperfieldit/20%Monthly2010-01-14 13:00
https://thashethe.me/klum-flirtoj-me-seal/20%Monthly2010-01-14 12:57
https://thashethe.me/pitt-dhe-jolie-japin-1-milion-dollare/20%Monthly2010-01-14 12:50
https://thashethe.me/tribbiani-me-thinja/20%Monthly2010-01-14 12:41
https://thashethe.me/vethi-i-diego-armando-maradones-shitet-per-25-mije-euro/20%Monthly2010-01-14 12:38
https://thashethe.me/cana-jep-10-000-e-per-shkodranet/20%Monthly2010-01-14 12:31
https://thashethe.me/kengetaret-detyrohen-te-ndjekin-rrugen-kah-i-qon-muzika/20%Monthly2010-01-14 12:26
https://thashethe.me/lulzim-zeqja-aktori-i-serialit-%e2%80%9ckomuna-e-parisit%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-14 12:44
https://thashethe.me/natalie-imbruglia-vuan-nga-depresioni/20%Monthly2010-01-13 17:44
https://thashethe.me/christina-aguilera-ne-motor-te-gigandet/20%Monthly2010-01-13 17:41
https://thashethe.me/lavigne-shtyn-lansimi-e-albumit/20%Monthly2010-01-13 17:34
https://thashethe.me/loren-endrra-ime-eshte-te-beja-nje-muzikal-amerikan/20%Monthly2010-01-13 17:24
https://thashethe.me/quentin-tarantino-dhuna-stimulon-emocion/20%Monthly2010-01-13 17:16
https://thashethe.me/slash-mbeshtet-vendimin-e-robert-plant/20%Monthly2010-01-13 17:05
https://thashethe.me/minogue-konfirmon-shtatzenine/20%Monthly2010-01-13 17:00
https://thashethe.me/sasha-dhe-malia-shikojne-televizion-vetem-gjate-fundjavave/20%Monthly2010-01-13 16:52
https://thashethe.me/adelina-ismajli-ndeze-publikun-ne-zvicer/20%Monthly2010-01-13 14:10
https://thashethe.me/keira-sfidone-te-ftohtin-e-londres/20%Monthly2010-01-13 14:01
https://thashethe.me/nje-karriere-qe-nisi-ne-moshen-11-vjecare/20%Monthly2010-01-12 20:33
https://thashethe.me/hanks-e-julia-kthehen-te-recitojne-se-bashku-ne-larry-crowne/20%Monthly2010-01-12 20:27
https://thashethe.me/%e2%80%9clost%e2%80%9d-ne-formatin-%e2%80%9cdarka-e-fundit%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-12 20:16
https://thashethe.me/david-beckham-ben-tatuazh/20%Monthly2010-01-12 20:09
https://thashethe.me/shtepiakja-e-deshperuar-shfaqje-striptize/20%Monthly2010-01-12 20:19
https://thashethe.me/leonora-jakupi-puthja-jote/20%Monthly2010-01-13 18:49
https://thashethe.me/bruce-willis-shume-terheqes/20%Monthly2010-01-12 12:39
https://thashethe.me/nuk-kam-kohe-per-nje-te-dashur/20%Monthly2010-01-12 12:36
https://thashethe.me/osbourne-urren-te-veshe-bikini/20%Monthly2010-01-12 12:29
https://thashethe.me/zgjidhni-bluzen-e-duhure-per-dimer/20%Monthly2010-01-12 12:13
https://thashethe.me/i-shpall-lufte-dafina-zeqirit-duke-e-fyer/20%Monthly2010-01-12 11:47
https://thashethe.me/rozana-radi-flete-per-ciljeten/20%Monthly2010-01-12 11:36
https://thashethe.me/rikthehet-grupi-i-njohur-%e2%80%9ckthjellu%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-12 11:56
https://thashethe.me/hingis-nuk-do-te-zhvishet-per-playboyin/20%Monthly2010-01-11 22:21
https://thashethe.me/linday-lohan-ka-aksidentuar-nje-fotograf/20%Monthly2010-01-11 22:28
https://thashethe.me/gibson-keshillon-tiger-woods/20%Monthly2010-01-11 22:25
https://thashethe.me/jackie-chan-i-pelqen-te-shkruaje-nje-muzikal/20%Monthly2010-01-11 13:29
https://thashethe.me/lambert-zbuloi-se-ishte-gay/20%Monthly2010-01-11 13:26
https://thashethe.me/michael-buble-fejohet-me-luisana-loreley/20%Monthly2010-01-11 13:23
https://thashethe.me/michael-jackson-u-vra/20%Monthly2010-01-11 13:19
https://thashethe.me/lewis-hamilton-dhe-nicole-scherzinger-jane-ndare/20%Monthly2010-01-11 13:14
https://thashethe.me/khloe-obama-eshte-burri-i-endrrave-te-mija/20%Monthly2010-01-11 13:07
https://thashethe.me/i-fejuari-i-nores-ish-i-dashuri-i-adelines/20%Monthly2010-01-11 12:56
https://thashethe.me/disa-nga-filmat-dhe-kenget-me-te-mira-te-dekades/20%Monthly2010-01-11 12:49
https://thashethe.me/big-mama-eshte-e-dashuruar/20%Monthly2010-01-11 12:39
https://thashethe.me/elvana-goce-mamaje/20%Monthly2010-01-11 13:02
https://thashethe.me/fergie-dhe-josh-duhamel-rimartohet/20%Monthly2010-01-10 16:34
https://thashethe.me/catherine-zeta-jones-nuk-i-pelqen-meshkujt-e-rinj/20%Monthly2010-01-10 16:30
https://thashethe.me/rezarta-vjedh-skenat-e-%e2%80%9cnow-i%e2%80%99m-that-bitch%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-10 16:19
https://thashethe.me/kardashian-ne-kopertinen-e-revistes-%e2%80%9cok%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-09 18:14
https://thashethe.me/milionerja-ivana-trump-ne-%e2%80%9cbig-brother%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-09 15:30
https://thashethe.me/pamela-ne-kerkim-te-nje-dashurije/20%Monthly2010-01-09 15:22
https://thashethe.me/streep-nuk-do-ta-perdore-botoksin/20%Monthly2010-01-09 15:19
https://thashethe.me/kamela-islami/20%Monthly2010-01-09 14:55
https://thashethe.me/cole-magjeps-angline/20%Monthly2010-01-09 14:50
https://thashethe.me/kujtohet-elvis-presly-ne-75-vjetorin-e-ditelindjes-se-tij/20%Monthly2010-01-09 14:47
https://thashethe.me/eliza-jo-me-ne-dollhouse/20%Monthly2010-01-09 14:37
https://thashethe.me/adela-ne-xhami-e-mbuluar-me-shami/20%Monthly2010-01-09 14:27
https://thashethe.me/zajmina-ft-blero-vec-ti/20%Monthly2010-01-09 14:41
https://thashethe.me/ne-mode-vajzat-e-shendosha/20%Monthly2010-01-08 16:45
https://thashethe.me/shania-twain-do-te-provoje-aftesite-edhe-si-gazetare/20%Monthly2010-01-08 16:29
https://thashethe.me/jessica-biel-dhe-emile-hirsch-do-te-ngjiten-ne-malin-kilimanxharo/20%Monthly2010-01-08 15:58
https://thashethe.me/emily-blunt-vallezimi-me-mban-ne-forme/20%Monthly2010-01-07 14:59
https://thashethe.me/dj-tisto-ne-shqiperi-2/20%Monthly2010-01-07 14:51
https://thashethe.me/rihanna-gjen-dashurine-e-vertete/20%Monthly2010-01-07 14:35
https://thashethe.me/ribotohet-katalogu-%e2%80%9cveshje-tradicionale-shqiptare-ne-kosove%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-07 14:09
https://thashethe.me/jonathan-ross-le-bbc-pas-13-vjetesh/20%Monthly2010-01-07 14:00
https://thashethe.me/stone-ne-serine-%e2%80%9claw-order%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-07 13:50
https://thashethe.me/celentano-mbush-72-vjec/20%Monthly2010-01-06 19:32
https://thashethe.me/taylor-lautner-fiton-7-5-milion-dollare/20%Monthly2010-01-06 18:59
https://thashethe.me/kimberley-wyatt-nuk-e-di-a-eshte-anetare-e-grupit-%e2%80%9cpussycat-dolls%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-06 18:55
https://thashethe.me/steven-tyler-ka-anuluar-nje-solo-koncert/20%Monthly2010-01-06 18:56
https://thashethe.me/hazell-ka-gjinjte-me-te-bukura/20%Monthly2010-01-06 18:56
https://thashethe.me/silvester-stallone-e-ka-thyer-nofullen/20%Monthly2010-01-06 16:35
https://thashethe.me/brown-me-te-dashur-te-re/20%Monthly2010-01-05 14:25
https://thashethe.me/nuk-do-te-xhirohet-filmi-%e2%80%9cfriends%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-05 14:22
https://thashethe.me/jehona-sopi-s%e2%80%99lodhet-shume/20%Monthly2010-01-05 14:18
https://thashethe.me/beatty-13-mije-femra-ne-35-vjet/20%Monthly2010-01-05 14:10
https://thashethe.me/genci-prelvukaj-e-la-muziken/20%Monthly2010-01-05 14:05
https://thashethe.me/remzije-osmani-me-vodhi-kengen-pa-dijenine-time/20%Monthly2010-01-05 14:35
https://thashethe.me/morgan-freeman-zevendeson-cronkite-ne-cbs/20%Monthly2010-01-05 14:02
https://thashethe.me/romanca-nga-largesia/20%Monthly2010-01-05 14:29
https://thashethe.me/film-per-babain-e-007-es/20%Monthly2010-01-05 13:58
https://thashethe.me/martesa-tradicionale-e-presidentit-jacob-zuma/20%Monthly2010-01-05 13:53
https://thashethe.me/sajmir-braho-artisti-multidimensional/20%Monthly2010-01-05 14:14
https://thashethe.me/kengetarja-amerikane-lhasa-de-sela-ka-nderruar-jete/20%Monthly2010-01-04 12:02
https://thashethe.me/robert-pattinson-mashkulli-i-veshur-me-se-miri/20%Monthly2010-01-04 11:38
https://thashethe.me/filmi-%e2%80%9cavatar%e2%80%9d-ka-grumbulluar-me-shume-se-nje-miliarde-dollare/20%Monthly2010-01-04 11:33
https://thashethe.me/gent-bushpepa-ne-gjakove-per-vitin-e-ri/20%Monthly2010-01-04 11:25
https://thashethe.me/obama-llustron-kepucet-e-sarah-palin/20%Monthly2010-01-04 11:20
https://thashethe.me/justin-eshte-vleresuar-si-ylli-me-bamires-i-vitit-2009/20%Monthly2010-01-03 22:09
https://thashethe.me/adrian-gaxha-se-shpejti-do-te-nxjerre-albumin-e/20%Monthly2010-01-03 22:03
https://thashethe.me/marigona-vajza-me-e-suksesshme-e-ketij-viti/20%Monthly2010-01-03 21:55
https://thashethe.me/princi-william-nuk-do-jem-nje-mbret-hije/20%Monthly2010-01-03 21:48
https://thashethe.me/kate-winslet-eshte-cilesuar-si-%e2%80%9ctrupi-me-i-bukur%e2%80%9d/20%Monthly2010-01-03 21:42
https://thashethe.me/%e2%80%9cu2%e2%80%9d-eshte-shpallur-si-grupi-me-i-popullarizuar/20%Monthly2010-01-02 09:05
https://thashethe.me/parfumi-white-diamonds-eshte-me-i-shituri/20%Monthly2010-01-02 08:58
https://thashethe.me/lady-e-dua-susan-boyle/20%Monthly2010-01-02 08:54