XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://thashethe.me/kengetari-qe-erdhi-nga-bota-e-piktures/20%Monthly2009-12-31 14:15
https://thashethe.me/gent-nga-kengetar-ne-prezantues/20%Monthly2009-12-31 14:22
https://thashethe.me/lorik-cana-personalitet-i-vitit/20%Monthly2009-12-30 10:44
https://thashethe.me/meg-e-lodhur-dhe-e-plakur/20%Monthly2009-12-29 11:55
https://thashethe.me/stop-tortures-me-taka/20%Monthly2009-12-29 11:51
https://thashethe.me/mariah-carey-synon-%e2%80%9coscar%e2%80%9d-in/20%Monthly2009-12-29 09:09
https://thashethe.me/genta-ismajli-realizon-kengen-%e2%80%9cgame-over%e2%80%9d/20%Monthly2009-12-29 09:03
https://thashethe.me/rok-grupi-%e2%80%9ckanuni%e2%80%9d-ka-realizuar-nje-kenge-te-re/20%Monthly2009-12-29 08:56
https://thashethe.me/uma-thurman-ndahet-nga-i-fejuari-i-saj-arki-busson/20%Monthly2009-12-28 12:35
https://thashethe.me/clooney-dhe-canalis-i-kane-kaluar-krishtlindjen-ne-miami/20%Monthly2009-12-28 12:32
https://thashethe.me/mbyllet-festivali-i-kenges-fituese-u-shpall-juliana-pasha/20%Monthly2009-12-28 12:29
https://thashethe.me/10-divorcet-me-te-famshme-te-hollivudit/20%Monthly2009-12-27 15:36
https://thashethe.me/vdes-biznesmeni-francez-yves-rocher/20%Monthly2009-12-27 15:22
https://thashethe.me/shrek-rikthehet-ne-vitin-2010/20%Monthly2009-12-27 15:16
https://thashethe.me/manjola-nallbani-me-nje-kenge-te-re/20%Monthly2009-12-27 15:01
https://thashethe.me/agnesa-vuthaj-krevatin-nuk-e-ndan-me-askend/20%Monthly2009-12-27 14:53
https://thashethe.me/ina-rama-larg-kryeqytetit-me-familje/20%Monthly2009-12-27 14:43
https://thashethe.me/rikthehen-grupi-the-shblsh/20%Monthly2009-12-27 14:32
https://thashethe.me/pasioni-i-fshehte-i-gregorit-djalit-te-edi-rames/20%Monthly2009-12-27 15:04
https://thashethe.me/ciljeta-xhilaga-mohon-ndarjen/20%Monthly2009-12-27 09:16
https://thashethe.me/charlie-sheen-arrestohet-per-dhune-ne-familje/20%Monthly2009-12-26 13:47
https://thashethe.me/ja-kush-jane-vip-at-e-divorcuar-ne-vite/20%Monthly2009-12-26 13:41
https://thashethe.me/aurela-me-imazh-te-ri/20%Monthly2009-12-26 14:26
https://thashethe.me/qetsori-nuk-gjen-vend-ne-partine-demokratike/20%Monthly2009-12-26 14:20
https://thashethe.me/familja-obama-ne-honolulu/20%Monthly2009-12-26 14:31
https://thashethe.me/baker-ne-albumin-xhaz-te-mary-j-blige/20%Monthly2009-12-25 22:40
https://thashethe.me/jonida-vajza-qe-u-rrit-ne-skenen-e-kenges/20%Monthly2009-12-25 22:32
https://thashethe.me/katie-holmes-ben-blerjet-e-minutes-se-fundit/20%Monthly2009-12-24 22:00
https://thashethe.me/pink-%e2%80%9cshtang%e2%80%9d-publikun/20%Monthly2009-12-24 21:53
https://thashethe.me/sonte-eshte-nata-e-pare-festivalit-48-te-ne-rtsh/20%Monthly2009-12-24 16:09
https://thashethe.me/pamela-anderson-pa-tualet/20%Monthly2009-12-24 16:01
https://thashethe.me/per-festat-e-vitit-te-ri-yjet-transformohen/20%Monthly2009-12-24 15:49
https://thashethe.me/ornela-muti-gjithmone-e-me-e-re/20%Monthly2009-12-23 22:58
https://thashethe.me/kenga-e-filmit-avatar/20%Monthly2009-12-23 22:43
https://thashethe.me/jolie-pitt-besnikeria-nuk-eshte-thelbesore-ne-cift/20%Monthly2009-12-23 22:36
https://thashethe.me/beyonce-dhe-jay-z-pritet-te-marrin-mbiemrat-e-njeri-tjetrit/20%Monthly2009-12-23 22:35
https://thashethe.me/jennifer-lopez-ndjehet-sikur-ka-diplomuar-si-kengetare/20%Monthly2009-12-23 22:26
https://thashethe.me/n-dubz-marreveshje-te-reja-per-2010/20%Monthly2009-12-23 22:06
https://thashethe.me/anulohet-koncerti-i-eda-zarit/20%Monthly2009-12-23 22:19
https://thashethe.me/fotografite-e-filmit-sherlock-holmes/20%Monthly2009-12-23 22:39
https://thashethe.me/linda-i-kendoj-dashurise-se-deshtuar/20%Monthly2009-12-23 22:49
https://thashethe.me/jamie-eshte-fitues-i-nje-cmim-prestigjioz/20%Monthly2009-12-23 22:57
https://thashethe.me/altuna-sejdiu-hedh-ne-gjyq-mjekun/20%Monthly2009-12-22 22:14
https://thashethe.me/kastro-do-te-realizoje-nje-film/20%Monthly2009-12-22 22:07
https://thashethe.me/brittany-ishte-e-semure/20%Monthly2009-12-22 22:00
https://thashethe.me/alban-dhe-miriam-cifti-prezantues-i-festivalit-te-kenges-ne-radio-televizion/20%Monthly2009-12-20 15:02
https://thashethe.me/kevin-jonas-dhe-danielle-deleasa-martohen/20%Monthly2009-12-20 14:43
https://thashethe.me/si-ka-qene-ky-vit-per-ciljeta-xhilaga/20%Monthly2009-12-20 14:37
https://thashethe.me/flaka-harron-zhgenjimin-dhe-vjen-ne-rtsh/20%Monthly2009-12-20 14:26
https://thashethe.me/arta-bajrami-eshte-shtatzane/20%Monthly2009-12-20 14:20
https://thashethe.me/irma-ne-fundvit-me-duhet-te-jem-edhe-grua-shtepie/20%Monthly2009-12-20 14:10
https://thashethe.me/west-do-te-martohet/20%Monthly2009-12-19 18:26
https://thashethe.me/miloti-e-tradhetoi-genten-me-nje-modele/20%Monthly2009-12-19 14:46
https://thashethe.me/look-u-i-david-beckham/20%Monthly2009-12-19 14:21
https://thashethe.me/ivana-trump-divorcohet/20%Monthly2009-12-19 14:25
https://thashethe.me/monika-rrefen-karrieren-e-saj-ne-kinema/20%Monthly2009-12-19 14:31
https://thashethe.me/tendenca-per-kete-dimer-ka-qene-floku-ngjyre-geshtenje/20%Monthly2009-12-18 20:22
https://thashethe.me/carla-bruni-miqesi-me-nje-endacak/20%Monthly2009-12-18 13:21
https://thashethe.me/whitney-houston-flet-per-rikthimin/20%Monthly2009-12-18 13:12
https://thashethe.me/katy-perry-flirton-me-pattinson/20%Monthly2009-12-18 13:05
https://thashethe.me/kelly-e-perkushtuar-ndaj-muzikes/20%Monthly2009-12-18 13:00
https://thashethe.me/hueida-el-sayed-ndihem-si-20-vjec/20%Monthly2009-12-18 12:52
https://thashethe.me/marigona-dragusha-ka-realizuar-foto-te-reja/20%Monthly2009-12-17 19:53
https://thashethe.me/lista-e-te-kandiduarve-per-edicionin-e-67-te-te-cmimeve-globi-i-arte/20%Monthly2009-12-17 11:03
https://thashethe.me/aktoret-e-filmit-nentene-programin-televiziv-qe-drejtohet-nga-larry-king/20%Monthly2009-12-17 10:51
https://thashethe.me/elin-nordegren-lidhet-me-%e2%80%9cpuma%e2%80%9d/20%Monthly2009-12-17 10:39
https://thashethe.me/mustafa-profili-i-intelektualit-rebel/20%Monthly2009-12-17 10:36
https://thashethe.me/jeta-ime-i-ngjan-flamenkos/20%Monthly2009-12-17 10:32
https://thashethe.me/john-frusciante-braktis-grupin/20%Monthly2009-12-16 11:29
https://thashethe.me/scorsese-garanton-cmimin-e-karrieres/20%Monthly2009-12-16 11:26
https://thashethe.me/nora-nje-nate-me-getin/20%Monthly2009-12-16 11:17
https://thashethe.me/eliza-kopjon-lepa-brenen/20%Monthly2009-12-16 11:11
https://thashethe.me/rovena-dilo-kengetare-valltare-dhe-poete/20%Monthly2009-12-16 11:22
https://thashethe.me/kledi-kadiu-me-pelqejne-femrat-sportive/20%Monthly2009-12-15 16:24
https://thashethe.me/juliana-ju-tregoj-dashurine-time-me-kitaristin-e-grupit/20%Monthly2009-12-15 16:16
https://thashethe.me/up-in-the-air-udheheq-nominimet-per-globin-e-arte/20%Monthly2009-12-15 15:35
https://thashethe.me/rekord-i-u2/20%Monthly2009-12-15 15:29
https://thashethe.me/dashuria-e-mbare-karriera-e-mire/20%Monthly2009-12-15 15:23
https://thashethe.me/telenovela-amerikane-90210/20%Monthly2009-12-15 15:14
https://thashethe.me/zanfina-e-ftuar-ne-te-gjitha-programet-e-vitit-te-ri/20%Monthly2009-12-15 15:08
https://thashethe.me/victoria-e-zhveshur-ne-mes-te-dimrit/20%Monthly2009-12-15 15:01
https://thashethe.me/the-big-four-do-te-ndodhe/20%Monthly2009-12-15 14:56
https://thashethe.me/alberia-me-klip-per-kengen-tani-me-tjetren-je/20%Monthly2009-12-15 14:47
https://thashethe.me/mr-bean-shpeton-nga-flaka-ne-veture/20%Monthly2009-12-14 14:49
https://thashethe.me/leona-lewis-shqetesohet-per-boten/20%Monthly2009-12-14 14:44
https://thashethe.me/kaiane-aldorino-shpallet-miss-world-2009/20%Monthly2009-12-14 14:36
https://thashethe.me/sonila-meco-cfare-e-bashkon-me-monika-stafen/20%Monthly2009-12-14 14:20
https://thashethe.me/kthjellu-te-paret-artiste-shqiptare-ne-%e2%80%9cmtv/20%Monthly2009-12-14 14:10
https://thashethe.me/si-e-joshi-rovenen-nexhat-behrami/20%Monthly2009-12-14 14:01
https://thashethe.me/kreatori-me-i-mire-shqiptar-per-vitin-2009/20%Monthly2009-12-12 16:59
https://thashethe.me/dhurata-lipovica-percjellesja-e-pare-ne-best-model-of-the-world/20%Monthly2009-12-12 19:43
https://thashethe.me/filmi-dokumentar-per-fidel-castro/20%Monthly2009-12-12 16:44
https://thashethe.me/beckham-humbet-kepucen/20%Monthly2009-12-12 16:30
https://thashethe.me/unikkatil-ka-realizuar-nje-kenge-te-re-bashke-me-gruan-e-tij-a%e2%80%9d/20%Monthly2009-12-12 20:19
https://thashethe.me/njerezit-kane-harruar-te-enderrojne/20%Monthly2009-12-12 16:25
https://thashethe.me/10-filma-te-hollivudit-me-te-mire/20%Monthly2009-12-12 16:17
https://thashethe.me/elvana-%e2%80%9ce-denuar%e2%80%9d-per-te-qene-%e2%80%9cbeyonce%e2%80%9d/20%Monthly2009-12-11 22:51
https://thashethe.me/julia-roberts-e-dehur/20%Monthly2009-12-11 13:54
https://thashethe.me/mischa-barton-preferon-qe-te-puthe-femrat/20%Monthly2009-12-11 13:54
https://thashethe.me/madonna-nuk-ishte-njeri-i-mire/20%Monthly2009-12-11 13:39
https://thashethe.me/georgia-modelja-britanike-2009/20%Monthly2009-12-11 13:31
https://thashethe.me/adelina-berisha-stine-dashuria-fillon/20%Monthly2009-12-12 22:46
https://thashethe.me/foto-uchitel-me-kapele-te-uck-se/20%Monthly2009-12-12 19:38
https://thashethe.me/victoria-beckham-dhe-kate-moss-jane-dukur-te-zeza/20%Monthly2009-12-10 19:29
https://thashethe.me/kelly-brook-eshte-ne-lidhje-me-danny/20%Monthly2009-12-10 18:57
https://thashethe.me/skandali-seksual-i-tiger-woodsit/20%Monthly2009-12-10 18:52
https://thashethe.me/blero-i-blene-makine-teutes/20%Monthly2009-12-10 18:25
https://thashethe.me/keys-rikthehet-me-albumin-e-ri/20%Monthly2009-12-10 18:15
https://thashethe.me/lindsay-lohan-mes-nudizmit-dhe-seksit/20%Monthly2009-12-10 18:01
https://thashethe.me/festim-jashari-deshiron-te-jem-model-i-armanit/20%Monthly2009-12-10 19:21
https://thashethe.me/parker-dhe-hugh-perqafohen-ne-premieren-e-filmit/20%Monthly2009-12-10 17:25
https://thashethe.me/john-lennon-29-vjet-pa-ty/20%Monthly2009-12-10 17:11
https://thashethe.me/jessica-simpson-e-dashuruar/20%Monthly2009-12-10 17:02
https://thashethe.me/shfaqja-e-filmit-resident-evil-4-behet-me-14-janar-te-vitit-2011/20%Monthly2009-12-09 16:04
https://thashethe.me/elisabetta-canalis-adopton-nje-qen/20%Monthly2009-12-09 15:56
https://thashethe.me/ja-pamje-e-re-e-kengetares-kosovare-jehona-sopit/20%Monthly2009-12-09 15:51
https://thashethe.me/marsiela-lusha-jam-gati-te-vij-ne-shqiperi-nese-me-ftojne/20%Monthly2009-12-09 15:41
https://thashethe.me/mickey-rourke-eshte-fejuar/20%Monthly2009-12-09 15:31
https://thashethe.me/uchitel-me-kapele-te-uck-se/20%Monthly2009-12-09 15:26
https://thashethe.me/tuna-ndahet-nga-i-dashuri/20%Monthly2009-12-09 13:11
https://thashethe.me/etiketat-e-modes-jane-ne-trend-tek-moshat-e-reja/20%Monthly2009-12-09 12:12
https://thashethe.me/britney-spears-pa-recipetat/20%Monthly2009-12-09 12:03
https://thashethe.me/mania-ingrit-gjoni/20%Monthly2009-12-09 11:52
https://thashethe.me/malika-menard-zgjedhet-miss/20%Monthly2009-12-07 22:02
https://thashethe.me/edicioni-i-shtate-tiff-ndane-cmimet/20%Monthly2009-12-07 21:58
https://thashethe.me/capital-t-ka-realizuar-video-klipin-e-kenges-%e2%80%9cku-jane-paret%e2%80%9d/20%Monthly2009-12-06 17:11
https://thashethe.me/dhurata-lipovica-i-dha-fund-beqarise/20%Monthly2009-12-06 16:21
https://thashethe.me/mehmet-kosovalia-pritet-qe-te-vizitoi-prishtinen/20%Monthly2009-12-06 16:12
https://thashethe.me/joana-perfaqesuese-e-shqiperise-ne-misses-globe-2009/20%Monthly2009-12-06 16:06
https://thashethe.me/i-dashuri-i-elvana-gjates-quhet-roger/20%Monthly2009-12-06 16:02
https://thashethe.me/ermal-mamaqi-dhe-amarda-toska-do-te-martohemi-vitin-tjeter/20%Monthly2009-12-06 15:51
https://thashethe.me/greta-koci-e-presin-dite-intensive/20%Monthly2009-12-06 15:42
https://thashethe.me/anjeza-do-pozoj-per-playboy/20%Monthly2009-12-06 15:36
https://thashethe.me/rihanna-qan/20%Monthly2009-12-05 13:11
https://thashethe.me/muzika-shqiptare-do-te-vije-aty-ku-ka-qene/20%Monthly2009-12-05 13:07
https://thashethe.me/kledi-dhe-scopelliti-ribashkohen/20%Monthly2009-12-05 13:03
https://thashethe.me/juna-e-big-brother-1-historia-vazhdon/20%Monthly2009-12-05 12:59
https://thashethe.me/nje-pjese-e-garderobes-e-audrey-hepburn-ne-ankand/20%Monthly2009-12-03 13:54
https://thashethe.me/rihana-i-keshillon-femrat-e-reja-qe-te-fotografohen-lakuriqe/20%Monthly2009-12-03 13:24
https://thashethe.me/elisabetta-duket-mese-ne-forme/20%Monthly2009-12-03 13:14
https://thashethe.me/lindsay-lohan-i-ka-kundershtuar-kritiket-e-saj-te-mode/20%Monthly2009-12-02 14:19
https://thashethe.me/halle-bery-seksi-ne-reklamen-e-re/20%Monthly2009-12-02 14:07
https://thashethe.me/natalie-portman-deshiron-te-kete-femije/20%Monthly2009-12-02 13:52
https://thashethe.me/michael-bolton-duet-me-lady-gagagaga/20%Monthly2009-12-02 13:47
https://thashethe.me/per-rezarten-bukuria-nuk-eshte-gjithcka/20%Monthly2009-12-01 22:14
https://thashethe.me/chelsea-clinton-fejohet-me-marc-mezveinsky/20%Monthly2009-12-01 17:58
https://thashethe.me/hazir-haziri-ne-filmin-%e2%80%9cder-albaner%e2%80%9d/20%Monthly2009-12-01 17:46
https://thashethe.me/aferdita-dhe-rezi-si-britney-dhe-madonna/20%Monthly2009-12-01 15:27
https://thashethe.me/fatime-kosumi-rikthehet-me-album-te-ri/20%Monthly2009-12-01 15:46
https://thashethe.me/politika-ka-ndikuar-edhe-genc-prelvukaj/20%Monthly2009-12-01 15:36
https://thashethe.me/dhurojeni-kordonin-lidhes-me-femijet/20%Monthly2009-12-01 13:48
https://thashethe.me/nine-me-11-nominime/20%Monthly2009-12-01 13:41
https://thashethe.me/xhekson-me-i-kerkuari-ne-yahoo/20%Monthly2009-12-01 13:31
https://thashethe.me/anjeza-nuk-kam-kuriozitet-per-eurosong-un/20%Monthly2009-12-01 13:26