Antarja e grupit “Faithless”, Sister Bliss, ka performuar të premtën mbrëma në Prishtinë, më saktësisht në klubin e natës Full House.

Ishte kjo një mbrëmje e veçantë e cila u nxeh nga Dj Uran B në fazën ‘ëarm-up’ të kësaj mbrëmjeje, para se në skenë të paraqitet Sister Bliss, e cila totalisht vuri në ekstazë të pranishmit dhe ndezi atmosferën në maksimum.

Sister Bliss në Kosovë e solli kompania NextLevel, në vazhdën e organizimit të koncerteve me artistë të huaj në vendin tonë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here