Monica Bellucci është një prej protagonistëve në Festivalin e filmit në San Sebastian. Një kënaqësi kjo edhe për paparacët.

Në 24 orë të qëndrimit të saj atje, aktorja italiane ka ndërruar tre herë look-un e saj.

Njëherë me një fustan të gjatë si sirenë, pastaj me një tjetër të ngushte deri tek gjuri dhe pastaj me një veshje”casual” rastësore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here