Sir Paul McCartney ka fituar plot 29 milionë funte në vitin 2011, 12 milionë funte më shumë se sa në vitin 2010.

Ish-ylli i Beatles pothuajse ka dyfishuar të ardhurat e tij në krahasim me vitin e kaluar, pasi fitoi vetëm 16 milionë funte në vitin 2010.

“McCartney ka fituar para të mëdha viteve të fundit. Jo vetëm është martuar me një zonjushë të dashur, ai po ashtu ka pasur sukses në turneun e tij botëror dhe lansoi një album tjetër. “Ai edhe dyfishoi të ardhurat e tij”, u shpreh një burim për The Sun.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here