Sinani fillon muajin e mjaltit me AndrrënPas bujës së bërë rreth dasmës së tij më një mijë të ftuar, këngëtari nga Shqipëria, Sinan Hoxha, po kalon muajin e mjaltit me bashkëshorten e tij nga Maqedonia, Andrrën në plazhin e Jalës.

Në një foto të publikuar ai shihet duke shkëmbyer puthje me bashkëshorten e tij në publik.

Pas disa ditëve të kaluara në plazhin e Shqipërisë së Jugut, çifti është nisur për një udhëtim jashtë vendit për një muaj mjalti që do të filloj nga Dubai dhe do të përfundoj në Maldive.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here