Çdo ditë publikohen foto ku ata shfaqen bashkë e të buzëqeshur, dhe nga sherri i fundit nuk ka mbetur më asnjë gjurmë.

Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu janë këngëtarët më të paguar të momentit, dhe gjatë kësaj vere ditët e tyre të pushimit kanë qenë të pakta.

Që prej bashkëpunimit të tyre të parë, edhe fansat e tyre u bashkuan dhe tani nuk pranojnë më t’i shohin larg njëri-tjetrit.

Këtu ata janë fotografuar në një studio regjistrimi dhe kjo na bën të mendojmë se kënga e radhës nuk do të vonojë. Bluetooth

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here