Sinani dhe Andrra do bëhen prindërKëngëtari Sinan Hoxha pritet të bëhet baba gjatë vitit 2016.

Këngëtari i cili gjatë verës së vitit 2015 u martua me Andrra Destanin, ka pranuar mbrëmë gjatë spektaklit “Dance with me” se viti 2016 do të sjell në jetë fëmijën e tij të parë.

Të gjitha këto i zbuloi moderatorja e spektaklit, e cila uroi këngëtarin për shtatëzaninë e bashkëshortes së tij Andrrës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here