Sinan Vllasaliu vjen me këngën ‘Mos paragjyko’Këngëtari njohur dhe i dashur shumë për publikun Sinan Vllasaliu ka kohë që mediet nuk kanë shkruar ndonjë gjë për të, trasmeton gazeta Kosova Sot Obline.

Sinani është i njohur si këngëtare i cili këndon muzikë të lehtë dhe argëtuese, ku asnjë këngë e tij nuk mbetet pa u bërë hite, e veqmas kur publikon ndonjë bashkëpunim.

Por sot Sinani na ka bërë me dije se i ka ikur avioni, këtë gjë e ka bërë tyë ditur me anë të publikimit të një fotoje në Instagram, ku shkruante se: “Kjo është faca kur të ik aeroplani.

sinani

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here