Sinan Vllasaliu vjen me klipin e ri “Zot falma” Këngëtari i njohur i muzikës popullore Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën dhe klipin e tij më të ri me titull “Zot falma”.

Kënga është ritmike dhe është punuar me muzikë dhe tekst nga kompozitori i njohur kosovar Ilir Berani.

“Zot falma” flet për ndarjen, ndërsa këngëtari i lutet Zotit që ta falë për këtë gjë.Kënga është publikuar në YouTube edhe me klip, i cili është xhiruar në Tiranë nga MAX Production.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here