Sinan Vllasaliu publikon projektin e riSinan Vllasaliu ka publikuar projektin e ri.

Titulli i projektit është “OK” dhe është realizuar në orkestrim nga Granit Gashi dhe Nurteel në Massive Production, shtëpinë e hiteve.

Ky projekt është goditja e re e Sinan Vllasaliut, i cili synon të pushojë verën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here