sinan vllasaliuKëngëtari i njohur Sinan Vllasaliu ka prezantuar para publikut projektin e tij më të ri muzikor, këngën “Pa 1 pa 2”.

Kënga është ritmike dhe është lansuar në programet festive, me rastin e festave të fundvitit.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga Ilir Berani, gjersa këngëtari nuk ka bërë të ditur nëse do ta shoqërojë këngën edhe mevideoklip.

“Pa 1 pa 2” pritet të jetë një tjetër sukses i këngëtarit, i cili hitet në diskografinë e tij, i ka të shumta. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here