Jessica Simpson ka ndjekur hapat e Demi Moore duke pozuar e zhveshur për një revistë, ndërsa ka treguar se është duke pritur vajzë.

Këngëtarja dhe aktorja e ka ekspozuar barkun e saj të fryrë për revistën Elle dhe ka treguar se ajo dhe i fejuari i saj, Eric Johnson, e dinë gjininë e foshnjës së tyre që pritet të lindë pas disa javësh.

Pozimi është i ngjashëm me atë të Moore nga viti 1991 për Vanity Fair.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here