Jessica Simpson ka zgjedhur ishullin e mrekullueshëm italian, Kapri për të festuar 30 vjetorin e saj.

Festa është organizuar në një nga lokalet më me famë në Kapri ku përkrah saj ishte dhe i dashuri i saj aktual, futbollisti Eric Johnson dhe miqtë e saj.

Jessica nuk është përmbajtur dhe pas disa gotave të tëpërta ka fillluar të kërcejë mbi tavolina deri në mengjes dhe më pas është larguar për në hotelin ku ajo qendronte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here