Këngëtarja Jessica Simpson 31 vjeçare ka konfirmuar muajin e fundit se është shtatzënë dhe se do të bëhet nënë për here të parë.

Me një status ende e fejuar, ajo ka deklaruar se ka vendosur të martohet vetëm pasi të ketë sjellë në jetë fëmijën e saj.

Gjithmonë kemi qenë të pavendosur për datën e martesës dhe falë Zotit shyqyr që nuk e ndamë një, pasi shtatzënia na erdhi pa parashikim. Tani dua vërtetë ta gëzoj atë ditë, prandaj do të më pëlqejë shumë që të kem të pranishëm edhe bebin tim,” ka thënë ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here