Meqe dy edicionet e shkuara te spektaklit “Dancing with the stars” jemi mesuar te shohim histori dashurie qe lindin nen driten e projektoreve, edhe kete vit kane filluar te vihen “baste” ne lidhje me ciftet qe mund te formohen.

Edhe pse kete vit eshte pare si pak me e veshtire, per faktin qe thuajse pjesa me e madhe e balerineve, por edhe Vip-ave, jane te fejuar e martuar, duket se simpatite e para kane nisur. Behet fjale per nje pelqim te mundshem midis balerinit italian Simone Pigliacelli dhe kengetares Adelina Tahiri.

Zera brenda spektaklit thone qe kane vene re nje fare simpatike nga ana e te dyve, prandaj ne vendosem te pyesnim vete Simonen se sa i vertete ishte ky lajm. “Po ju ku e moret vesh?” – na thote Simone duke qeshur. “Eshte e vertete qe me pelqen Adelina. E si mund mos te te pelqeje nje vajze aq simpatike, apo akoma me sakte, aq e bukur sa ajo? Megjithate nuk dua ta ekzagjeroj.

Per momentin behet fjale thjesht per nje pelqim dhe kaq”. Nderkohe fjalet qe na kane mberritur thone se shikimet dhe ngacmimet mes te dyve ne prova, edhe pse nuk jane cift ne skene, jane te shpeshta. Te shohim nese historia do te kete zhvillim.  Gazeta Paloma

Dhe ne edicionin e vjetshem te DWS Simone Pigliacelli pati nje lloj pelqimi edhe per Agnesa Vuthaj, shume lajme e thashetheme te ndryshme ka pasur per 2 personazhet ne fjale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here