E mbani mend qe ju kemi shkruar dy jave me pare ne lidhje me nje pelqim qe kishte midis balerinit te “Dancing with The Stars”, Simone, dhe kengetares Adelina Tahiri?

Mesa duket, midis tyre gjerat kane perparuar.

Kemi mesuar qe kengetarja dhe Simone kalojne mjaft kohe ne shoqerine e njeri-tjetrit, edhe pse jo vetem, por bashke me miq te tjere.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here