Katër vjet më parë këngëtarja e njohur e muzikës popullore Silva Gundbardhi së bashku me partnerin e saj Dafi janë bërë prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi vogëlushi që ata menduan ta pagëzonin me emirn e veçantë Dalvin.

E përsa i përket fotove të Dalvinit këngëtarja është treguar e rezervuar.

Por sot ai   feston ditëlindjen dhe mami Silva ka publikuar një foto të tij ku shihet se sa shumë qenka rritur ai  dhe nëna e tij e ka uruar me fjalët më të ndjera.

Katër vjet më parë këngëtarja e njohur e muzikës popullore Silva Gundbardhi së bashku me partnerin e saj Dafi janë bërë prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi vogëlushi që ata menduan ta pagëzonin me emirn e veçantë Dalvin.

E përsa i përket fotove të Dalvinit këngëtarja është treguar e rezervuar.

Por sot ai   feston ditëlindjen dhe mami Silva ka publikuar një foto të tij ku shihet se sa shumë qenka rritur ai  dhe nëna e tij e ka uruar me fjalët më të ndjera.

“Si sot katër vite më parë prisja me padurim të të kisha në krahë. Gëzuar ditëlindjen djali im”, shkruan këngëtarja pranë fotos së vogëlushit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here