Ajo është një nga këngëtaret shqiptare shumë të dashura për publikun.

Silva Gombardhi ka bërë gjithmonë të mundur të sjellë hite muzikore që pëlqehen nga publiku i gjërë.

Me sa duket ajo është duke përgatitur të radhës, pas publikimit të këngës ‘Lalushe’.

Por nga fotot e publikuara ajo duket se ka mundur të kthehet në një formë perfekte dhe më e bukur si kurrë më parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here