Sienna Miller rikthehet në AmerikëAktorja, modelja dhe dizajnjerja e modës, Sienna Miller, vendosi të kthehet në Amerikë pasiqë Festivali i Kanës përfundoi.

Sienna dukej me shumë stil në aeroport dhe me siguri ishte pasagjerja më e bukur e parë ndonjëherë. Ajo la Francën pas 12 ditësh qëndrim në Kanë duke u kënaqur e duke u argëtuar në tepihun e kuq.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here