Sidrit Bejleri prezanton bashkëshortenKëngëtari Sidrit Bejleri, vazhdon te jetë një ndër artisët më të dashur dhe të pëlqyer në Shqipëri.

Sidriti ka treguar gjithmonë se përveç se është një tutor shumë i zoti dhe i afërt më këngëtarët që ai përzgjedh, ai është edhe një koleg i respektuar dhe një familjar shumë i përkushtuar.

Gjithmonë ka qënë i rezervuar sa i përket ekspozimit në rrjetet sociale, mirepo si duket pushimet në Barcelonë kanë shtyre të publikojë për herë të parë një imazh mjaft të bukur ku shfaqet së bashku më bashkëshorten e tij./Magazina.al/

Sidrit Bejleri prezanton bashkëshorten

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here