Vajza e madhe e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, ka preferuar të krijojë një imazh më diskret se nëna dhe motra e saj.  Duke qenë se Agnesa nuk zgjodhi rrugën e artit, por atë të sipërmarrëses, bukuroshja e familjes Hadërgjonaj ka qëndruar larg vëmendjes së publikut, e për rrjedhojë bashkëshortin dhe vajzën Elektra ajo nuk i ka ekpozuar shpesh as nëpër rrjete sociale.

Megjithatë, disa orë më parë Agnesa, si rrallëherë ka postuar një foto të së bijës Elektra 3 vjeç e gjysmë dhe vogëlushja tashmë e rritur, qenka bërë një kukull e bukur.

Mami Agnesa dhe Elektra e vogël, po kalojnë disa ditë pushimi në Stamboll, ndërsa kanë ndarë dy foto të ëmbla me ndjekësit në Instagram.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here