Tuna tashmë dihet nga kush e ka marrë bukurinë!

Edhe pse në një moshë të shtyrë nëna e Tunës duket sfiduese për të dhe koleget e saj.

Është padyshim ndër femrat më të komentuara në mediet rozë, e sidomos kohëve të fundit shkaku I konfliktit me Robertin, konflikt ky që po bënë bujë.

Megjithatë, krahas shumë skandaleve, ajo sot ka një jetë të lumtur familjare që e ka dëshmuar edhe nëpër intervista të ndryshme e po ashtu edhe në rrjetet sociale, shkruan Kosovarja.

Tuna ka një karrierë të bujshme dhe ë fundmi pas një pauze bukur të gjatë, është rikthyer fuqishëm me projekte të reja të cilat po vazhdojnë të prekin majat e top listave.

Imazhi në vazhdim sigurisht se do ta bëjë nostalgjike këngëtaren, ku shihet me të ëmën e cila vërtetë se është një zonjë e rëndë.

E për këtë flet vetë pamja.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here