Si është mashkulli ideal për Tunën?Cifti më i përfolur i showbizit, Tuna dhe Cozman duket se kanë ndarë udhët përfundimisht.Ata që nga deklarata e Noizyt në emisionin ‘6 ditë pa Ermalin’ nuk janë parë më bashkë.

Sot ata postojnë foto dhe statuse ndaras dhe nga vende të ndryshme.Një konfirmim i ndarjes së tyre mund të jetë edhe një postim që Tuna ka bërë në rrjetin social

Snapchat duke postuar një fotot të babait të saj duke thënë se mashkulli perfekt për të do të ishte sikur të ishte sa gjysmë e tij.

“Babi do doja dikë që të ishte të paktën sa gjysma jote”- ka shkruar ajo përbri fotos.

Si është mashkulli ideal për Tunën?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here