Si e nis ditën Olta GixhariNëse mendonit se Olta Gixhari e nis ditën si gjithë njerëzit me briosh dhe kapuçino e keni gabim!

Ajo ka postuar një foto në mëngjesin e sotëm ki shihet duke pirë shampanjë dhe parta ka një pjatë me fruta si luleshtrydhet apo qershitë.Një zgjim mjaft energjik për të!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here