Si e cilëson Kallashi, Adelina Ismjalin Valltarja e cila edhe ajo i hyri botës së muzikës dhe showbizit. Përveç që provokon aq shumë me foto shumë të nxehta ajo ndan edhe momente në përkrahje apo ndonjë lavdat për koleget e saj.

Në këtë rast Kallashi Adelinën e ka cilësuar me këto fjalë ‘Kjo esht ylli shipris’ Përndryshe Kallashi pritet që këto ditë të sjell këngën e radhës siç ka paralajmëruar vetë ajo nëpërmjet llogarisë në Instagram./Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here