Ditën e djeshme festonte ditëlindjen këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa.

Në mesin e shumë urimeve vëmendjen e mori ai i bloggeres italiane, Chiara Ferragni, e cila entuziasmoi shqiptarët me urimin e saj në shqip.

Sot Chiara ka treguar se urimin e saj e përktheu një mikesha e saj shqiptare, e cila në video dëgjohet të përshëndesë Duan në shqip.

Kujtojmë se Chiara dhe Dua janë dy femra shumë të suksesshme, por thjeshtësia që i karakterizon i ka bërë edhe më të pëlqyera nga të gjithë.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here