Ka kohë që Patrisi dhe Tuna nuk kanë publikuar foto pranë njëri-tjetrit dhe këtë të fundit s’duhet humbur.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha ani pse ka kohë që janë bashkë dhe tashmë janë edhe prindër, emrat e tyre dhe raportet që kanë vazhdojnë të jenë shumë në interes të publikut.

Duke qenë se janë aktiv nëpër rrjete sociale ata po publikojnë më shpesh foto të djalit Tian se sa me njëri-tjetrin dhe në foton e fundit që e ka hedhur Patrisi në Instagram dyshja duken si dy ‘zogj’ të dashuruar.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here