1Reperi i njohur Noizy njihet për historinë me ish të dashurën e tij, nënën e Leandrës.

Shpesh është aluduar se reperi ka qenë i tradhëtuar nga nëna e vajzës së tij por ajo që dihet me siguri është se Dorina dhe Rigelsi (Noizy) janë dashur shumë.

Dhe sot ata kanë Leandrën kujtimin më të bukur të dashurisë së tyre disavjeçare.

Megjithatë ata sot nuk janë më bashkë dhe ndërkohë që Noizy vendosi të kthehej nga Anglia në Shqipëri për të realizuar ëndrrën e tij në muzikë, Dorina qëndroi në Angli bashkë me vajzën e tyre Leandrën. Kjo e fundit ia bën edhe më të bukur çdo ditë mami Dorit dhe kanë një marrëdhënie të shkëlqyer bashkë.

2

Leandra gjithashtu kalon kohë edhe me babain e saj i cili “dorëzohet” kur është para pikës së tij të dobët, shkruan In Tv.

Shumë prej jush besojmë e kuptuat që Lea i ngjan shumë mamasë së saj e cila ka zgjedhur të bëjë një jetë sa më të thjeshtë, ndryshe nga Rigelsi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here