Nëse keni ndaluar së besuari se ekziston babagjysh dhe asistentët e tij, atëherë ndoshta top-modelja Irina Shayk ndoshta do t’iu kthej besimin. Duke kërcyer me të brendshme të kuqe dhe melodi të gjallë festive, shumë njerëzve do tu kthej shtigjet e dëborës.

Irina Shayk, e dashura e lojtarit të Real Madridit, Ronaldos ka kënaqur fansat e saj me një video promovuese dhe valle joshëse.

Reklama e fundit për kompaninë e veshjeve të brendshme “Intimissimi” modelja tregon bukurinë e një manteli të kuq dhe të brendshmeve duke kënduar dhe vallëzuar.

Festat patjetër se kësaj here kanë mbërri pak më herët se zakonisht, por edhe dhurata së bashku me babagjysh seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here