Si dukej Merita Spahiu në kohën kur ishte studente?Ajo që në rini të hershme ka kënduar. Merita Spahiu është nga Prizreni, por ka studiuar në Prishtinë, shkruan “Kosovarja”.

Merita, pos që ka zë të bukur, është çmuar mjaftë edhe për bukurinë dhe stilin.

Kështu është dukur këngëtarja në kohën e studimeve.

Si dukej Merita Spahiu në kohën kur ishte studente?

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here