Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është shfaqur gjithnjë në formë të mirë fizike dhe e kuruar në detaj, por kohët e fundit e kemi parë në super formë dhe me një ndryshim goxha të dukshëm në trup.

Së fundmi Xhensila ka treguar se linjat që ka krijuar, të pasmet, barku i sheshtë e këmbët e tonifikuar, i ka arritur falë stërvitjes në palesër. 


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here