Shyrete Behluli flet për renë e vetKëngëtarja Shyhrete Behluli njihet për shumë suksese në skenën muzikore shqiptare.Sukses ka pasur edhe kënga e saj ‘Hajde nuse reja jeme’.

Ajo është edhe vet vjehërr, ndërsa reja i përngjan aq shumë si ta kishte vajzë.

Shyhretja në Prive tregon se si që nga fillimi e ka konsideruar si vajzën e vet. Ajo gjithashtu thotë se vjehrra duhet ta pres mirë nusen dhe gjithashtu thotë se nuk ka nuse të keqe.

Djali i saj është i fejuar dhe bazuar në disa foto shihet se ato, re e vjehërr janë shumë të afërta mes vete.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here