Shyhrete Behluli tregon arsyen pse nuk flet me Shkurte Fejzen live në EmisionShyhrete Behluli, njëra ndër këngëtaret më të mira të muzikës popullore, është e ftuar këtë javë mysafir në “Kojshia Show”.

Këtë të diele në Emisionin ‘Kojshia Shoë’ ishte e ftuar njëra ndër këngëtaret më të mira të muzikës popullore Shyhrete Behluli.

Ajo zbuloi shumë gjera që nuk I keni ditur për jetën e saj privatë dhe njëra ndër to ishte se pse nuk flet me Shkurte Fejzën,shkruan Botapress.

Për të kuptuar se pse nuk flasin mes vete shikojeni emisionin ‘Kojshia Show’ në minutën e 7të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here