Shyhrete Behluli prezanton Engjëllushen e sajKëngëtarja e njohur e muzikës popullore Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë e dashur për publikun.Ajo ka treguar se ka një përkushtim dhe dashuri të madhe për këngën, mirëpo po ashtu edhe për familjen e saj.

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale, ku kësaj radhe këngëtarja në profilin e saj në facebook ka postuar një foto me njërën prej vajzave të saj.

“Vajza Engjëllushja ♡”, kështu ka shkruar Shyhrete Behluli përbri fotos në facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here