Ajo në këtë pozë shihet e qeshur, ndërsa shihet se ka zgjedhur një stil të thjeshtë për të kaluar këto ditë relaksi.

Këngëtarja Shyhrete Behluli po shijon pushimet në Truqi.

Shyhretja me bashkëshortin e saj po kalaojnë disa ditë pushimi në Turqi.

Këngtarja në një fotografi të postuar shihet në vendin e bukur të Cappadocia.

Ajo në këtë pozë shihet e qeshur, ndërsa shihet se ka zgjedhur një stil të thjeshtë për të kaluar këto ditë relaksi.

Shyhretja shihet në trenerka dhe atlete të firmës Nike, ndërsa kësaj dukje i ka shoqëruar edhe një palë syze.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here