Shyhrete Behluli i këndon vajzës! Këngëtarja Shyrete Behluli para pak minutash ka lançuar këngë e re të titulluar ‘Për vajzën’.

Ky projekt muzikor i është besuar Ilir Beranit për tekst dhe muzikë e ndërsa orkestrimi është bërë nga Virusi.

Në vizualizimin e saj ka punuar në EMF Creative.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here