Shyhrete Behluli dikur ishte zeshkane Këngëtarja e muzikës popullore Shyhrete Behluli është shumë e pëlqyer nga populli shqiptar. .Ajo njihet si bilbili i Mushtishtit, e cila me zërin e saj ka bërë për vete të gjithë.

Ka vite që Shyhrete Behluli ka vendosur të mbajë flokët e bardha, për të cilat kujdeset vajza e saj e cila ka sallon ondulimi.

Por Shyhretja nuk ka qenë gjithmonë bionde. Ajo para shumë vitesh ishte zeshkane dhe me flokë më të shkurtëra./lajmi.net./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here