Shyhrete Behluli dhe Gold AG së shpejti me një duetShyhrete Behluli para pak ditësh ka njoftuar për kolona.al se shumë shpejt do të vij në një bashkëpunim me një këngëtar. E djali që ajo zgjodhi për bashkëpunim, është pikërisht Gold AG.

Kënga që këngëtarët nga zhanre të ndryshme do të vij në treg, i dedikohet nënës dhe mban titullin “Dashnia e Nanës”. Ndërsa pritet që ky bashkëpunim të publikohen në muajin shkurt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here