Nje shfaqje striptize per ‘Shtepiaken e Deshperuar’ Susan Mayer, luajtur nga aktorja Teri Hatcher.

Ne episodin e 12 te serialit te radhes qe po shfaqet ne ABC, 45-vjecarja eshte shfaqur me nje veshje tunduese dhe me levizje sensuale e ndjellese performon ne skene.

Ne kete pjese Susan heq rrobat ne nje lokal lap dance per te shoqin Mike Delfino.

M’u desh qe te kerceja para 20 te panjohurve dhe nuk ishte aspak e lehte”, rrefen aktorja ne “Late Night Show” te David Letterman,duke shtuar se vec kesaj si pasoje e nje incidenti pati probleme shendeti, ndersa ne kushte te veshtira i eshte dashur te xhiroje per gjashte ore te tjera./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here